Velika planina

Davor · 28479

kalsang

  • *
    • Prispevkov: 1.781
    • Točke: 3
Odgovori #30 : 15 Julij 2010, 18:24:06
Opažam , da imava midve zelo podoben okus glede destinacij..prevala, prihonja   :D. Če se kje srečava me kar pocukaj ;D

Ja, res je, pa še vse je na P  ;D

Pocukam, pocukam, ti pa mene ;)



lejca_

  • *
    • Prispevkov: 595
    • Točke: 0
  • Bucko in Cosmo
Odgovori #31 : 15 Julij 2010, 19:10:04
Meni sta za kalorije pokurit všeč Roblek in Kališče. Pot je ves čas po gozdu, sicer je malo dolgočasno, ker so ovinki, je pa super za zmatrat psa in sebe. Če se štarta dovolj zgodaj, se gre pa lahko naprej do vrha na Begunjščico ali Storžič. Meni je oboje ful všeč ampak če ne začneš hodit ob šestih, je prehudo.


botticelli

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 2.785
    • Točke: 4
Odgovori #32 : 15 Julij 2010, 20:48:36
Lejca...mi smo bli na Kališču skupaj a ne? Sem grozna za ta imena :)

Sicer pa preverjeno v oni koši na Tamarju imajo super ponudbo, fantastični sirovi štruklji :):) Samo tura je pa čisto prelahka/prekratka, še za popoldanski sprehodek ni :) Ampak lahko pa zlezeš se na on izvir potočka ko je tam - sicer tudi krajša turica, samo je super razgled, mislim da je bilo od koče ene 20 min hoje ali še to ne...


lejca_

  • *
    • Prispevkov: 595
    • Točke: 0
  • Bucko in Cosmo
Odgovori #33 : 15 Julij 2010, 22:13:18
Lejca...mi smo bli na Kališču skupaj a ne? Sem grozna za ta imena :)

Sicer pa preverjeno v oni koši na Tamarju imajo super ponudbo, fantastični sirovi štruklji :):) Samo tura je pa čisto prelahka/prekratka, še za popoldanski sprehodek ni :) Ampak lahko pa zlezeš se na on izvir potočka ko je tam - sicer tudi krajša turica, samo je super razgled, mislim da je bilo od koče ene 20 min hoje ali še to ne...

Ja  :)


Alba

  • *
    • Prispevkov: 4.255
    • Točke: 3
  • I like my dog better than I like most people.
Odgovori #34 : 16 Julij 2010, 09:08:34
Lejca...mi smo bli na Kališču skupaj a ne? Sem grozna za ta imena :)

Sicer pa preverjeno v oni koši na Tamarju imajo super ponudbo, fantastični sirovi štruklji :):) Samo tura je pa čisto prelahka/prekratka, še za popoldanski sprehodek ni :) Ampak lahko pa zlezeš se na on izvir potočka ko je tam - sicer tudi krajša turica, samo je super razgled, mislim da je bilo od koče ene 20 min hoje ali še to ne...

Ja midva greva po navadi kar tam malo po gozdu gor in dol, nazaj grede pa obvezno po stopnicah do vrha velikanke, da se vsaj malo zadihaš :D.

Psi so najbolj iskreni prijatelji :):):)

http://www.mojalbum.com/rink/


Samoyed lover

  • *
    • Prispevkov: 813
    • Točke: 0