Preprodajalci in njihove marketinške poteze!

ninci · 496836

Šapa

  • *
    • Prispevkov: 1.659
    • Točke: 2
Odgovori #60 : 20 Februar 2006, 22:07:48
ne vem kako imajo trenutno pri njih... dvomim pa da imajo vse pse notri. živijo pa v medvodah če se ne motim...



search.and.rescue

  • Gost
Odgovori #61 : 20 Februar 2006, 22:24:31
Se lahko zgodi, da se slučajno peljem kakšen dan mimo. Zagotovo jih bom kje našla, saj verjetnojih v medvodah poznajo. žSe bom poskusila delati čimbolj prijazno >:( >:( >:(
Lp, Ines!



MIŠA

  • Pod Lupo
  • *
    • Prispevkov: 1.859
    • Točke: 3
  • Mastino Napoletano
Odgovori #62 : 20 Februar 2006, 22:49:16
     A je potem tudi dogica zdaj na takem mrazu zunaj v pesjaku ?????   

Jaz predvidevam, da je odgovor na tvoje vprašanje žal, pozitiven, glede na njen citat v temi o pesjakih:

Šapa,nekaj psov živi v hiši,nekaj odzunaj.Psi,ki so odzunaj,so odzunaj vse leto.Boksi so narejeni po normah,hišice so z vseh straneh izolirane (5 cm izolacije),imajo pregrado (dvoprostorne),v pesjakih je pozimi ali slama ali deke,vhodi so prekriti.Hiške so dovolj velike,da jih psi lahko ogrejejo.Če pa nastopi res hud mraz,imajo psi možnost bivanja v garaži ali hiši.Pri nižjih temperaturah rešujemo zadevo tudi tako,da sta ponoči po 2 psa skupaj v boksu.


s.a.r.

glede na to s kakšno brzino prihajajo dogice v tvoj dom, ti ne svetujem, da se pelješ tam mimo, saj imajo eno samičko ravno v tvoji najljubši barvi  ;)

Miša

Naše mastinčice so mi zmeraj bolj podobne, vedno manj ubogajo mojega moža!
Moj Zoro ima krokodilčke v očeh, vražičke v repu in angelčke v srčku.
Mopsi očarajo s svojo karizmo, šarmom in humorjem do te mere, da se z lahkoto zaljubiš v njih.


Šapa

  • *
    • Prispevkov: 1.659
    • Točke: 2
Odgovori #63 : 20 Februar 2006, 22:55:34
saj res... čisto sem pozabila da mi je sharona tam odgovorila... hvala za tale citat miša  :) no evo tukaj je dokaz da so psi celo leto zunaj, še sama je to priznala. pa še to: NOBENA pasma ki jo ima sharona NI PRIMERNA ZA PESJAK! niti ena pasma nima podlanke! to so psi za notri! letos je bila zima kar huda saj je bilo zelo mraz... že samo ko pomislim da so psi zmrzovali zunaj  >:(



search.and.rescue

  • Gost
Odgovori #64 : 21 Februar 2006, 07:16:33

s.a.r.

glede na to s kakšno brzino prihajajo dogice v tvoj dom, ti ne svetujem, da se pelješ tam mimo, saj imajo eno samičko ravno v tvoji najljubši barvi  ;)

Miša
Ko izbiramo psa se ne odločamo tako hitro. Pri zadnji smo naredili uslugo tako, da je za vse najbvolje, ker bo lahko psička še vedno obiskovala vdc ;)
lp, Ines!



