Preprodajalci in njihove marketinške poteze!

ninci · 496925

Zala

  • *
    • Prispevkov: 165
    • Točke: 2
  • moj moj:)
Odgovori #120 : 01 Marec 2006, 20:34:14
S A R :D :D :D :D :D ko sem pa tole vidla sem se pa samo smejala... česa tako bolnega pa še ne :o :o :D :D >:( >:(

Zala & Ares


search.and.rescue

  • Gost
Odgovori #121 : 01 Marec 2006, 20:37:14
S A R :D :D :D :D :D ko sem pa tole vidla sem se pa samo smejala... česa tako bolnega pa še ne :o :o :D :D >:( >:(
Jaz sem vzela pa ful resno in sem še odpisala, da cenim iskrenost. Potem sem pa izvedela od koga je pa sem se tudi jaz samo nasmejala. Kaj pa lahko drugega  :o :o :o



Tosy

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 25
Odgovori #122 : 01 Marec 2006, 20:38:23
SAR, če ti kaj pove---Jaz v svetovnem merilu redko vidim tako lepe dogice kot so vaše... :D Vsaj kar se slikic tiše...100% lepota... ;)

Sicer pa nekdo tak kot sharona nima pisat take neumnosti.  :-\

"Modern life is so thin and shallow and fake. I look forward to when developers go bankrupt, Japan gets poorer and wild grasses take over."


search.and.rescue

  • Gost
Odgovori #123 : 01 Marec 2006, 20:40:38
SAR, če ti kaj pove---Jaz v svetovnem merilu redko vidim tako lepe dogice kot so vaše... :D Vsaj kar se slikic tiše...100% lepota... ;)

Sicer pa nekdo tak kot sharona nima pisat take neumnosti.  :-\
Waw, tako velikega komplimenta pa še ne  8) 8) 8)



Zala

  • *
    • Prispevkov: 165
    • Točke: 2
  • moj moj:)
Odgovori #124 : 01 Marec 2006, 20:46:16
Jaz sicer ne vem kakšni so tvoji psi, ampak se res ne oziraj na takega človeka, ker nima smisla... raje naj ona na svoje pse pogleda, bo velik koristnejša!!! >:(

Zala & Ares


irenchy

  • irena&rondo
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.265
    • Točke: 20
Odgovori #125 : 01 Marec 2006, 21:16:11
hahahaha........sem pričakovala, da bo rekla da ne parite z psom ki bo imel skrivlene noge.....

lp

DOGS ARE NOT OUR WHOLE LIFE, BUT THEY MAKE OUR LIVES WHOLE!
Roger Caras


search.and.rescue

  • Gost
Odgovori #126 : 02 Marec 2006, 07:12:16
Jaz sicer ne vem kakšni so tvoji psi, ampak se res ne oziraj na takega človeka, ker nima smisla... raje naj ona na svoje pse pogleda, bo velik koristnejša!!! >:(

Pa saj to je štos. Lahko nam vsem očita kakšni so naši psi, ne more nam pa očitati odnosa do vzreje in do samih živali.


hahahaha........sem pričakovala, da bo rekla da ne parite z psom ki bo imel skrivlene noge.....

je pa rekla, da ji ni všeč skrivlen gobec  :D :D :D Saj res, noge so pa kar primerne :o :o EUREKA  ??? ???



Tosy

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 25
Odgovori #127 : 02 Marec 2006, 07:31:27
 :D  :o Đizus, pri tem lahko pa samo en rek za njo velja: 'Prvo pred svojim pragom pometi...'  ;)

"Modern life is so thin and shallow and fake. I look forward to when developers go bankrupt, Japan gets poorer and wild grasses take over."


