Posavski gonič

*sara* · 19671

*sara*

  • *
    • Prispevkov: 1.916
    • Točke: 7
: 18 November 2010, 18:46:11
Pozdravljeni!
Prijatelj ki se ukvarja z lovom se zanima za nakup posavskega goniča. Nikjer ne najdem objavljenih legel, psarn..tako da se na vas, predvsem na tiste, ki ste v lovskih vodah obračam po pomoč, če mi lahko predlagate kakšno psarno ali  vzreditelja posavcev. Želi si delovno leglo, ker bi psička tudi sam uporabljal kot pomočnika pri lovu

Hvala za pomoč!
Sara

...Hey babe, take a walk on the wild side...
...http://goldenhandling.webs.com...


BOND 007

  • *
    • Prispevkov: 94
    • Točke: 0
Odgovori #1 : 23 November 2010, 09:04:23
Pozdravljeni!
Prijatelj ki se ukvarja z lovom se zanima za nakup posavskega goniča. Nikjer ne najdem objavljenih legel, psarn..tako da se na vas, predvsem na tiste, ki ste v lovskih vodah obračam po pomoč, če mi lahko predlagate kakšno psarno ali  vzreditelja posavcev. Želi si delovno leglo, ker bi psička tudi sam uporabljal kot pomočnika pri lovu

Hvala za pomoč!
Sara

Tukaj najdeš "POTRJENE PARITVE LOVSKIH PSOV - FCI-6 GRUPE V LETU 2010":
http://www.kinoloska-zveza.si/dokumenti/priponke/77_Potrjene%20paritve%20v%20letu%202010.doc

Pod zaporedno številko 65 najdeš trenutno pričakovano leglo posavskih goničev in tudi kontakte.
Leglo se pričakuje 04.01.2011.

 ;D



Aron gold

  • *
    • Prispevkov: 72
    • Točke: 0
Odgovori #2 : 03 November 2011, 19:18:24
 Opazila sem da se v tej temi nič ne dogaja :(

Moja prijateljica ima predstavnika te pasme ime mu je Ado in moram reči da so mi ti psi zelo všeč ;D
še slikice iz legla:






Lojze

  • *
    • Prispevkov: 1.198
    • Točke: 4
Odgovori #3 : 04 November 2011, 07:32:48
Simpatični!Moram priznati,da mi je všeč njihova barva.Prava pšenična barva.Zadnje čase se namreč vse prepogosto dogaja,da so posavci temnejše barve,kar pa glih ni po standardu.Še posebno veliko tako obarvanih imajo hrvati.
Tjaša



NTomc5

  • *
    • Prispevkov: 2
    • Točke: 0
Odgovori #4 : 06 Februar 2017, 22:27:27
Živjo.
Za moje sosede sprašujem, če kdo pozna koga, ki prodaja posavce. Kar sem gledala na internetu obstaja samo en vzreditelj. Pasmo poznamo, saj imamo enega doma, telefonske številke prejšnega lastnika pa nimam več. :/
Hvala za vse informacije.
Nataša



helca

  • *
    • Prispevkov: 144
    • Točke: 0
Odgovori #5 : 09 Februar 2017, 22:47:53
Na internetu boš težko našla vzreditelje... najbolje bo, da spremljaš spodnjo povezavo-objavijo vsa predvidena legla  ;) http://www.kinoloska.si/predvidena-legla/



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #6 : 10 Februar 2017, 10:03:16
Ntomc5 če je tvoja psička rodovniška, vzemi v roke rodovnik, tam piše kdo je vzreditelj, potem pa ni hudič da v dobi interneta ne izbrskaš njegove številke ali kontakta  ;)




NTomc5

  • *
    • Prispevkov: 2
    • Točke: 0
Odgovori #7 : 15 Februar 2017, 21:18:48
Ni rodovniski, zato pa ni podatkov. Hvala za odgovore.
To je pa nas Thor