Odiranje strank...splošna praksa

McKruster · 26986

Nika

  • *
    • Prispevkov: 2.826
    • Točke: 4
  • Buda
Odgovori #30 : 03 December 2014, 08:53:32
Od moje kolegice psička ima ene 3x letno vnetje ušes in jo mora vedno seboj k veterinarju vozit da lahko zaračunajo pregled, namesto da bi kar arcneje dali. Eni se znajo it  ;) Medtem ko je pri cepljenju (vendar mogoče samo za steklino?) pregled živali že vštet v ceno in ga nikakor ni dodatno za plačat.
Cene so ponavadi res odvisne od tega in onega, sam določene fiksne stroške bi pa morali povedati, tako da tu bodi pa kar malo bolj odločna. Navsezadnje lahko pa še drugam pokličeš in greš tja, kjer niso tako oholi.



čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #31 : 03 December 2014, 09:06:42
Ja, en veterinar ti pregleda sploh ne zaračuna, tadrug pa drapne vse. Je fajn, če imaš vedno tafajnega izbranega (js trkam na les, da pri nas, na "moji" postaji take reči skozi prste spustijo (manjši pregled).
Cene pa... Jaz navadno ko se za kak poseg, ekstra pregled dogovarjam vedno vprašam za ceno, ravno zato, da vem koliko imeti s sabo. Čeprav imajo tudi pos terminal.

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


Panama

  • *
    • Prispevkov: 115
    • Točke: 0
  • Little Dreams come true...
Odgovori #32 : 17 Januar 2015, 08:29:38
Nas macek je imel manjso zagnojeno rano. Samo povoj je stal 14 €. Ces dve uri si ga je odvezal dol tako da ohranil povoj obliko (kot gips). :o

Be My Sp´Icy Dream-Dreamy
www.mojalbum.com/panama