Pesjanarski božiček 3

čara · 180589

agility loving girl

  • *
    • Prispevkov: 1.442
    • Točke: 0
  • Jaz in Iris :)
Odgovori #510 : 28 December 2010, 00:58:00
Inanna, me veseli da mu je všeč :) je pa zelo lep mucek :-*

Tudi naše babe se zahvaljujejo za darilca ;D


Sicer so bile pa letos zelo pridne (dodan še domači božiček - manjkajo 3 žogice)  :D :




gogy

  • *
    • Prispevkov: 75
    • Točke: 0
Odgovori #511 : 28 December 2010, 11:17:53
Gogi z darili od pesjanaraskega božička ;D


Ovcka

  • *
    • Prispevkov: 5.431
    • Točke: 14
  • ..: Cosmo :..
Odgovori #512 : 28 December 2010, 11:19:54
No, božič je bil 25. 12.... Jaz pa sem žalostna, da nemški ovčar Orlando in majhna mešanka Nesi še nista dobila darila.

A zdaj sta jih ze?? Ker drugace je treba njuna bozicka malo za usesa..  ::)

Living is Easy with Eyes Closed

Hoiker's Cosmic Adventure
Moj album


gulu

  • *
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 15
  • BC Lum, RR Dali in (z)mešanka Nija
Odgovori #513 : 28 December 2010, 11:58:06
jablana, kolk je Lea luštna s tem paketkom!  :o A žogica je dovolj velika/majhna? Naši mrcinici sta večji, pa nisem bla ziher  :-[



čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #514 : 28 December 2010, 12:25:30
A zdaj sta jih ze?? Ker drugace je treba njuna bozicka malo za usesa..  ::)

En božiček je obljubil za vikend, da bo tale ponedeljek šlo na pošto-čakam, da se mi javi Orlando oz. Teja. Od Nesi božiček mi pa ni na moj e-mail nič odgovoril, še kakšen dan počakam, če se mi bo slučajno že Tea javila, da je Nesi dobila darilce.  :-\


http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


Scarlett

  • *
    • Prispevkov: 979
    • Točke: 0
Odgovori #515 : 28 December 2010, 12:26:01
Da ne bo naš božiček užaljen :-[ Mi odpiramo vsa darila 1.1. ;) Se jih več nabere do takrat ;D



jablana

  • *
    • Prispevkov: 280
    • Točke: 0
Odgovori #516 : 29 December 2010, 08:53:00
jablana, kolk je Lea luštna s tem paketkom!  :o A žogica je dovolj velika/majhna? Naši mrcinici sta večji, pa nisem bla ziher  :-[

Bla bla , glih taprava, hvala!  ;D Jo je že razcafrala  ::)
ful ji je bla zanimiva, še svoje najljubše ni pogledala  :D

Sign on bulletin board: Puppies for sale. The only love that money can buy.
- Pam Brown


teja con panto

  • *
    • Prispevkov: 806
    • Točke: 0
Odgovori #517 : 29 December 2010, 10:29:08
pravkar prišla pošta, tako da sporočam da našega božička še kar ni  :(

***
rest in peace my precious friend


čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #518 : 29 December 2010, 11:32:36
Zdaj je pa čara huda...no, žalostna pa res.

Zdaj bom obema še 1x poslala mail, če danes ne bo odposlanih paketov, bom jutri tule napisala kdo je tisti zamdniški božiček, mogoče se bosta potem bolj podvizali.  ::)

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


Tinka83

  • *
    • Prispevkov: 81
    • Točke: 0
Odgovori #519 : 29 December 2010, 12:02:12
No uglavnem če se božiček od teh dveh nesrečnikov ne bo zmigal ... se javim jaz da pošljem kakšno malenkost...pa bo dedek mraz prinesel, da ne bosta pesjančka razočarana.
 :)



teja con panto

  • *
    • Prispevkov: 806
    • Točke: 0
Odgovori #520 : 29 December 2010, 14:18:45
saj ni problema, ima pesjanko vsega dovolj, samo bi bilo pa fino, da se takšni naslednjič ne prijavijo... ;)

***
rest in peace my precious friend


čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #521 : 29 December 2010, 15:01:40
Seveda imajo vsi naši psi in ostale žverce vsega dovolj. Ampak, če se že gremo organizirt božička mora iti obojestransko- daj/dam. In to ob dogovorjenem času.

teja bojda je bilo k tebi poslano, predvidevam da danes, torej bi jutri moralo priti k tebi.  :-\ Sproči jutri, če dobiš kaj pasjega ali kak listič, da te čaka paket, pismo.

