Dodatek k prehrani - konoplja

TibiQ · 8450

TibiQ

  • *
    • Prispevkov: 2.060
    • Točke: 0
: 29 November 2010, 12:34:16
Kaj menite o temle?

www.konopljazapse.si
Citiraj
.. V bistvu je cela rastlina zmleta semena, listje...je v prahu in se primeša k hrani na




Urška

  • *
    • Prispevkov: 2.619
    • Točke: 10
Odgovori #1 : 29 November 2010, 12:52:35
Tole sem že videla in najprej je na mestu vprašanje izkoristka, tako beljakovinskega dela kot tudi maščobnega, sploh glede na to kar že vemo o pasjem izkoristku večkrat nenasičenih maščobnih kislin rastlinskega izvora. Ko bo tu dostopna kakšna informacija več pa bomo lahko sklepali na učinke na organizem.


TibiQ

  • *
    • Prispevkov: 2.060
    • Točke: 0
Odgovori #2 : 15 December 2010, 12:57:05
Obvestilo o tem sem dobila čisto slučajno na mail in se strinjam, da piše čisto premalo, zato sem tu vprašala, če kdo kaj več ve.

Danes sem dobila pa ponudbo, da mi pošljejo brezplačni vzorec. Škodit menda ne more ???



čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #3 : 15 December 2010, 15:07:08
Pomojem tud ne more glih škodit, če daš vzorec.

Jaz jem čokolado s konopljo, pa ledeni čaj in mi je čisto OK. Dober okus, stranskih učinkov pa pri teh zadevah ni (ala zadetost, ko so se kakšne gospe prestrašile, ko so vidle kaj jem).  ::)

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


TibiQ

  • *
    • Prispevkov: 2.060
    • Točke: 0
Odgovori #4 : 17 December 2010, 12:59:31
Haha Čara  :o Na to res nisem niti pomislila, da bi ji škodilo v tem smislu, da bi bila "počena"  ;D :D .. bolj v smislu, da ne bi bilo na splošno škodljivo, ampak menda od enega vzorca ne no, saj verjetno je kakšen drug pes že pred nami to poskusil  ;) :)



Macika

  • *
    • Prispevkov: 2.969
    • Točke: 2
Odgovori #5 : 17 December 2010, 18:28:33
Konoplja se nahaja tudi v temu dodatku k prehrani - klik  :)

Najboljših in najlepših reči na svetu, ne moremo videti niti se jih dotakniti. Čutiti jih moramo s srcem …
(Hellen Keller)


SunnyBean

  • *
    • Prispevkov: 68
    • Točke: 0
Odgovori #6 : 09 Februar 2011, 11:46:19
Moji psi dobijo od časa do časa kakšno žlico konoplinega olja k briketom.