sharona

  • Pod Lupo
  • *
    • Prispevkov: 24
    • Točke: 2
Odgovori #128 : 02 Marec 2006, 12:33:41
SAR! Nikoli nisem na tvoje pse dala nikakršen komentar,saj dejansko dokler nisi zapisala,da sem komentirala tvoje pse,nisem sploh ne obiskala in ne videla tvojega albuma in če po pravici povem,sploh ne vem,kako oddati komentar.Tako,da te lepo prosim,da ne pišeš stvari,ki niso resnične! Na doge se ne spoznam toliko,da bi jih lahko presodila,prav tako nikoli ne sodim drugih psov,vsakemu je njegov pes najlepši in ga ima najraje in prav je tako.LP.



search.and.rescue

  • Gost
Odgovori #129 : 02 Marec 2006, 18:56:42
Sharona iz zanesljivih virov sem izvedela, da je nik, ki je pod katerim je bil komentar napisan od tvojega partnerja, tako da  ???



sharona

  • Pod Lupo
  • *
    • Prispevkov: 24
    • Točke: 2
Odgovori #130 : 02 Marec 2006, 19:18:58
SAR! Moj partner ni nikoli sedel za računalnik,je starejšega kova in na "škatle" ne da nič,tako,da ti moj partner definitivno ni poslal nobenega komentarja.Zavedaj se,da je pisanje neresničnih stvari kaznivo in v skladu z zakonom odškodninsko zavezujoče,tako,da pazi kaj pišeš.Lep večer.



search.and.rescue

  • Gost
Odgovori #131 : 02 Marec 2006, 19:41:44
SAR! Moj partner ni nikoli sedel za računalnik,je starejšega kova in na "škatle" ne da nič,tako,da ti moj partner definitivno ni poslal nobenega komentarja.Zavedaj se,da je pisanje neresničnih stvari kaznivo in v skladu z zakonom odškodninsko zavezujoče,tako,da pazi kaj pišeš.Lep večer.
Look who' s talking now o neresničnih stvareh.
Ti pravim, da mi ni važno, konec koncev se pa ne mislim ukvarjati s teboj. Če je tako kot praviš res, vzamem nazaj kar sem napisala. In to mislim čisto zares  ;)
lp, Ines!



Pinky

  • *
    • Prispevkov: 523
    • Točke: 0
Odgovori #132 : 03 Marec 2006, 16:42:02
Na dobro znanem oglasnku sem zasledila več oglasov, kjer se prodajajo različne pasme od foxterrierja, mopsa, pinča,beagla,doge.... In to dela oz. prodaja celo kinološko društvo.Rodovnik seveda ni nikjer omenjen...

LP Ika


search.and.rescue

  • Gost
Odgovori #133 : 03 Marec 2006, 17:01:32
Na dobro znanem oglasnku sem zasledila več oglasov, kjer se prodajajo različne pasme od foxterrierja, mopsa, pinča,beagla,doge.... In to dela oz. prodaja celo kinološko društvo.Rodovnik seveda ni nikjer omenjen...
Uf, hudo. Takim stvarem pa res ni konca ne kraja.



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #134 : 03 Marec 2006, 20:46:55
Ammm to je pod pretvezo Kd-ja. Sem bila v kontaktu z njimi kakšno leto nazaj, če gre za isto...  :-\ Prodajajo pse pod pretvezo, da jih tam pustijo člani društva ko imajo leglo :-X

Lp nina



Ivana

  • *
    • Prispevkov: 560
    • Točke: 4
Odgovori #135 : 03 Marec 2006, 22:28:45
  :(  :(  :(  :(  :(  :(  :(  :(  :(  :(  :(  :(  :(  :(
 :'(  :'(  :'(  :'(  :'(  :'(  :'(  :'(  :'(  :'(  :'(  :'(  :'(
 >:(  >:(   >:(   >:(  >:(  >:(  >:(  >:(  >:(  >:(  >:(  >:(  >:(


Lanabela

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 7.316
    • Točke: 48

ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #137 : 04 Marec 2006, 14:29:25
A je to razupito KD Mislinja?

Jap.