Pinky

  • *
    • Prispevkov: 523
    • Točke: 0
Odgovori #65 : 21 Februar 2006, 20:25:55
No pa da se oglasim še jaz, lastnica gluhe bullterrierke.
Ja k nam je prišla iz Medvod in našli pa naj bi jo na pasjem sejmu na madžarskem z izrezanim čipom, podhranjeno... Ne bom rekla da jim verjamem in tudi ne bom rekla, da lažejo. Ker resnice ne morem poznati in samo nekateri vedo kakšna je. je pa res da se ti zdi potem malo sumljivo, ko vidiš da se iz istega naslova pojavljajo nerodovniški bullčki.. In res ne podpiram takšne vzreje, ker ne privoščim nobenemu bullčku takšno življenje kot ga ima Pinky. S tem mislim na gluhost, ker drugače je ena izmed najbolj srečnejših bullčkov na svetu in se obnaša kot da ji nič ne manjka. Seveda pa bi bilo veliko lažje zanjo in za nas če bi slišala. Za njo se je zgodba končala srečno oz. njeno življenje se je začelo. Samo vprašaš se kolikim bullčkim z napakami pa to ne bo uspelo in bodo končali na cesti ali zavetišču ali bodo uspavani ali pa bodo prišli v roke neizkušenemu in ne potrpežljivemu lastniku.
Pinky ima poleg gluhosti tudi črno piko na ritki, malo škili na eno oko in tudi v začetku je imela blage probleme s kožo, potem so še noge na O in pa manjka ji del dlesni, kjer ji verjetno zobki ne bojo nikoli zrasli.No to so za enkrat vsi odkriti problemi..

LP Ika


Gina

  • *
    • Prispevkov: 133
    • Točke: 4
Odgovori #66 : 21 Februar 2006, 21:04:15
 :'( - ja madona, no, uboga Pinky.
Kakorkoli že, tale vaša frajla ima neverjetno srečo, da je naletela na vas, ki boste brezpogojno skrbeli zanjo in bo imela srečno in lepo življenje kljub težkim okvaram, ki so pa najverjetneje plod takih in podobnih šteparjev, ki se jim j... za pasmo samo.
Res pa vsaka vam čast, saj približno poznam koliko več truda in napora, potrpežljivosti je treba vložiti v gluhega psa, saj ima kolega gluhega dalmatinčka, ki je prišel na svet verjetno na podoben način kot Pinky in podobni.
Lahko se pa samo vprašamo, koliko gluhim ali kako drugače pohabljenim psom bo sreča naklonila takšen dom in nego. >:(


Lp


search.and.rescue

  • Gost
Odgovori #67 : 21 Februar 2006, 21:11:00
Pinky  zelo mi je žal za vašo psičko :'( :'( :'(
Žal je dejstvo, da se takšni psi kotijo in na to ne moremo dosti vplivati. Zanimivo pa je, tako kot ste že omenjali prej, da opozorila nič ne zadoščajo. Pa si že razmišljala, da bi gluho psičko lahko učila s kretnjami rok? Moja kolegica Daniela ima pri tem kar nekaj izkušenj in po mojem bi ti iz srca pomagala. Če želiš, ti samo reci. Zaenkrat ti lahko pomagam le na ta način.  :-[
Lp, Ines!



MIŠA

  • Pod Lupo
  • *
    • Prispevkov: 1.859
    • Točke: 3
  • Mastino Napoletano
Odgovori #68 : 21 Februar 2006, 21:54:25
Ko izbiramo psa se ne odločamo tako hitro. Pri zadnji smo naredili uslugo tako, da je za vse najbvolje, ker bo lahko psička še vedno obiskovala vdc ;)
lp, Ines!

s.a.r.

nisem niti pod razno mislila nič slabega ko sem tisto napisala, ker sem imela v mislih barvo, ki ti je všeč in nič drugega.

Pinky,

kako pa si izvedela, da ima psička izrezan čip in da je gluha. So ti to povedali ob nakupu ali si izvedela šele kasneje ?

Miša

Naše mastinčice so mi zmeraj bolj podobne, vedno manj ubogajo mojega moža!
Moj Zoro ima krokodilčke v očeh, vražičke v repu in angelčke v srčku.
Mopsi očarajo s svojo karizmo, šarmom in humorjem do te mere, da se z lahkoto zaljubiš v njih.


zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #69 : 21 Februar 2006, 21:56:11
Miša, Pinky je šla na BAER test  ;), kjer so ugotovili, da ne sliši popolnoma nič.

