6 mrtvih mladičev

all_ · 2401

all_

  • *
    • Prispevkov: 414
    • Točke: 0
: 20 Marec 2011, 21:26:49
Na obali so našli 6 mrtvih pasjih mladičev, starih 4-6 tednov in sem čisto "paf" odkar sem to prebrala.  :'(

Če koga zanima (upam, da lahko objavim povezavo): http://www.facebook.com/album.php?fbid=10150116447912709&id=118597467708&aid=281836

Če pa kdo nima FB, lahko citiram tekst.



Agyness

  • *
    • Prispevkov: 27
    • Točke: 0
Odgovori #1 : 20 Marec 2011, 23:24:09
Slike, ki govorijo več kot tisoč besed. Po licu so mi stekle solze zaradi nemoči, ki jo občutim, ko vidim posledice pokvarjene človeške narave. V takih primerih me je resnično sram, da sem človek.
Ni je stvari, ki bi pojasnila tako gnusno in brezsrčno dejanje kot je tole... Malčki, počivajte v miru :'( :'(

Tistemu, ki je to storil pa želim, da se do konca življenja spominja prizora, ki ga je pustila njegova roka; roka, ki so ji te nedolžne živalice tako zelo zaupale >:( >:( Vsaka rit svojo palco najde in če bi v tem trenutku izvedela kdo je zaslužen za to morijo, bi ta rit občutila mojo palico >:(



delfinčika

  • Gost
Odgovori #2 : 26 Marec 2011, 20:50:59
Kakšni pr**** smo ljudje.    Agyness verjetno bi ta rit začutila tudi mojo palcio, pa ne samo palico...
Upam, da bodo (čeprav težko verjamem) našli morilca in mu tudi dodelili primerno kazen (jaz rečem najmanj 10 let ampak o taki kazni lahko tukaj samo sanjamo)



ABBY LABRADOR

  • *
    • Prispevkov: 2.130
    • Točke: 0
Odgovori #3 : 26 Marec 2011, 23:03:10
Delfinčka: 10 let? V Sloveniji že, če človeka kdo umori dobi skoraj manj...
Da ne govorimo, kakšne kazni so pa v Ameriki... Veliko bolj primerne kot te v SLO.



SunnyBean

  • *
    • Prispevkov: 68
    • Točke: 0
Odgovori #4 : 26 Marec 2011, 23:37:08
ABBY LABRADOR ne verjet vsemu kar vidiš na animal planet.
To dejanje, ki pa se je izvršilo nad mladiči je pa čista provokacija iz strani morilca. Vsi dobro vemo, da se še vedno tolčejo kao ''nezaželeni mladiči'', ampak trupelc ne dobimo prav pogosto pred oči, ker jih potem umaknejo bodisi v vrečo in v smeti ipd. To kar pa vidimo gori, je čisto zlo.



Davor

  • Pod Lupo
  • *
    • Prispevkov: 2.279
    • Točke: -50
  • Beag-ology
Odgovori #5 : 27 Marec 2011, 00:09:27
Citiraj
To kar pa vidimo gori, je čisto zlo.

ne bi mogel opisati bolje

When distant and unfamiliar and complex things are communicated to great masses of people, the truth suffers a considerable and often a radical distortion. The complex is made over into the simple, the hypothetical into the dogmatic, and the relative into an absolute.