Konzerve 90% ribje mešanice - zakaj?

Fitzgerald · 1658

Fitzgerald

  • *
    • Prispevkov: 331
    • Točke: 1
: 24 April 2011, 10:56:28
Dovolite mi, da malo pojamram.

Moja mačka ne mara rib (ne tune ne rakcev ne ostalega), razen, če je zmešano s piščancem, ki ga obožuje (in če seveda piščanec zajema večji delež, kar največkrat ne).

Moti me, da je večina konzerv razno raznih rib in če jih mačka ne je, si zelo omejen, kaj ostalega ji ponudit: ok, piščanec (s sirom in jajcem in aloo), nekaj je svinjine, kar menda za maljke ni gud, nekaj govedine in ponekod malo jagnjetine. Govorim na splošno za kvalitetne znamke.

V čem je catch v teh ribah na 1001 način? V lažji prebavljivosti? Je manj alergij ali kako?

Najbolj pa me motijijo mešanice tune in piščanca, kjer je tune 45%, piščanca pa samo 5%, ne me j****

Če obstaja kje še kaka druga konzerva, ki NI piščanec in NI riba, se priporočam. Vem, da ima Animonda tiste 3 eksotične okuse (kenguru, noj pa bivol), to je pa tudi vse.



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #1 : 24 April 2011, 11:11:25
Power of nature 95% mesa - okusi so zajec, jagnjetina, kokoš ali govedina ;)



Fitzgerald

  • *
    • Prispevkov: 331
    • Točke: 1
Odgovori #2 : 24 April 2011, 11:27:03
Točno, saj sem že kupila PON konzervo kokoško.  :o Drugič si jo še jaz na kruh namažem.

Almo Nature ali pa Schessir, ki mi je tud zelo všeč, pa tega nima.



all_

  • *
    • Prispevkov: 414
    • Točke: 0
Odgovori #3 : 24 April 2011, 12:04:18
Kaj pa Schesir Piščanec,govedina, riž (piščančji file (min. 25 %), govedina (min. 25 %), juha, riž (min. 4,1 %)), Piščanec & raca (piščančji fileji (min. 71%), raca (min. 5%), riž (2%), juha), Piščanec & Šunka?

Ali pa Christopherus Raca & zajec, Govedina & piščanec...

Pa seveda PON.



Fitzgerald

  • *
    • Prispevkov: 331
    • Točke: 1
Odgovori #4 : 24 April 2011, 12:23:54
No, sej o tem govorim 3 vrste piščanca (in miks z nečim) pa 20 vrst ribjih zadev.  >:(

Za Christopherus pa še nisem slišala, se mi zdi. Moram poguglat.