Ideje za pasje table

anana · 83740

irenchy

  • irena&rondo
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.265
    • Točke: 20
Odgovori #90 : 01 Marec 2006, 23:14:21
še za rondota ;D ;D ;D ;D.....pa dejte kej v smislu za poštarje pa v slovenščini, ker naši poštarji ne vrjamem da znajo ingliš.

http://rondo.moj-album.com/
http://irenchy.moj-album.com/

drgače pa ful so vse dobre..super ste...BRAVOO...

lp

DOGS ARE NOT OUR WHOLE LIFE, BUT THEY MAKE OUR LIVES WHOLE!
Roger Caras


Tosy

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 25
Odgovori #91 : 02 Marec 2006, 08:07:56
LoL, kok dobre so te table ej... :-* :-*

Drugače pa če se bo komu zaluštalo malo v proste času kaj delat, se kaka Tosy ne bi branila... :P

http://tosca.moj-album.com

"Modern life is so thin and shallow and fake. I look forward to when developers go bankrupt, Japan gets poorer and wild grasses take over."


Tosy

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 25
Odgovori #92 : 02 Marec 2006, 10:22:04
Zdaj sem ugotovila, da lahko delam take fore sama, v Corel Photo Paint-u, ampak mi ne vem zakaj barve ne delajo, tako, da lahko trenutno samo pišem... :-\ :o

Prvi primer mojega malega heca (malo za samozavest....  :P ):

ara



"Modern life is so thin and shallow and fake. I look forward to when developers go bankrupt, Japan gets poorer and wild grasses take over."


Tosy

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 25
Odgovori #93 : 02 Marec 2006, 10:37:18
Tole sem v eni minutki naredla, ampak je pa bistveno, resnično in jedernato... 8)



"Modern life is so thin and shallow and fake. I look forward to when developers go bankrupt, Japan gets poorer and wild grasses take over."


KamI

  • *
    • Prispevkov: 739
    • Točke: 7
  • ..it's nice to come home to a warm cat.
Odgovori #94 : 02 Marec 2006, 10:50:42
Waa Tosy  ;D ;D Ona Ara...hehe  ;D

Rondo evil, Vsejed 2, Rondo kasl, Rondo noga

Kliknite pol, da se poveča, drgač je spacano  ::)   :)

"In order to keep a true perspective of one's importance, everyone should have a dog that will worship him and a cat that will ignore him."  - Dereke Bruce

Val in Pasha


Tosy

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 25
Odgovori #95 : 02 Marec 2006, 11:01:41
Butterfly, kok dobro, jaz se tu na ves glas smejim, drugi me pa čudno gledajo... :D :D O, kok dobro ej, irenchy, tole moraš razobesit kar vse štiri,... :o

"Modern life is so thin and shallow and fake. I look forward to when developers go bankrupt, Japan gets poorer and wild grasses take over."


irenchy

  • irena&rondo
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.265
    • Točke: 20
Odgovori #96 : 02 Marec 2006, 11:09:37
Butterfly...res hvala! tole gre danes na ta lep papir in v zaščitno folijo in ven :)...4 je najboljša...res super! ;D

HVALA

lp

DOGS ARE NOT OUR WHOLE LIFE, BUT THEY MAKE OUR LIVES WHOLE!
Roger Caras


Jasmina

  • *
    • Prispevkov: 321
    • Točke: 2
Odgovori #97 : 02 Marec 2006, 11:50:54
ja 4 je res originalna :o
super ste .. pa super ideje imate 8)
ce bo imel kdo se kaj prevec casa, lahko tudi kaj za johynja pa veryko skup naredi :D .. ce ne bo casa, pa ne bom jezna ;)
slikcie so na jasmina.moj-album.com


Tosy

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 25
Odgovori #98 : 02 Marec 2006, 11:57:08
Ja ne pozabit.... ;)  :D

Drugače pa še ena, potem pa res dosti: :P

=)

"Modern life is so thin and shallow and fake. I look forward to when developers go bankrupt, Japan gets poorer and wild grasses take over."


KamI

  • *
    • Prispevkov: 739
    • Točke: 7
  • ..it's nice to come home to a warm cat.
Odgovori #99 : 02 Marec 2006, 12:16:37
Hvala za pohvale  :-[  ;D

Te 3 še...

Tosca strup, Howl, Tosca bite

Zdaj je pa res od mene jih dovolj (za dans  :P )....počitnc bo kmalu konec, je treba še plakat naredit za kemijo..  ::)  :'(

"In order to keep a true perspective of one's importance, everyone should have a dog that will worship him and a cat that will ignore him."  - Dereke Bruce

Val in Pasha


Tosy

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 25
Odgovori #100 : 02 Marec 2006, 12:36:26
 :D Kok so dobre, ej, sem si jih že skopirala... :D :D Res Butterfly, 10000x hvala, zlata si  ;) ...LoL prave umetnine... 8)

"Modern life is so thin and shallow and fake. I look forward to when developers go bankrupt, Japan gets poorer and wild grasses take over."


