Neopets - virtualne živalice

zoe · 69850

zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
: 06 Februar 2006, 20:37:24
Neopets je spletni portal, kjer se lahko registrirate, si izberete eno ali več živali izmed velike izbire in nato skrbite za njih. Vsake toliko jih morate nahraniti, se z njimi poigrati, lahko jih trenirate v borilnih veščinah, jim berete knjige in z njimi igrate ogromno super igric  :D

Jaz igram neopetke že malo več kot eno leto, in se jih še nisem naveličala  :D

Če bi kdo želel se lahko registrira na temle linku: klik

Tole so moji petki:


Gally, Rannale in Sainte Patrick  ;D

Pa vprašanja so dobrodošla ;)

lp

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


scythe

  • Pipi & Melkijad
  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 2.061
    • Točke: 65
  • When I Grow Up I`ll Be Stable...
Odgovori #1 : 06 Februar 2006, 20:43:03
Sliši se zanimivo  ;D Se že registriramo.....  :o ;D ::)


trigi

  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 2.357
    • Točke: 5
  • V eni roki nosim sonce, v drugi roki zlati smeh...
Odgovori #2 : 06 Februar 2006, 20:44:30
Hhehe Zoe... vidt je fina zadevica ... verjetn se bom tut registriru ;)

Me pa zanima od kod imena... za zelenčka sm že ugotovil ;) (ti kronik mali  ;D)

Lp, Črt



zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #3 : 06 Februar 2006, 20:49:22
Zelenček je posvojenček  :'( bošček je bil zapuščen in je bil čisto sestradan  :'(.

Gally je zato, ker je vrste Galert  ;) sicer ima zraven še ene številke, ampak zame je Gally.
Rannale je pa hm... veliko imen je bilo zasedenih, pa sem potem to izbrala, ker se mi je zdelo zanimivo. Ima pa tudi ene številke zraven.
Uradna (rodovniška  ;D) imena so: GallyLove87, rannale407_1000 in - Sainte_Patrick -  :)

Imajo pa potem lahko tudi ti neopeti svoje ljubljenčke :D moja Gally ima Poppy the Poppit-a, Rannale pa Hoppy the Hopso-ta  ;D ;D.

lp

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


ursa

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.015
    • Točke: 18
Odgovori #4 : 06 Februar 2006, 21:14:11
jst sm se tudi registrerala in imam že ljubljenčka....jutri pa pride v moj dom nov ljubljenček  ;D

A dog is the only thing on earth that loves you more than you love yourself.  [~Josh Billing]


ursa

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.015
    • Točke: 18
Odgovori #5 : 06 Februar 2006, 21:19:29
evo tole je pa moja ljubljenka



je punca, njeno rodovniško ime pa je mity541192  ;D

A dog is the only thing on earth that loves you more than you love yourself.  [~Josh Billing]


zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #6 : 06 Februar 2006, 21:20:52
O, zanimiva živalca  :D

Aja, pa še to. Vsi, ki se boste registrirali, morate še aktivirati svoj račun z e-mailom, ki ste ga prejeli  ;)

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


scythe

  • Pipi & Melkijad
  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 2.061
    • Točke: 65
  • When I Grow Up I`ll Be Stable...
Odgovori #7 : 06 Februar 2006, 21:27:40
Aja, pa še to. Vsi, ki se boste registrirali, morate še aktivirati svoj račun z e-mailom, ki ste ga prejeli  ;)

Ga čakam že odkar si odprla to temo.  >:( Packi nemarni so tako počasni!  >:( Komaj čakam na svojega novega ljubljenčka....  :P


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #8 : 06 Februar 2006, 21:35:56
Ga čakam že odkar si odprla to temo.  >:( Packi nemarni so tako počasni!  >:( Komaj čakam na svojega novega ljubljenčka....  :P

Ja ga že imam pa sem odprla za tabo. Sigurno.

