Tattoo

Simona_Dina · 94897

Ovcka

  • *
    • Prispevkov: 5.431
    • Točke: 14
  • ..: Cosmo :..
Odgovori #30 : 18 December 2010, 00:19:33
Aja pa dober tattoator naj bi bil še nekje v trbovlju! In pri tattoju res ne šparat!!!

V Zagorju je baje dober (to je sosednji kraj od Trbovelj :P).. Evo link: http://www.tattoo-samo.com/

Living is Easy with Eyes Closed

Hoiker's Cosmic Adventure
Moj album


Simona_Dina

  • *
    • Prispevkov: 281
    • Točke: 0
  • Mali Piškotek.
Odgovori #31 : 18 December 2010, 10:28:04
Jaz sem tudi slišala da je John vrhunski sm da ma mal čuden odnos.

Tole je stran od dveh tetoverjev iz Nm, za druge nevem (bil je eden v Nm ki so mu rekli Rajc al kaj nimam pojma gdo je to in kje je zdej).

David (tukej sem si dala js) http://mothersmilktattoo.si/

in Bojan (tukej si je dala pa malo za mano prijateljica pa je tud rekla da je tud ful ok) http://www.tattoonm.si/index.php/about-tattooer.html

zakaj odsvetujete exit?
meni se tudi zdi bol tako tako samo mi povejte svoje mnenje zakaj in kako :))
sem si dala pirs v jezik v exitu in mi je čist ok naredu samo da sem negovala po navodilih od culta (v prvem cultu ni blo une k pirsa, v drugem mi ni hotla nrdit ker sm bla 16 stara, pol sem šla pa v exit da nisem zastojn v Lj hodila (ma krneki ja vem :D )



Teqila

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 458
    • Točke: 0
Odgovori #32 : 18 December 2010, 11:04:20
Jaz tudi razmišljam še o enem tatooju, o psu, samo se nebi dala svojega, ker vem kako hudo mi bo, ko je ne bo več, si bi dala pa pasmo katero imam ampak ne vem še kam si jo bom dala.
Prvi tatoo sem si dala delat v Žalcu pri Tomažu in sem full zadovoljna, res je da sem sem mu 14 dni težila kako naj izgleda in sma na koncu skupaj narisala skico. :P :P :P tule pa še njegov link...http://www.tattoo-tomaz.com/

Takole pa izgleda zdajšni tattoo, je bilo pa kar mučnih 6 ur... :P :P


Lp



manchy

  • *
    • Prispevkov: 329
    • Točke: 0
Odgovori #33 : 18 December 2010, 11:23:57
Aja, za Roberta pa res ne vem... Ga niti nisem spoznala še nikoli...  :-[
Se nas že več nabira tattoo frikov - super... ;D

Bulldogs... And nothing else...


sp30

  • *
    • Prispevkov: 292
    • Točke: 0
Odgovori #34 : 18 December 2010, 12:31:06
V Zagorju je baje dober (to je sosednji kraj od Trbovelj :P).. Evo link: http://www.tattoo-samo.com/

No potem pa v Zagorju ( sm zamešala k mam kolega iz Trbovlja in Zagorja, pa sm najbrž pobrklala).

Jst k Johnu ne bi šla, 100x je preplačan in njegovi časi so že zdavnaj mimo. Od tega da kadi in pije pivo ko te tetovira, do njegovega odnosa ki je za bruhat. drugače tudi njegov brat tetovira, ampak je glih neka taka varianta kot john.

Jst bi šla delat nov tatto al k mojmu, dalano ali pa temu samotu!