Mašy

  • *
    • Prispevkov: 933
    • Točke: 14
Odgovori #101 : 02 Marec 2006, 14:04:36
Rondek ter Johny in Very  ;)

No, da ne bom vsake toliko pisala sem sporočila - TuKaJ imata povezavo do albuma in če koga zanima si lahko vsake toliko ogleda album - morda bo notri prav vaš kuža. ;D Čeprav drugi delajo lepše table (vsaj meni so nekako bolj všeč) vam ogled mojih idej ne bo škodil. ;)

Lp, Maša



*yure*

  • VaLy & YuRe
  • *
    • Prispevkov: 1.545
    • Točke: 5
Odgovori #102 : 02 Marec 2006, 14:19:36
 ;D ;D Lepo !!!

Kaj pa moje naročilo :-\ :-[ ?? se bo našel/našla kdaj kdo/katera,ki bi mi naredil/a :-[ ::) ...lepo plosiiim


lp Jure


ursa

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.015
    • Točke: 18
Odgovori #103 : 02 Marec 2006, 14:24:51
jure oprosti...res nisem našla časa da  bi naredila tablo zate  :-[ :-\  OBLJUBIM da bo tabla nared v tem tednu

A dog is the only thing on earth that loves you more than you love yourself.  [~Josh Billing]


*yure*

  • VaLy & YuRe
  • *
    • Prispevkov: 1.545
    • Točke: 5
Odgovori #104 : 02 Marec 2006, 14:25:50
 >:( >:( !

To si mi rekla prejšni teden :D :D :D ...LOL !...
Ne sej ne,kr počasi deli ;) pa bo !


lp Jure


ursa

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.015
    • Točke: 18
Odgovori #105 : 02 Marec 2006, 16:00:44
zdajle delam  ;)

A dog is the only thing on earth that loves you more than you love yourself.  [~Josh Billing]


Tosy

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 25
Odgovori #106 : 02 Marec 2006, 16:08:14
WoW, meni je tudi začelo uspevati...kamlu prilepim rezultate... ;)

"Modern life is so thin and shallow and fake. I look forward to when developers go bankrupt, Japan gets poorer and wild grasses take over."


T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #107 : 02 Marec 2006, 16:24:00
Butterfly 1000x hvala.Mega so...od Rondota sta mi najbolj všeč zadnji dve-4. pa je res originalna (sosedje nimajo psa,haha).

Saj vem,da si rekla,da plakat za kemijo čaka..ampak ::).Lahko narediš še eno (zadnjo :D) s tele slike ::).

The best ste-geniji v zelenih hlačah ;)

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #108 : 02 Marec 2006, 16:28:15
O kaj so dobre table  :D Butterfly, kje se spomniš take tekste  ;D

Hvala za pohvale, bi jih naredila še kaj več pa imam žal v sobi počasen računalnik z nikakvo miško, na drugega se mi pa ne da skoz letat  ;D

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


M|my

  • *
    • Prispevkov: 304
    • Točke: 0
  • Mali medvedek
Odgovori #109 : 02 Marec 2006, 18:07:27
šeenkrat LEPO prosim, če bi se naredila ena tablica še zame ???

link do slik: http://marusambra.moj-album.com/album/774333/


Neyka

  • Novofundlanci so zakon!!
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 4.034
    • Točke: 26
  • Neon say: BU
Odgovori #110 : 02 Marec 2006, 19:48:10
OK svojih ne bom več objavljala rajši  :o :o Kej to nardite folk??

Mašy še enkrat sprašujem...ali črke v tvojem programu sama delaš ali imaš predloge in jim samo barvo ali obrobo npr. spreminjaš?


telo medveda omiljeno gibčnostjo tjulnja; vesele in iskrive oči delfina ter srce, ki je bilo tako mehko, tako zvesto in tako polno ljubezni, kot je bilo lahko le srce novofundlandca!

http://myneon.webs.com
http://neyka-neon.moj-album.com


zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #111 : 02 Marec 2006, 19:49:44
Evo Maruša, samo zate Ambra  ;)

Pa še ostali:
- Rondo čaka na poštarja
- Boxer te gleda
- Tajsek in Pagec
- Johny
- Rondo

Delam pa še za Saro Chuca, Tosy za Tosy in pa Kinga za Jureta. Jure, žal ni v tvojem albumu nobene primerne slike od Valyja, če imaš kakšno mi jo lahko pošlješ.