Lp nina



rina

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 1.564
    • Točke: 24
Odgovori #9 : 06 Februar 2006, 22:18:50
Jooj, mene so pa že 3x zbrisali! >:( Kao da sem golfala. >:( Pa nisem.

Sem pa začela tole pred hm... kakšnimi 3, 4 leti? ;D Enkrat sem imela že 250k NP. Pa une x-ray žarke, ki ti spreminjajo peta, pa vse... pa so me zamrznili. >:(
Zdaj sem se pa že naveličala. Imam en račun, ki mi ga še niso zmrznili (celo! :o) z hecnim imenom. koratinous. ;D Pa eno posvojeno živalco, se sploh ne spomnim kaj je.

Aja, pa ful se spreminjajo te živali, včasih so bile ful drugačne.

lp

Los je car!


S1b

  • *
    • Prispevkov: 1.216
    • Točke: 2
Odgovori #10 : 06 Februar 2006, 22:47:39
ej a se lahk tepeš z drugimi živalimi al kaj ?  :)

http://siberius.moj-album.com/
veter piha skozi tunel z hitrostjo 100 km/h, polž plazi skozi isti tunel z hitrostjo v=1,00002km/h. koliko palačink lahko natlačimo slonu v rit če vemo da čungalunga stane 10 tolarjev ?


zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #11 : 06 Februar 2006, 23:00:07
Sib, lahko se ja ;) Kupiš čim boljšo opremo - denar zaslužiš z igrami, nato pa greš v t.i. Battledome in se tam boriš  ;D Haja  ;D

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


S1b

  • *
    • Prispevkov: 1.216
    • Točke: 2
Odgovori #12 : 06 Februar 2006, 23:07:30
hudo  :D , zoe use zverince ti bom predelu v klobase lol , sej se hecam  ;D !
Mam pa par uprašanj:

če izgubiš bitko, ali ti zverinca umre ?
kako lahko izzoveš tisto zverinco ki je level 1 tako da mi npr. ni treba žrtvovat zverince proti korejcom k majo level 1000000000 :=) !
zanima me če mi bojo sploh poslal email ker so mi napisal da majo težave in da mi niso uspel poslat :S
kaj so NP točke, kako jih dobiš in kako ti raste level ?

hvala in lp

http://siberius.moj-album.com/
veter piha skozi tunel z hitrostjo 100 km/h, polž plazi skozi isti tunel z hitrostjo v=1,00002km/h. koliko palačink lahko natlačimo slonu v rit če vemo da čungalunga stane 10 tolarjev ?


zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #13 : 06 Februar 2006, 23:20:37
 ;D ti kar probaj, te bojo moji razsuli  ;D

Zverinice ne umrejo nikoli  ;) Izgubijo pa tisto moč, ki jo imajo, ki jo potem napolniš z napoji.

Citiraj
kako lahko izzoveš tisto zverinco ki je level 1 tako da mi npr. ni treba žrtvovat zverince proti korejcom k majo level 1000000000 :=) !

Greš v battledome, klikneš quick fight nato pa izbereš svojega peta. Spodaj vidiš ene kvadratke, kjer ti piše level in podobno. Vpišeš željene podatke. Če recimo hočeš, da je nasprotnik level 1, vpišeš v kvadratek 1 in tako naprej  ;)

NP točke so v bistvu denar. Dobiš jih s tem, da igraš igre ali pa greš v money tree in upaš, da kaj dobiš - ponavadi so same bedarije. Lahko služiš tudi s tem, ko prodajaš stvari, potem imaš lahko srečo in denar naključno najdeš...

Tvojim petom raste level s tem, ko jih pošlješ v šolo ali pa če dobijo nagrado.