Sori pinky, ker odgovarjam namesto tebe, samo ravno vem  ;D

lp

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


MIŠA

  • Pod Lupo
  • *
    • Prispevkov: 1.859
    • Točke: 3
  • Mastino Napoletano
Odgovori #70 : 21 Februar 2006, 22:05:13
To pomeni, da ji ob prodaji niso povedali, da kupuje gluhega psa  ???

Za izrezan čip, pa je bolje, da mi ne poveste... >:(

Miša

Naše mastinčice so mi zmeraj bolj podobne, vedno manj ubogajo mojega moža!
Moj Zoro ima krokodilčke v očeh, vražičke v repu in angelčke v srčku.
Mopsi očarajo s svojo karizmo, šarmom in humorjem do te mere, da se z lahkoto zaljubiš v njih.


*yure*

  • VaLy & YuRe
  • *
    • Prispevkov: 1.545
    • Točke: 5
Odgovori #71 : 21 Februar 2006, 22:30:41
Kaj >:( :'(!?!

Izrezan čip!?!
Sam res zakj ljudje to počnejo :'( :'(...


lp Jure


zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #72 : 21 Februar 2006, 22:52:22
Kolikor jaz vem so že prej vedeli, da ne sliši, na testu pa so se prepričali do konca in ugotovili, da ne sliši nič  ;)

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #73 : 21 Februar 2006, 23:04:32
Postavim še tu.Kopirano iz teme "ko vzreditelj dobi/vzame mladička nazaj"

V temi "preprodajalci in njihove marketinške poteze" je tekla in še teče debata o neki mastinčici.Pa me zanima ali oseba ne more vzeti te psičke nazaj,sedaj ko je ugotovila kdo je ta oseba?Če sem razumela oseba,ki je psičko pripeljala sedanjemu lastniku ni vzrediteljica le te psičke.Torej naj bi psičko lahko vzel le njen pravi vzreditelj?Kako je s tem?

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


MIŠA

  • Pod Lupo
  • *
    • Prispevkov: 1.859
    • Točke: 3
  • Mastino Napoletano
Odgovori #74 : 21 Februar 2006, 23:12:27
T.M.T.

Koga to sprašuješ ? Mene ?

 Kako pa si ti predstavljaš, da jaz kot prevoznik ( in to še brezplačni prevoznik ) vzamem nekaj  kar ni moje ??? Sharona je mastinčico plačal preko nakaznice vzrediteljem, njihov prijatelj me je osebno prosil, da jo prepeljem ( delala sem uslugo njemu ) in predala sem psa ljudem, ki so zanj plačali.

 Kaj misliš, kakšne so tukaj moje pravice ???


Miša


Naše mastinčice so mi zmeraj bolj podobne, vedno manj ubogajo mojega moža!
Moj Zoro ima krokodilčke v očeh, vražičke v repu in angelčke v srčku.
Mopsi očarajo s svojo karizmo, šarmom in humorjem do te mere, da se z lahkoto zaljubiš v njih.


Neyka

  • Novofundlanci so zakon!!
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 4.034
    • Točke: 26
  • Neon say: BU
Odgovori #75 : 21 Februar 2006, 23:40:44
Verjetno so bile Tjašine besede namenjene bolj kot teoretično vprašanje če bi to mastinčico lahko vzreditelj vzel nazaj. Hm..tvoje pravice...kaj pa omemba vzreditelju (kolikor sem razumela ga poznaš - če ga ne oprosti) kako živi mastinčica? Ni že bolj dolžnost vseh nas, da na take stvari opozorimo?

telo medveda omiljeno gibčnostjo tjulnja; vesele in iskrive oči delfina ter srce, ki je bilo tako mehko, tako zvesto in tako polno ljubezni, kot je bilo lahko le srce novofundlandca!

http://myneon.webs.com
http://neyka-neon.moj-album.com


Šapa

  • *
    • Prispevkov: 1.659
    • Točke: 2
Odgovori #76 : 22 Februar 2006, 00:27:19
hmm... a ni sharona nekje napisala da se je nekdo potrudil in obvestil o njihovem početju tudi vzreditelje renesance bulldogov? in kaj je bilo? sharona je buldoge vseeno dobila... pri sharoni doma so polni sladkih besed tako da veliko ljudi nasede njihovim zgodbicam ::)