Lp nina



Tosy

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 25
Odgovori #138 : 04 Marec 2006, 15:17:27
http://www.mojpes.net/forum/index.php/topic,4713.0.html

O tem sem pa jaz svoje čase razpravljala pa je bilo vse narobe...V glavnem ni za komentirat... :-\ :-X :'(

"Modern life is so thin and shallow and fake. I look forward to when developers go bankrupt, Japan gets poorer and wild grasses take over."


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #139 : 04 Marec 2006, 16:33:11
http://www.mojpes.net/forum/index.php/topic,4713.0.html

O tem sem pa jaz svoje čase razpravljala pa je bilo vse narobe...V glavnem ni za komentirat... :-\ :-X :'(

Ma mi ki nismo člani, nimamo dostopa...  politika pač :P

Lp nina



Tosy

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 25
Odgovori #140 : 04 Marec 2006, 17:18:07
Aha...točno,... :-X Pa kopiram en moj post:

Citiraj
Zdaj se naj pa še jaz malo razpišem!  :

Danes sem zopet obiskala tole mučilnico pasjih prijateljev!!! Deluje pb. eno leto ampak se razmere vse bolj slabšaju....na začetku so imeli tam eno ograjico z še kar lepo poskrbeljenimi in napitanimi zlatimi prinašalci (seveda ne
rodovniški po sumljivo niuzki ceni!  tega nisem napisala z rdečo, ker preprosto obožujem mešančke   , ampak vseeno so bili ti psi najverjetneje pripeljani (beri prešvercani) iz tujine. Skozi sem obiskovala in vsak teden je bilo tam enkrat več psov...skupaj so bivale razslične pasme kot na farmi so bile razdeljene samo po cepljenjih in v eni ogradi 2x2 m je bilo natlačeno 5-7 mladičkov, ki bi jim pripisala starost okoli 6-7 tednov  Tisti "ta večji" pa so izgledali stari pb. 1 leto potem sem pa vprašala pa je tamle povedal, da je bil tisti malček star kar precej več samo ni hotel izdati, da si ne bi pokvaril svojega precenjenega ugleda!   

Sicer je pa kraj čudovit ob strani je jezero potem koliba kjer lahko seveda nedobudneži sedijo na udobnih sedežih in pijejo pijačo po volji...  KO BI VSAJ POMISLILI NA UBOGE MLADIČKE, KI SO 1O METROV VSTRAN HIRALI ZARADI PODHRANJENOSTI!!!!!!!!!!!   

No, ampak to ni bilo najhujše. Danes sem odšla zopet na pregled in kaj vidim...dva zlata prinašalčka v tokrat že 6 ograji sta ležala drug poleg drugega...prvi je bil podhranjen in je seveda lizal svojo prijateljico, da bi jo "zbudil". Pridem do tja in vidim, da na tleh leži pol mrtva prinašalkica, ki je imela sigurno pol premalo teže!!! Stopim do nje in jo skušam prebuditi z hrano iz konzerve (prva pomoč-zmeraj jo imam pri sebi, da jih malo nahranim) ampak psička je samo cvilila! Ni mogla niti vstati njen obupan prijateljček pa jo je zvesto grel in jo neprestano lizal!!!    Malo je manjkalo, da se nisem zgrudila poleg tega trpečega psička!!! Seveda sem jima dala pitno vodo (prva pomoč številka 2) in tako naprej vsem psičkom-vsakem posebej in v posodico (prva pomoč številka 3). Vsi so pili in jedli z največjo lakoto in žejo...  Toda psička se ni pobrala...tako sem jo obiskala še danes popoldan pa je bila še bolj presušena in je glasno cvilila!  Tokrat sem imela dovolj! Stopila sem do ++++++ in mu zabičala ter povedala svoje...niti toliko si ni vzel časa, da bi šel pogledat!!! Samo poslal je nekoga drugega in, ko se je tisti "drugi" vrnl je samo zamahnil z roko in se usedel na stol. NAJRAJŠI BI POČILA OD JEZE!!!!   

Take ljudi bi bilo potrebno prijaviti-jihovo zlato pravilo je priskrbi si ga po najnižji ceni, prodaj pa za najvišjo!!

