Problemi z poslušnostjo (Beagle)

Biggie · 2309

Biggie

  • *
    • Prispevkov: 1
    • Točke: 0
: 06 Januar 2011, 10:56:03
Pozdravljeni

Vem da tema ne spada več v šolanje mladičev, ker je moj pes star leto in pol..A vseeno kar tle odprem temo.. :)
Doma imam Beagla leto in pol starega, ki ima probleme s poslušnostjo...Mene še nekako posluša nastanejo pa problemi z ostalimi člani družine.. Strah jih je da bi ga spustili na prostem in da bi zaradi neposlušnosti pes odšel in se nebi vrnil. Pa tudi na splošno ko mu kaj rečeš da naredi ni lih vesel in postane mala trma :D
Kaj lahko storim oz. storimo pri nas doma, da bi nas naš mali poslušal ?

Hvala za odgovore
LP



Blue_Star

  • Gost
Odgovori #1 : 02 Februar 2011, 16:49:16
poskušajte ga motivirati ali zamotiti s hrano ali igračo. pri meni je delovalo.



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #2 : 02 Februar 2011, 19:27:51
Pozdravljeni

Vem da tema ne spada več v šolanje mladičev, ker je moj pes star leto in pol..A vseeno kar tle odprem temo.. :)
Doma imam Beagla leto in pol starega, ki ima probleme s poslušnostjo...Mene še nekako posluša nastanejo pa problemi z ostalimi člani družine.. Strah jih je da bi ga spustili na prostem in da bi zaradi neposlušnosti pes odšel in se nebi vrnil. Pa tudi na splošno ko mu kaj rečeš da naredi ni lih vesel in postane mala trma :D
Kaj lahko storim oz. storimo pri nas doma, da bi nas naš mali poslušal ?

Hvala za odgovore
LP

Beagla imaš, ki je lovski pes ;) Težko pričakuješ, da ga lahko spustiš iz povodca in bo imel perfekten odpoklic. Večina jih je zaradi nagona celo življenje obsojena na povodec.
Vsekakor pa obisk kakšne dobre pasje šole ne bo odveč ;)



Blue_Star

  • Gost
Odgovori #3 : 02 Februar 2011, 20:46:02
se strinjam