A nisem jaz rekla, da se moram učit  :o

Neyka, tvoje so ful dobre  ;) tako da kar objavi, saj se vsi učimo. Jaz delam svoje v Adobe photoshopu

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #112 : 02 Marec 2006, 19:53:56
Jaz sme v sobi našla še nekaj prostora za posterej-strop je še prost 8).Tako,da bodo tele table romale tja hehe.Lahko uporabim tudi od drugih :)?Zoe,če boš imela kaj preveč časa se spomni name-če ne drugam roma na strop ;).

So pa vse table do sedaj res enkratne-Ambra je tok simpatična  :-*

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #113 : 02 Marec 2006, 19:55:52
Rona tudi delam  ;)

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


maja01

  • zverinica ;-)
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 1.735
    • Točke: 32
Odgovori #114 : 02 Marec 2006, 20:00:10
ei a ti si ga vzela! jaz ga pa iščem

pismo. ze par mesecev je na vratih, pa ga se nisi opazila  ::) :D
m.

-- You become responsible, forever, for what you have tamed. --


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #115 : 02 Marec 2006, 21:00:07
Evo v priponki še eno našo. Ni najlepš obrezana.... ampak dobr nej bo :P

lp nina



Rinchy

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 4.103
    • Točke: 30
Odgovori #116 : 02 Marec 2006, 21:15:22

Delam pa še za Saro Chuca, Tosy za Tosy in pa Kinga za Jureta. Jure, žal ni v tvojem albumu nobene primerne slike od Valyja, če imaš kakšno mi jo lahko pošlješ.
Ko pa že ravno delaš,pa lahko še kakšno za našo punco  ;) Če želiš kakšno original fotko,ti jo lahko pošljem :)

lp

Varstvo in sprehajanje psov
www.varstvopsov.si


Mašy

  • *
    • Prispevkov: 933
    • Točke: 14
Odgovori #117 : 02 Marec 2006, 21:19:35
Mašy še enkrat sprašujem...ali črke v tvojem programu sama delaš ali imaš predloge in jim samo barvo ali obrobo npr. spreminjaš?

Joj, sorry Neyka. Sem čisto pozabila na vprašanje. V programu lahko črkam spreminjam barvo, obrobo, vrste pisave (to je recimo times new roman itd.), potem tiste osnove - debelina, velikost, nagnjenost, podčrtanost itd. pa najbrž se še kaj da, ampak jaz še nisem preveč raziskovala tehle črk. Drugače pa sem program dobila na CD-ju ki mi ga je posodil stric - je bil naročen na nekej "računalnik moj prijatelj" in je na enem od CD-jev dobil za nagrado ta program. Ampak deluje 60 dni, potem pa neha. A bi rada dobila ta program? Če ga nikjer ne boš (čeprav pomoje se ga hitro lahko kje dobi) ti lahko za prvo silo jaz prinesem CD, če se kje srečava. Če si želiš seveda. ;)

Aja, zoe - hvala za tablici! :-*

Lp



irenchy

  • irena&rondo
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.265
    • Točke: 20
Odgovori #118 : 02 Marec 2006, 21:30:39
o super je...hvala vsem...bravo!

lp

DOGS ARE NOT OUR WHOLE LIFE, BUT THEY MAKE OUR LIVES WHOLE!
Roger Caras


Neyka

  • Novofundlanci so zakon!!
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 4.034
    • Točke: 26
  • Neon say: BU
Odgovori #119 : 02 Marec 2006, 22:18:13
Joj, sorry Neyka. Sem čisto pozabila na vprašanje. V programu lahko črkam spreminjam barvo, obrobo, vrste pisave (to je recimo times new roman itd.), potem tiste osnove - debelina, velikost, nagnjenost, podčrtanost itd. pa najbrž se še kaj da, ampak jaz še nisem preveč raziskovala tehle črk. Drugače pa sem program dobila na CD-ju ki mi ga je posodil stric - je bil naročen na nekej "računalnik moj prijatelj" in je na enem od CD-jev dobil za nagrado ta program. Ampak deluje 60 dni, potem pa neha. A bi rada dobila ta program? Če ga nikjer ne boš (čeprav pomoje se ga hitro lahko kje dobi) ti lahko za prvo silo jaz prinesem CD, če se kje srečava. Če si želiš seveda. ;)

Aja, zoe - hvala za tablici! :-*

Lp

Mašy če prideš na srečanje se priporočam če ne boma pa po pošti  ;)

telo medveda omiljeno gibčnostjo tjulnja; vesele in iskrive oči delfina ter srce, ki je bilo tako mehko, tako zvesto in tako polno ljubezni, kot je bilo lahko le srce novofundlandca!

http://myneon.webs.com
http://neyka-neon.moj-album.com