Boleča ušesa

rina · 17836

sibila

  • *
    • Prispevkov: 2.006
    • Točke: 0
  • still more white...
Odgovori #30 : 20 November 2007, 21:15:46
Ja,po moje ima začetek vnetja...Vse ostalo se verjetno začne kasneje pojavljati.Saj te stvari ne grejo tako hitro naprej,po moje se rdečina in smrad pojavita,ko je vnetje že na vrhuncu.Ampak Lone nič ne bolijo, če jo primem,ona kar gode od sreče,ker jo srbijo in ji ful paše če jo malo počoham...Se je pa v prejšnji rundi vnetja prav pošteno po zunanji strani uhlja spraskala-prav do krvi.Ampak ona je taka,da je lahko ful bolana,pa je živahna.Nikoli še ni kazala znakov bolezni po obnašanju,vedno opazim,ko se že fizično vidi.Prav res ni preveč občutljiva na bolečino,tudi pri veterinarju vse pusti brez težav,še z veseljem gre tja.  :o
Njo težko pregleda,ker se tako veseli,da se bo ji nekdo posvečal... :) Pa čeprav ji brska po ušesih...



maya

  • *
    • Prispevkov: 1.632
    • Točke: 5
Odgovori #31 : 17 Julij 2008, 22:18:18
Nara pa se zdaj že kar nekaj časa ("postopoma") praska po desnem ušesu- tudi otresla. Zadnjič je pa ven prišel bel izcedek- mogoče ve kdo kaj bi to pomenilo?
Je pa pred kakšnimi tedni imela v ušesu klopa, se ne spomnim v katerem  ;) . Je mogoče to vse zaradi klopa?

No kljub vsemu gremo jutri ali v soboto Naro cepiti in ji bodo še pogledali ušesi. Ampak me vseeno zanima če kdo ve  ::) .


Lp,
 Maja



maya

  • *
    • Prispevkov: 1.632
    • Točke: 5
Odgovori #32 : 19 Julij 2008, 11:08:16
No smo bili včeraj pri vetu in z ušeski ni nič narobe  :) . Je rekla, da če se kdaj praska po njih, da je to zaradi vročine  ;) .

Lp,
 Maja