Šoli sta dve:
- Mistery island šola - dražja
- Swashbucking academy - cenejša

Za v šolo rabiš posebne cekinčke, ki jih moraš kupiti v trgovini. Kupuje se najceneje z Shop Wizardom s tem, da vtipkate točno ime izdelka  ;)

lp

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"



S1b

  • *
    • Prispevkov: 1.216
    • Točke: 2
Odgovori #15 : 06 Februar 2006, 23:42:09
hvala ti zoe :), a lahk uprašam kje zbrišem zverince ?

http://siberius.moj-album.com/
veter piha skozi tunel z hitrostjo 100 km/h, polž plazi skozi isti tunel z hitrostjo v=1,00002km/h. koliko palačink lahko natlačimo slonu v rit če vemo da čungalunga stane 10 tolarjev ?


scythe

  • Pipi & Melkijad
  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 2.061
    • Točke: 65
  • When I Grow Up I`ll Be Stable...
Odgovori #16 : 06 Februar 2006, 23:54:31
Ok, sedaj mi ga je uspelo dobiti.  ::) Se mi je njihov potrditveni mail avtomatsko prestavil med "Spam" - pa je nekaj časa trajalo, da sem šla še tja pregledat.  ;D

Torej, da vam predstavim mojo Kunigundico.....  :P


zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #17 : 07 Februar 2006, 00:03:36
Sib, ne moreš jih zbrisati, lahko pa jih oddaš v zavetišče, kjer jih potem posvoji nekdo drug.

lp

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


scythe

  • Pipi & Melkijad
  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 2.061
    • Točke: 65
  • When I Grow Up I`ll Be Stable...
Odgovori #18 : 07 Februar 2006, 09:34:06
Danes smo posvojili novega petka.... Se nam je tako smilila. Lačna ubožica... :-[

Tukaj je Unika ali Bejbika - se še ne morem odločit  :P (rodovniško ime Unibabe pa še ene številke.... ::);D


Lilit

  • Picko in Packo
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.669
    • Točke: 23
  • Wapi, Grin
Odgovori #19 : 07 Februar 2006, 09:47:46
Jaz sem lani to igrala kot zmesana nekaj casa... potem pa sem se navelicala :-[

Ampak me niso se uknili, zanimivo, ceprav so moje zivalice ze "dying" :-[

No, to so
Lorca
Rilke
in Bujbuj, tega sem posvojila in nisem znala spremenit imena.

battito animale


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #20 : 07 Februar 2006, 09:49:37
Tole pa je moj Smartolino
.
Lp nina




scythe

  • Pipi & Melkijad
  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 2.061
    • Točke: 65
  • When I Grow Up I`ll Be Stable...
Odgovori #21 : 07 Februar 2006, 14:43:33
Zoe: kako dobiš sposobnosti (abilities)? Piše sicer, da moraš najti spell feries - sam jaz jih nisem še nikjer videla....  :(
In kaj pomeni, da ima mood (razpoloženje) CONTENT.  ??? Sklepam, da to ni ravno ful dobro...  ::) Kako dvigneš razpoloženje? Moja Kunigundica naj bi rada brala knjige - vendar sem ji že 3 prebrala pa je iste volje.  ???
In kje zavraga najdeš tiste posebne kovance za v šolo? Jih nisem v nobeni trgovini našla in tudi s pomočjo wizarda ne.  >:(


_lily_

  • *
    • Prispevkov: 386
    • Točke: 4
Odgovori #22 : 07 Februar 2006, 15:01:08
scythe upam da lahko jaz odgovorim :D
 spell feries -moraš jih kupit, lahko pa jih tudi kje zadaneš (upam da mislim na prave vile ;D)
razpoloženje izboljšaš z igranjem (kupiti moraš igračko in se potem s tvojim neopetom poigrati)
za kovance pa ne vem..čeprav za šolo na Mistery island-u potrebuješ neke kamne (codestones)- tudi te lahko kupiša ali pa jih lahko kje zadaneš

Zoe tudi jaz že kar nekaj časa igram te neopete pa za polovico teh brezplačnih zadev nisem vedela :-[ tako da..hvala ;D

no, jaz imam pa tri neopete..
  _senca_
  _Brie_
  _lilija_

Lp, Tina



newfka

  • Newfs! I love them!!!
  • *
    • Prispevkov: 827
    • Točke: 15
  • Newfing through life!
Odgovori #23 : 07 Februar 2006, 15:12:09
O, maniaki! Vsi to igrate!  :o  ;D