T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #77 : 22 Februar 2006, 08:57:04
Ja mislila sme bolj teoretično in nikogar ne obsojam.Torej,če bi bilo na tem bi moral nekdo obvestiti vzreditelja le-te mastinčice?In tudi po tem ni nujno,da se kaj spremeni?
In še enkrat MIŠA,nisem hotela nič slabega samo zanimalo me je :-\

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


Pinky

  • *
    • Prispevkov: 523
    • Točke: 0
Odgovori #78 : 22 Februar 2006, 20:52:06
Za Pinky smo že prej vedeli da je gluha. BEAR test je dokončno potrdil da ne sliši čisto nič. Učimo pa jo s kretnjami. Zna sedi, prostor, tačko, zna lučko prižgat... V bistvu pa veliko razbere iz mimike. Ker ko ji kaj povema, to v bistvu tudi govorima in pa kretnje rok... Mala vse razbere. Tud to ve kdaj jo res kregam in kdaj jo kregam bolj milo in se zraven hecam: kot npr: Ti Ti porednica in ji žugam s prstom. Takrat začne takoj skakat in se igrat.
Tudi spuščava jo lahko na sprehodu brez problema (vendar ne v bližini cest). Zgleda da točno ve kje je tista meja ko se lahko oddalji in potem hitro priteče nazaj. sem se enkrat ustrašla ko je naenkrat letela po potki proti gozdu, čist na spidirana, pa sem hotla hiro it za njo in mala se je naenkrat, ko je bila tista meja, v zraku obrnala in priletela nazaj. Tako da jo lahko mirne duše spustim in vem da ne bo nekam brezglavo letela.

Mi je bila pa še ena stvar sumljiva pri Barbari. Nekam sem založila prvotno knjižico psičke (ki sem jo kamlu našla) in nisem točno vedela rojstnega dne.Sem kontaktirala Barbaro, če mogoče ve. Pa je napisala, da je bila tista knjižica edina , ki sta jo dobila zraven ko sta jo kupila. No knjižica je Slovenska in me res zanima od kdaj imajo na madžarskem Slovenske knjižice o cepljenju..  ???

LP Ika


search.and.rescue

  • Gost
Odgovori #79 : 22 Februar 2006, 20:55:30
hm, to je pa res čudno. Še dobro, da ti je sploh kaj odgovorila.



Blue

  • *
    • Prispevkov: 22
    • Točke: 0
Odgovori #80 : 24 Februar 2006, 21:18:57
Da se ne bom ponavljala, bom samo prilepila link, kjer si lahko preberete več informacij http://www.slo-apbt.com/forum/viewtopic.php?t=1252&start=45



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #81 : 24 Februar 2006, 21:20:34
Da se ne bom ponavljala, bom samo prilepila link, kjer si lahko preberete več informacij http://www.slo-apbt.com/forum/viewtopic.php?t=1252&start=45

Če nisi registriran link ne dela ;)

Lp nina



Blue

  • *
    • Prispevkov: 22
    • Točke: 0
Odgovori #82 : 24 Februar 2006, 21:25:50
Se opravičujem, nisem vedela.
Bom pa kar kopirala svoj post, čeprav je bil sestavljen za drugi forum, da ne pišem še enkrat.  ;)

Glede na to, da na sosednjem forumu (http://www.pesjanar.si/forum/index.php?topic=1052.30) poteka vroča debata o Fleki (nekaterim bolje znana kot Barbara iz Medvod), sem se odločila, da še enkrat, malo bolj podrobno opišem moj pogled in izkušnje z omenjeno ''gospo''.

Najprej naj povem, da sem bila zelo neizkušen kupec, ki je nasedel sladkim besedam itd. Žal mi je, da se prej nisem pozanimala od koga kupujem, da nisem prej zasledila vašega foruma, …, a po toči zvonit je prepozno. Vseeno, pa upam, da bom s svojimi izkušnjami vsaj koga odvrnila od nakupa psa pri ''ljubiteljih psov iz Medvod''.

