ZD ZA ŽIVALI LJUBLJANA

m_tejch · 21605

bucibuc

  • *
    • Prispevkov: 1
    • Točke: 0
Odgovori #30 : 18 Junij 2011, 16:37:15
Zdravo,
po dolgem iskanju dobrega frizerja sem naletela na zd za živali.  Imel je najboljši welness s frizerko Petro Grom, katera je meni, mojemu kužeku in znankam pričarala nepopisno veselje. Vse kar so nudili je bilo res zajeto v besedo welness. 
Odkar pa je nova frizerka  :'( pa lahko samo rečem 'hvala, adijo'. Vse kar je zapisano prav na tem forumu, torej da se kužeku posvetijo, da ga skopajo, itd vse to je s to novo frizerko padlo v vodo.
Ne bom razumela, kako si lahko tako urejena, na višku ustanova dovoli imeti en tako slab člen verige, ki po beseda nove  frizerke tako ali tako ne spada v kompleks zd za živali. Skratka kolikor sem prehvalila zd za živali welness,  zdaj lahko samo rečem  RAZOČARANJE.




bully lover

  • *
    • Prispevkov: 15
    • Točke: 0
Odgovori #31 : 20 Junij 2011, 09:51:13
Ali morda kdo ve, kje bi lahko dobili telefonsko od Petre Grom ali pa kje bi lahko z njo stopili v kontakt. Namreč, glede na dobre reference bi si želela mojega psa peljati k njej na nego. Ravno ko sem šla neko soboto tja peš, da bi naročila našega psa na nego sem naletela na njo, ki mi je sicer povedala, da je tam yadnji dan, ampak meni tistikrat ni vžgalo, da bi jo vprašala kje bo odslej dosegljiva.

bucibuc, žal mi je da si imela tokrat slabo izkušnjo, a sem hkrati vesela, da si to omenila, da ne peljem svoega psa k nekomu, ki se mu ne bo posvetil. Sploh pa mojemu psu privoščim najboljše in glede na to, da se že tako ali tako ne mara kopat je sploh pomembno kakšen je frizer. Res, da so mi blizu, ampak odnos do živali je najpomembnejši.

Lep pozdrav

Urša


feminine

  • *
    • Prispevkov: 9
    • Točke: 0

m_tejch

  • *
    • Prispevkov: 674
    • Točke: 12
Odgovori #33 : 05 Junij 2012, 16:08:16
Ali mogoče kdo ve kaj se je zgodilo z zdravstvenim domom  za živali  ?????? Vidim, da je po novem na istem naslovu Moj Vet, mogoče ve kdo kaj več o tem?



Monika65

  • *
    • Prispevkov: 31
    • Točke: 0
Odgovori #34 : 05 Junij 2012, 16:19:54
Mislim, da so ga prodali. Zdaj tam delata dr. Roškarjeva in dr. Finkova. Obe sta zelo prijazni, vsaj jaz imam tako izkušnjo z njima.



m_tejch

  • *
    • Prispevkov: 674
    • Točke: 12
Odgovori #35 : 05 Junij 2012, 16:30:00
Kje bi bilo pa za dobiti dr Rejec? Verjetno samo še v Postojni ali ima kdo kakšno drugo info?