In ja, strinjam se, da se naslednjič ne udeležita oz. se njuna prijava ne upošteva. Sploh od Nesinega božička ni bilo še nobene besede, odgovora na moj e-mail.  :-X

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


teja con panto

  • *
    • Prispevkov: 806
    • Točke: 0
Odgovori #522 : 29 December 2010, 15:20:49
bomo sporočili, no saj zaradi principa se gre, bomo že preživeli, tudi brez, samo kako se gre lahko nekdo tako odgovoren nekaj podobnega... ne vem, zgleda da se takšni pojavijo vsako leto in najbrž tudi vedno bodo, žal ;)

***
rest in peace my precious friend


gulu

  • *
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 15
  • BC Lum, RR Dali in (z)mešanka Nija
Odgovori #523 : 29 December 2010, 17:08:11
Bla bla , glih taprava, hvala!  ;D Jo je že razcafrala  ::)ful ji je bla zanimiva, še svoje najljubše ni pogledala  :D

 :D Pa saj je bila trda  :o Sem še ekstra zbirala tako, da bi jo čimtežje scefrala  :P Me pa veseli, da je bila zanimiva  :)



čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #524 : 29 December 2010, 19:24:02
Od snow, ki bi morala obdarovati Nesi, ni bilo kake besede, odgovora na moja dva e-maila. Res lep odnos.  :-X
Pošte so se danes ob 18h zaprle.

Počakamo še jutri, če dobi Orlando kak paketek. Pol bomo pa videli kaj bomo naredili....Ni mi ravno do telefonarjenja naokoli in izterjevanja darila, ker to pokavari vzdušje do daske.  ::) :-[

Bomo naredili tako, da bo prav.
Si bova pa s Tinko83 razdelili vsaka bo eno obdarovala pa bo.   :P

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


Sanaa

  • *
    • Prispevkov: 108
    • Točke: 0
Odgovori #525 : 29 December 2010, 20:28:03
Lahko se tudi jst prijavim na dedka mraza, ker sem božička pač zamudila pa obdarujem katero  :)



Choha

  • *
    • Prispevkov: 392
    • Točke: 0
  • Zaupaj mi...od tega živim.
Odgovori #526 : 29 December 2010, 20:42:51
jaz se tudi javljam, da lahko se s kom zmenjam darila... bo spet firbec na visku, peski veseli in polno papirja po sobi. ;) happy end :P



čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #527 : 29 December 2010, 20:53:06
No, ammmm izmenjava ne pride ravno v poštev....Teja in Teia namreč nista dobili darilc, odposlale pa sta že.   :-[

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


pasja.zabava

  • Pod Lupo
  • *
    • Prispevkov: 126
    • Točke: 0
Odgovori #528 : 29 December 2010, 21:00:06
Lahko dodam svoje mnenje, čeprav nismo sodelovali?  ::)

Ne zdi se mi prav, da drugi pošiljajo darila ljudem, ki svojega niso dobili. Prijavili so se ljudje, dobili darilo poslali pa nič. In sedaj naj bi drugi 'pokirli' njihov manjko.
To bi bilo treba kako drugače stisnit na te 'zamudnike'.



Tinka83

  • *
    • Prispevkov: 81
    • Točke: 0
Odgovori #529 : 29 December 2010, 21:03:37
Ja res ni posteno da sodelujejo ce nimajo namena pol tega izpolnit. Bi blo res pravilno da se jih drugo leto crta s seznama sodelujocih. Jst grem jutri tko mal pogledat v trgovinice za igracke tko da z veseljem vzamem se kako extra. Tko da cara ti samo sporoci naslov kam poslati pa ime in pasmo oz.velikost pesjanck pa in bo dedek mraz to uredil z veseljem.

Aja se opravicujem glede sumnikov pisem preko interneta na mobitelu ki jih nima.   :-[



Choha

  • *
    • Prispevkov: 392
    • Točke: 0
  • Zaupaj mi...od tega živim.
Odgovori #530 : 29 December 2010, 21:16:42
bozicek je bil lepo izpeljan in pohvale Čari, ona pa ne more predvideti kdo bo obdaroval in kdo ne.in kolikor vem so tisti od lani ze bili izloceni, ko niso obdarovali. lahko pa kdor hoce nekaj kupi npr za.: 1€ in poslje ali naredi kaj sam doma in tako dobijo tudi obdarovanci "zamudnikov". ;) samo moj predlog...



pasja.zabava

  • Pod Lupo
  • *
    • Prispevkov: 126
    • Točke: 0
Odgovori #531 : 29 December 2010, 21:23:33
Seveda čara ne more predvideti, saj ni ona kriva. Ni fer od 'zamudnikov'. Sicer pa, kakor se boste zmenili, mi to leto nismo sodelovali :)



teja con panto

  • *
    • Prispevkov: 806
    • Točke: 0
Odgovori #532 : 29 December 2010, 22:10:27
nihče ne obtožuje čare, če ne bi bilo nje najbrž se tega božička ne bi izpeljalo ;) hvala za to. samo pravim, da je nesramno od samih posameznikov, da se na to prijavijo potem pa to ne izpeljejo. božiček je mimo, pa tudi domači je prišel, tako da ni ostal nihče brez ;) pa tudi meni ni fer da se zdaj to pokriva, pa saj ne bo nihče umrl če ostane brez darilca  ;)

***
rest in peace my precious friend


Tinka83

  • *
    • Prispevkov: 81
    • Točke: 0
Odgovori #533 : 29 December 2010, 22:57:25
Jst sm se pac ponudla kr se mi pac ni zdelo fer da nekdo ostane brez. Midve z Ajso sva ble med zamudniki in sva imele res zelo veliko sreco da je ninci najdla v zadnjem momentu se nekoga za naju in sm hotla vrnit lepo gesto za lepo gesto. Nikogar pa ne silim v to da mu posljem bozicka...ce ma slucajno kdo ta obcutek.



čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #534 : 29 December 2010, 23:07:45
Ahhh...Jaz nisem dobila nobenih imen, naslovoov, ničesar od tistih ki lani preverjeno niso odposlali.  :(
Opozorilo je bilo v namen, da se ja ne bi prijavili taki, ki ne mislijo sodelovati kot se spodobi. Žal sta letos 2 padalki. Javno njunih podatkov sicer ne bom razkrivala (ime, priimek naslov)...Kdor bo drugo leto organiziral me pa naj kontaktira na ZS, ker si bom shranila njun naslov in nick.

Tinka83 res lepo od tebe :)

Mi je pa žal, da se taki ljudje sploh odločijo za sodelovanje in potem nekoga razočarajo.

pasja.zabava Nihče nikogar ne sili v odpošiljanje daril, še najmanj pa tebe.Tako, da se ne rabiš razburjat.  ::) Ja, lahko zbrskam telefon, se vsedem v avto in naredim 70km v eno smer, zatežim in izterjam 10 eur-ampak a se bomo res šli na tak način? Na tako nizek nivo, da v času praznikov delam tak kažin? Pa ljudje bi si mislili, da se mi je zmešalo.
Če poznaš boljši način-me pa razsvetli. Rada slišim kako dobro in učinkovito idejo. Pri čemer mi ne bo treba delat stroškov za vožnjo tako daleč.


Midve s tinko sva se pač sami ponudili, a ne.

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


teja con panto

  • *
    • Prispevkov: 806
    • Točke: 0
Odgovori #535 : 30 December 2010, 00:21:51
lepo od vaju :)

***
rest in peace my precious friend


SABINA

  • *
    • Prispevkov: 444
    • Točke: 0
  • Živi in ne misli na jutri!
Odgovori #536 : 30 December 2010, 09:12:39
Takole sta moja dva njufiča odpirala oz. pregledovala božičkova darila






Obdarovanca se še enkrat zahvaljujeta za darila.
Zahvala gre pa seveda tudi Čari, da je tole organizirala.

http://sona-carlos.moj-album.com/
http://sabina-carlos.moj-album.com/
http://sabina-sona.moj-album.com/

newfies love the water and are ideal pets for homes in seaside towns


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #537 : 30 December 2010, 09:31:27
Meni je žal, da ste ostali brez daril :-\ Ampak žal jaz tudi za lani nimam podatka kdo jih ni odposlal Čeprav malo dvomim, da so enaki kot lani. Pomoje so to taki, ki pridejo na forum slučajno vidijo nekaj zanimivega se prijavijo potem pa na vse skupaj pozabijo oz. jim je luštno ker so oni nekaj dobili ne pomislijo pa, da je nekdo nekje razočaran, ker ni prejel božičkovega darilca.  :-\



jablana

  • *
    • Prispevkov: 280
    • Točke: 0
Odgovori #538 : 30 December 2010, 09:50:33
:D Pa saj je bila trda  :o Sem še ekstra zbirala tako, da bi jo čimtežje scefrala  :P Me pa veseli, da je bila zanimiva  :)
hehehe mi mamo močne zobe!  :D
mel smo kar nekaj lepih trenutkov igranja zadnje par dni, včeraj pa je razpadla na prafaktorje  :'(
no ja smo jo potolažil z piškotki ;)

hvala čari ker je tok fajn organizirala vse, "zamudniki" bojo pa vedno in mislim da ma čara kar prav da se preveč ne splača
razburjat ker to uniči praznike! je pa res da nikakor ni prav da se nekdo ne potrudi če se je že prjavu! >:(
upam da jih vsaj mal vest peče glede na to da jih bomo mal spluval kle :P

Sign on bulletin board: Puppies for sale. The only love that money can buy.
- Pam Brown


čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #539 : 30 December 2010, 12:20:20
Zdaj tuhtam...snow je bila 25.decembra nazadnje prijavljena, Katarina.T. pa 14. dec. Emaile sem poslala obema...
Je kaka možnost da bi se zdaj zmigali, ker pač zganjamo kažin tule ali pač ne in je vseeno bolj varno, če s Tinko vsaka eni pošljema neko pozornost?  ::)

Če ju kdo osebno pozna, jim lahko pove, da to ni fer od njiju in da sta na črni listi "božičkov"

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!