Saj jaz tudi, no pravzaprav že nekaj časa ne več, ker sem se podobno kot Lilit naveličala in zdaj vsi moji neopetki umirajo... :'(

Tole so:

SeaNewf


SugarNewf


SweetyNewf

In še edini fant med samimi puncami, najstarejši, najizkušenejši in najbolj izobraženi, ki pa žal boleha za neko boleznijo:

SuperNewf

Lp  ;D

Old age means realizing you will never own all the dogs you wanted to.
Joe Gores

http://newfka.deviantart.com


scythe

  • Pipi & Melkijad
  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 2.061
    • Točke: 65
  • When I Grow Up I`ll Be Stable...
Odgovori #24 : 07 Februar 2006, 15:14:06
Lily - hvala! Sem se poigrala s svojo Kunigundico in je sedaj že boljše volje  ;D ;D

Drugače pa sem ponesreči (  ::) ) sprejela 2 nalogi (quest) in me zanima kako zavraga naj najdem te stvari - a moram hodit od štacune do štacune? Ker shop wizarda mi ne pusti uporabljat....  >:( Ampak to je miljon možnosti kje se te stvari "skrivajo"!  ???


zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #25 : 07 Februar 2006, 15:31:20
scythe, lahko napišeš pa ti jaz poiščem kaj rabiš, pa ti dam link do trgovine potem ;)

Kovančki za swashbuckling šolo so recimo one dubloon coin. To vtipkaš v čarovnika pa ti najde  ;)
Za ta drugo šolo pa rabiš code stone, ti pove katere, ko izbereš tečaj

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


_lily_

  • *
    • Prispevkov: 386
    • Točke: 4
Odgovori #26 : 07 Februar 2006, 15:33:09
scythe ja..nažalost moraš res od trgovine do trgovine ::), a ponavadi že v prvi ( no, vsaj jaz) najdeš kar potrebuješ, saj ima večina trgovin razdeljeno vse na quests itd. potem pa si samo izbereš kaj potrebuješ...npr. če moraš prinesti kaj za earth ferie, potem tam poiščeš kje prodajajo stvari za njene "želje"...upam da me razumeš ;D je pa tudi tako da vsaka vila zahteva svoje...ena knjige, druga modne dodatke itd....

newfka..za tvojega bolanega pa piše kakšno bolezen ima...in za vsako bolezen obstaja zdravilo (no ja, vsaj pri neopetih), kakšno zdravilo potrebuje pa najdeš tule http://www.neopets.com/hospital.phtml , seveda pa je večina teh zdravil kar dragih


Lp



zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #27 : 07 Februar 2006, 15:36:00
Newfka, lahko kupiš darilo kot je rekla lily ali pa greš v healing springs in upaš, da ti ga pozdravi  ;)

Vile so pa:
Bottled Water Faerie
Bottled Air Faerie
Bottled Light Faerie
Bottled Fire Faerie
Bottled Earth Faerie
Bottled Dark Faerie

Samo moraš pazit, da ima tvoj pet dovolj visok level, ko mu daš za popit ;) Piše tam pod abilites koliko rabi za določeno zmožnost.

lp

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


scythe

  • Pipi & Melkijad
  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 2.061
    • Točke: 65
  • When I Grow Up I`ll Be Stable...
Odgovori #28 : 07 Februar 2006, 15:39:34
Zoe: mi prosim najdeš:
 - Flotsam Ice Cream Sundae
 - Nerkin Jelly Beans
 - Upside Down Smiley Cone

In pa še Blue Mynci Plushie.  :-[

Imam še 45 min časa....  ::) >:(


zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #29 : 07 Februar 2006, 15:48:30
Evo stvari:
Sladoled
Fižol
Upside down zadeva

Je pa ful drago, pride ene 25k vse skupaj, tako da se ti pomojem ne splača.

Še pliško - 730 np

Sem malo uredila linke

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"