Choha

  • *
    • Prispevkov: 392
    • Točke: 0
  • Zaupaj mi...od tega živim.
Odgovori #35 : 18 December 2010, 14:43:08
tega z NM sem pa ze gledala. mi je tut v oci padu. :) (mothersmilk)- poleg vsega mi je tut ime v oci pado. :D
glede Johna se strinjam in zdaj , ko vidim, da je vec takih ljudi s podobnimi izkusnjami.... ne hvala. za cigaret in pivo pa prvic slisim. :S krizaaa...  sem tudi sama poslala johnu slikco in priblizno velikost tattooja, kje si zelim tattooja... me je po mailu tko CUDNO "odslovil", da se niti nisem trudila mu vec pisat. so mi ze v dveh studijih povedal za priblizno ceno in to v 5min, ker sem prisla tja s slikco(seveda so mi rekli naj se se oglasim, da tocno dorecemo). ne wem kje je umetnost johnu napisat trajanje tetoviranja ali ceno... (saj ne , da sem hotela do centa natancno... vsaj priblizno).
bom se pozanimala pri tem NM defenitivno. :)
kar se pa tice, tetoviranja lastnega psa pa sem tudi jaz imela pomisleke... ampak, ce ga nosis v srcku ne bos nic manj ali vec mislil nanj, ce bo se kot tattoo. :)



Thunder777

  • *
    • Prispevkov: 95
    • Točke: 0
  • Fullmoons Thunder & Autumn Lady
Odgovori #36 : 18 December 2010, 17:42:12
Moj možek tudi tetovira;) stran je še v izdelavi, tudi internetna stran, ker so se zgodile neke spremembe, tako da se priporočamo;)
http://www.facebook.com/#/profile.php?id=100001478299293


Choha

  • *
    • Prispevkov: 392
    • Točke: 0
  • Zaupaj mi...od tega živim.
Odgovori #37 : 18 December 2010, 18:15:58
Sanja to pa nikol nis povedala. :D kj slikc od kaksnih ne uv- tattojckov? :) drugac pa tisti kriz z uv je waw, ko res noro izstopi. :D



SpelaZ

  • *
    • Prispevkov: 59
    • Točke: 0
Odgovori #38 : 18 December 2010, 18:19:26
Tamaro iz Kopra tudi zelo pohvalijo. Moji tattuji so sicer iz tujine  ::), ampak me zelo mik še en in bom šla kr h Tamari.. sm prečekirala že celo slo sceno in se mi zdi ona še najbolj primerna.



Thunder777

  • *
    • Prispevkov: 95
    • Točke: 0
  • Fullmoons Thunder & Autumn Lady
Odgovori #39 : 18 December 2010, 18:45:10
jao, jst sem pa misla da ves hehe, ja slike so bile gor, pa so sle dol, ker bomo nove nalozla, poleg tega se je FB stran spremenila, in dela se tudi internetna stran, tak da je polno v zagonu...bojo pa kmalu objavljene, saj zbirava slike tudi za nazaj skupaj;) poleg tega jih pol nisma slikala, zakomplicirano:/ drugace pa se lahk kej oglasis, pa mal pocvekamo;)


Tisa in Loa

  • *
    • Prispevkov: 466
    • Točke: 5
Odgovori #40 : 18 December 2010, 19:49:27
sp30: Robert je njegov brat. O njem sem jaz prej pisala.  ;)

Teguila: Huda mačka!  ;D Kaj pa piše zraven?



Teqila

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 458
    • Točke: 0
Odgovori #41 : 18 December 2010, 20:37:28
Piše GATA SALVAJE   :o :o :P :P


Tisa in Loa

  • *
    • Prispevkov: 466
    • Točke: 5
Odgovori #42 : 18 December 2010, 22:23:04
Piše GATA SALVAJE   :o :o :P :P

In kaj to pomeni? :P



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #43 : 19 December 2010, 08:01:20
In kaj to pomeni? :P

Divja mačka ;) pravi stric google :P

Full lep tattoo  8)



sp30

  • *
    • Prispevkov: 292
    • Točke: 0
Odgovori #44 : 19 December 2010, 09:13:29
sp30: lep tattoo- mogoce se kaksna boljsa slikca. :)



evo, si želim pa še enega/dva/ tri sigurno :)




Choha

  • *
    • Prispevkov: 392
    • Točke: 0
  • Zaupaj mi...od tega živim.
Odgovori #45 : 19 December 2010, 10:41:38
sp30 : waw res lepo sencen. :) kaj imas pa se za druge kaj v nacrtu?