Tako smo se s še par prostovoljci lotili dela...na računalniku sem spisala ankete in resnično zgodbo "Zakaj?" ...SOLZE so mi privrele po licih, ko sem jo pisala!!! V nedeljo bo vse skupaj urejeno in skopirano-začeli bomo talati te stvari po celotnem "mestu"...bomo videli če bo pomagalo...

Oprostite, ampak tega nisem mogla več držati za sebe! Ljudje bi morali vedeti v kaj se podajajo, ko kupijo psička, ki je tako trpel svoje celotno življenje! ODPRITE OČI TUDI DRUGIM
 

To je zadnje kar lahko rečem....kajti tukaj se nima kaj za reči...

"Modern life is so thin and shallow and fake. I look forward to when developers go bankrupt, Japan gets poorer and wild grasses take over."


Zala

  • *
    • Prispevkov: 165
    • Točke: 2
  • moj moj:)
Odgovori #141 : 04 Marec 2006, 22:25:26
ko sem gledala oglase mi je bil tale zelo zanimiv... potem pa se zagledala kam se naj obrnem za informacije: poglejte si

 http://www.bolha.com/oglas1578259

drugače pa zelu luškana kužija...

Zala & Ares


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #142 : 04 Marec 2006, 23:03:43
Ime pasme  Zlati Prenašalec. Jao  no comment >:( :-\ :(

Lp nina



Neyka

  • Novofundlanci so zakon!!
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 4.034
    • Točke: 26
  • Neon say: BU
Odgovori #143 : 05 Marec 2006, 11:28:02
Hahahaha  :D :Dmogoč pa zlato prenašajo  ::) Hitr ponje boste bogati  >:( >:(

telo medveda omiljeno gibčnostjo tjulnja; vesele in iskrive oči delfina ter srce, ki je bilo tako mehko, tako zvesto in tako polno ljubezni, kot je bilo lahko le srce novofundlandca!

http://myneon.webs.com
http://neyka-neon.moj-album.com


Lanabela

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 7.316
    • Točke: 48
Odgovori #144 : 05 Marec 2006, 14:42:58
Pa kaj zdaj že pri nas pse na internetnih dražbah prodajajo?


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #145 : 05 Marec 2006, 15:03:32
Še en preprodajalec... pod imenom Jurček10 iz Rogaške se oglašujejo goldni, labradorci, bernardinci, kraševci,bernci, .. vsi mladiči so potomci rodovniških staršev, cena pa je od 45.000 - 55.000, vsi so stari 9 tednov :-\

Bo sploh kdaj konec????

Lp nina



Pinky

  • *
    • Prispevkov: 523
    • Točke: 0
Odgovori #146 : 05 Marec 2006, 15:10:46
Tega iu rogaške sem jst tud že pred 2 meseci m opazla. Vedno več jih je... :'(

LP Ika


Tosy

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 25
Odgovori #147 : 05 Marec 2006, 16:52:25

"Modern life is so thin and shallow and fake. I look forward to when developers go bankrupt, Japan gets poorer and wild grasses take over."


bolha

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 994
    • Točke: 25
  • Če jih ne prepričaš, jih zmedi.
Odgovori #148 : 05 Marec 2006, 16:57:20
opičji pinč ??? ??? ???, nova pasma ali kaj?
A tisti oglasi, ki imajo ceno dano na 1 sit pomeni, da ji zastonj oddajajo ali kaj?
Lp


Lilit

  • Picko in Packo
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.669
    • Točke: 23
  • Wapi, Grin
Odgovori #149 : 05 Marec 2006, 17:03:56
Ne, opicji pinc dejansko obstaja :D samo ni kaj dosti podoben tem mladickom, ki so na sliki kot opicji pinci... primerjaj :-\
Ne vem, zakaj 1 SIT, ampak glede na to, da je to drazba... dobi najboljsi ponudnik najbrz...

Sicer pa prodajajo tudi bussete... :-X

battito animale