Blue sem kupila pri Barbari 31.12.2003. Skotena je bila 18.11.2003, lahko si sami izračunate kolk tednov je bila stara. Da o tem, da nisem videla niti mama niti očeta, sploh ne govorim. Baje je AST, brez rodovnika seveda, zanjo pa sem odštela 80.000 SIT. Naj samo omenim, da sta tako Barbara ko lastnica sestrice Lole, skrbno skrivale lastnika legla, za katerega sem želela kasneje izvedeti.

Barbara in Dare sta mi psičko pripeljala iz štajerskega konca v Medvode, skupaj z njeno sestrico Lolo (lastnica je tudi aktivna na tem forumu ''Terry''). Naju s fantom sta dobila na foro, da bo psička modre barve, da bo majhne rasti, da je bila zadnja in najmanjša od devetih v leglu, da je bila zaradi svoje šibkosti odvzeta iz legla in da so jo lastniki imeli večino časa pri sebi. Naj omenim še to, da sva midva prvotno prišla k njim (po oglasu), da bi si pogledala Sharono (SBT). Tam pa sta nama prodaja tudi Kubo (ASTxAPBT) ter Blue (ki pa je še nisva videla). Ko sem hotela izvedeti lastnika legla iz katerega je Blue, se je začela odvijati še ena zgodba, predolga za opis tukaj. Zaključek tega je, da se v tej zgodbi laži kar prepletajo ena z drugo in da jim ne moreš priti do dna.

Ampak vse bi še nekako prebolela, če ne bi bilo zdravstveno stanje Blue naslednje; ima hudo alergijo na hrano (obdobja ko ima popolnoma razcufno in uničeno dlako, ki ji nenormalno odpada), šum na srcu. Raje ne omenjam koliko denarja sem dala za vse veterinarske stroške. Prav tako, se še vedno kaže pomanjkanje tiste prve socializacije v leglu z ostalimi mladiči in mamo.

Poleg tega, pa na raznih forumih spremljam katere pse vse prodaja. Poleg vseh omenjenih bi še omenila Shar pei –je , ki jih je prodajala, ko je začasno stanovala v Benediktu. Ta pasma pa je sploh podvržena raznim kožnim alergijam in raje si ne zamislim, kakšen probleme imajo novi lastniki.

Potem pa okoli začne trositi laži, kako se je popravila, da ne bo več delala takšnih packarij in evo spet nov znanimiv oglas, da je spat parila Kubo (ASTxAPBT). (http://www.pesjanar.si/forum/index.php?topic=1052.30) Poglejte kakšen je oče, če je to sploh predstavnik APBT. Prvič jo je parila z domnevnim očetom Blue. In koliko še nerodovniških legel je bilo, uf, preveč za pisat. Aha, celo lego Bandogov je imela. Mislim, da je bilo psički ime Ajka ali nekaj podobnega. Kmalu, ko je leglo prodala, tudi psičke ni bilo več. Tisti, ki njeno zgodbo malo bolje poznate, veste koliko revežev je že na svet spravila. Zanima pa me, kako lahko po vseh teh nerodovniških leglih in nategovanju ljudi na dolgo in široko, še ima lahko registrirano svojo psarno in se predstavlja kot ljubiteljica živali. Sedaj je ugotovila, da se za dober denar prodajajo pasme, ki od FCI niso priznane in tako nimajo rodovnika, so pa čistokrvni in imajo rodovnik, hm, …..

O tem, da njeni psi živijo v neprimernih prostorih za trenutne zimske razmere. To so pasme psov, ki niso primerne za bivanje zunaj. Na omenjenem forumu si lahko preberete kako ima mlado nemško dogo zunaj v tem mrazu in še polno ostalih sočnih stvari.

Sem pa prišla do zaključka, da verjetno se ona niti ne zaveda kakšno škodo dela, da je morda tako prepričana v dobrodelstvo svojega dela in hkrati zaslužka. Ja, človek mora tudi on nečesa živeti, a ne? Nič zato, če na račun naših štirinožnih prijateljev.

Zato, naj se vsak, ki je tole prebral, malo zamisli, ali je prav, da podpiramo takšno proizvodnjo? Ali je prav, da so psi samo proizvodni stroj za določene ljudi in da živijo na račun njih?