Simona_Dina

  • *
    • Prispevkov: 281
    • Točke: 0
  • Mali Piškotek.
Odgovori #46 : 19 December 2010, 11:25:12
Thunder: kakšnega kul moža maš ti?? :D:D to more bit ful dobr! :) moj jih pa ne prenese :P tatujev mislim hehe.
slišala sem tudi za enega Slavca (Slavkota) iz nekje blizu brežic, pa menda ful dobr dela, dve prjatlce so šle tam pa jim je naredu ful pocen tatuje pa glih tk dobro ko meni samo nimam avta in mi je malo težko peške v brežice :D



sp30

  • *
    • Prispevkov: 292
    • Točke: 0
Odgovori #47 : 19 December 2010, 12:16:54
Choha hvala,

meni je tut fuuuuul ušeč in sm se že čist navadla nanj! Meni se tut zdi da je iz tehničnega vidika tattoo ful lepo narejen, zdj motiv al je komu všeč al ne, pomebno je da je res dobr narjen!!

- imela pa bi vrat ( pod lasiščem, tko kot ima Rihanna zvezdice bi jst mela cherry bloosom )

rihanin : http://indiwo.in.com/media/images/img_109441_tatoo1_rihanna_380_450x360.jpg


to pa bi jst mela : http://4.bp.blogspot.com/_J9CiHpzAhAU/S80mnDqQFtI/AAAAAAAAABI/-vMa2EJNeXA/s1600/Cherry_Blossom_Tattoo_by_spiffyramen.jpg

sam ne vem če bi ta motiv lepo pršlo črno-sivo.

Na zapestje bi si dala vtetovirat mojo mantro ( vse se zgodi z razlogom ) - ali po moje Ne moreš se upirat vesolju

Na gležnju pa puščam prostor za morebitni memorial tattoo ( moj oči je ful bolan in zdravniki ne vejo kako še sploh živi - ampak deluje čist zdrav in nič bogi in se ne da). Tko da to bi blo nekako to.



Tisa in Loa

  • *
    • Prispevkov: 466
    • Točke: 5
Odgovori #48 : 19 December 2010, 13:04:48
sp30: Kaj pa če bi si dala barvnega?



Simona_Dina

  • *
    • Prispevkov: 281
    • Točke: 0
  • Mali Piškotek.
Odgovori #49 : 19 December 2010, 18:28:05
sp30: Kaj pa če bi si dala barvnega?

Js tud mislim da bi barvni najboljše zgledal.



Thunder777

  • *
    • Prispevkov: 95
    • Točke: 0
  • Fullmoons Thunder & Autumn Lady
Odgovori #50 : 19 December 2010, 18:39:44
Ja res je fajn da imam takega moža hehe....pa še faca je povrhu;) Itak pa sva fajni team, jst rišem tattooje po naročilu, on pa tetovira...zdej sem pa ze tud jst parkrat probala in mislim, da bom tud jst počasi padla v ta fah;)... Če pa kdo hoče kakšen tatoo narisan po naročilu, pa ve kje me najde;)

http://www.facebook.com/album.php?aid=69869&id=1053891720

tukaj je nekaj mojih izdelkov;)


Choha

  • *
    • Prispevkov: 392
    • Točke: 0
  • Zaupaj mi...od tega živim.
Odgovori #51 : 20 December 2010, 10:23:54
Aaa zakaj ni tale tema ze prej ratala... :D  uuu Sanja bravo!!! :)

sp30: ce ima oce taksno voljo do zivljenja bo tvoj glezen se dolgo casa ostal brez tattooja. pa naj dohtarji recejo kar hocejo! :) poznam gospo ko je imela raka in so ji govorili, da nima vec doglo casa. ona je ozdravela za rakom s prehrano in raznimi dodatki k prehrani(vitamini, minierali...). se je pa res ukvarjala s tem in nastudirala svoje telo.  res kapo dol! 