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #83 : 24 Februar 2006, 21:43:29
Se opravičujem, nisem vedela.
Bom pa kar kopirala svoj post, čeprav je bil sestavljen za drugi forum, da ne pišem še enkrat.  ;)

Hvala ;)

Počasi se sestavljanka sestavlja in vse bolj dobivajo take in drugačne žal resnične zgodbe eno povezavo. Tokrat ni v igri preprodajalec iz Celja ampak kar nek domač puppy mill, kjer se psi delajo po tekočem traku in to samih takih khm pasem, ki so že same po sebi na bolj slabem glasu....

Pinky
Citiraj
Ja k nam je prišla iz Medvod in našli pa naj bi jo na pasjem sejmu na madžarskem z izrezanim čipom, podhranjeno...
Našli kot našli izgubljeno ali zapuščeno ali našli ...kot prodajala se je??

Lp nina




search.and.rescue

  • Gost
Odgovori #84 : 24 Februar 2006, 21:55:02
...  in to samih takih khm pasem, ki so že same po sebi na bolj slabem glasu....
Lp nina
/quote]
Kaj nemška doga je tudi na slabem glasu?
Lp, Ines!



Šapa

  • *
    • Prispevkov: 1.659
    • Točke: 2
Odgovori #85 : 24 Februar 2006, 21:58:10
no da vas opozorim še na tole... sharona si dela reklamo še na enem forumu in sicer:

Pasji Prijatelji

mislim da bi bilo fer da tudi tam razložimo situacijo saj ni prav da ljudje podpirajo tako ravnanje s psi!



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #86 : 24 Februar 2006, 21:58:27
Kaj nemška doga je tudi na slabem glasu?

Ne. So pa AST-ji, APBT-ji, SBT-ji, ... psi tipa bull na splošno, še vedno nekako strah in trepet pri kinološko neizobraženemu ljudstvu ;)

Lp nina



Blue

  • *
    • Prispevkov: 22
    • Točke: 0
Odgovori #87 : 24 Februar 2006, 22:06:45
Točno tako, psi tipa bull, ki tako radi zaidejo v napačne roke in ki so že tako na slabem glasu. Ampak, to se dobro prodaja, a ne?



Neyka

  • Novofundlanci so zakon!!
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 4.034
    • Točke: 26
  • Neon say: BU
Odgovori #88 : 24 Februar 2006, 22:57:05
Valda, če pa se je fajn z njimi postavlat ane  >:( >:( >:( Ja loh pol rečeš sosedu k ma prtlikavga pudelčka (nč proti pasmi) da maš ti pitbula k ti nardi klobase iz...hm...kere kol pasme že.... :o :o :o >:( >:( >:( >:( :'( :'( :'( :'(

Blue, si bla ti aktivna tud na forumu pasji svet? Se mi zdi da se te spomnem sam nism 100%. Pa kokr se spomnem je bla psička takrat še zdrava. Kdaj pa so se pojavile njene težave?

telo medveda omiljeno gibčnostjo tjulnja; vesele in iskrive oči delfina ter srce, ki je bilo tako mehko, tako zvesto in tako polno ljubezni, kot je bilo lahko le srce novofundlandca!

http://myneon.webs.com
http://neyka-neon.moj-album.com


Blue

  • *
    • Prispevkov: 22
    • Točke: 0
Odgovori #89 : 25 Februar 2006, 01:45:38
Blue, si bla ti aktivna tud na forumu pasji svet? Se mi zdi da se te spomnem sam nism 100%. Pa kokr se spomnem je bla psička takrat še zdrava. Kdaj pa so se pojavile njene težave?
Ja, kratek čas sem bila aktivna tudi na forumu Pasji svet. Ne vem sicer pa čem sklepaš, da je bila Blue takrat še zdrava, glede na to, da so se njenji problemi začeli kar kmalu pri cca 4-5 mesecih starosti. So bili pa vzponi in padci. Pa ko smo mislili, da je že vse O.K., pa spet bum in tako dalje ... nikoli konca.