drugac pa tudi jaz gledam tattoo, kot kvaliteto oz kaksne sence so detajli... motiv me sploh ne zmoti. vsakemu je nekaj vsec. cesnjevi cvetki so pa zlo lustkani in ce bi rada crnobelega ga kasneje se vseeno lahko pobarvas ali samo sencis z rdeco. mislim, da ti bo pa tettoovator najbolje svetoval. bos sla k istemu delat to?



sp30

  • *
    • Prispevkov: 292
    • Točke: 0
Odgovori #52 : 20 December 2010, 10:59:59
no jst tut upam da bo moj gleženj ostal prazen :) Moj oče pa je ubistvu vse odmislil, sploh ne študira o tem in se vede kot da je vse ok. Tut doma smo rekli, karkoli ima se bo pozdravu in sploh ne študiramo drugače in recimo da se človek znebi tega bremena fuuul pomaga, da se ne študira vsak dan kako in kajj + zdaj ko mamo kužka mu ful pomaga. No pa dost o tem :)

na nou tattoo bom pa še nekaj časa čakala, ker morm doma jih zopet prepričat da bi še kakega :) ampak čez kako leto bo ziher :)

ta tatto pa si ne bi šla delat k istemu še posebaj če bo barvni:) če pa bi biu črno beli pa bi mu vrjetno dala za nalogo narisat motiv, če bi mi blo ušeč, ker z njegovim delom sm ful zadovoljna!



Sanaa

  • *
    • Prispevkov: 108
    • Točke: 0
Odgovori #53 : 20 December 2010, 20:18:07
@Thunder777: Na FB strani so tudi neke slikice UV tatujev??   :)  Kaj to dejansko pomeni, da se sveti samo pod UV lučjo in se drugače ne vidi?



Simona_Dina

  • *
    • Prispevkov: 281
    • Točke: 0
  • Mali Piškotek.
Odgovori #54 : 24 December 2010, 20:49:10

na nou tattoo bom pa še nekaj časa čakala, ker morm doma jih zopet prepričat da bi še kakega :) ampak čez kako leto bo ziher :)


Kolko si pa stara da moraš doma prepričat? ;)



Simona_Dina

  • *
    • Prispevkov: 281
    • Točke: 0
  • Mali Piškotek.
Odgovori #55 : 29 December 2010, 12:36:37
Choha, si ti klicala Davida za učke od haskija?  :D mi je dans razlagov  :D :D :D ;D ;D



sp30

  • *
    • Prispevkov: 292
    • Točke: 0
Odgovori #56 : 29 December 2010, 16:50:59
Kolko si pa stara da moraš doma prepričat? ;)

21 :P



Choha

  • *
    • Prispevkov: 392
    • Točke: 0
  • Zaupaj mi...od tega živim.
Odgovori #57 : 29 December 2010, 17:18:59
Simona Dina: ja sem klicala. :D ful prjazen fant. Mursicu sem ze prej poslala sliko in vse(nekak na pol zmenjena) Davida sem pa zdj sele klicala. Drugac mi bo David pa kj druga naredu... zelja je se veliko. :D Tega damlatincka nj pa le hitr na internet prilima. :)



Simona_Dina

  • *
    • Prispevkov: 281
    • Točke: 0
  • Mali Piškotek.
Odgovori #58 : 29 December 2010, 17:53:54
Jp dans me je slikov, je čist ponosn da je tko dobr naredu hehehe sploh ni mogu prehvalt :D upam da bo dal ja :D



Simona_Dina

  • *
    • Prispevkov: 281
    • Točke: 0
  • Mali Piškotek.
Odgovori #59 : 01 Januar 2011, 10:29:11
Tega damlatincka nj pa le hitr na internet prilima. :)

evooo slikico je prlimov na net :) na 5. strani v njegovi galeriji je :) :) to je blo slikano po skorej 4 tednih :)