Varstvo za mačke

Felina · 3925

Felina

  • *
    • Prispevkov: 1.539
    • Točke: 3
: 17 Junij 2011, 11:49:54
A pozna kdo koga, ki bi pazil na mačke, ki se zaveda KAJ SO mačke (KREMPLJI NA SEDEŽNI IN TAKŠNE RAZVADE :/) in bi ju bil pripravljen pazit od okoli 10. 7. do 31. 7. ? Drugače smo jih jemali s sabo, ampak eno leto bi si res rada privoščila dopust, ko imaš lahko odprta okna v hiši in dejansko čutiš poletno toploto  :-\

Ima kdo kakšno idejo?


Lp,
Tina

Sreča se skriva v shih-tzujih. :)


miskica

  • *
    • Prispevkov: 102
    • Točke: 0
Odgovori #1 : 17 Junij 2011, 11:58:25
Ti predlagam, da raje dobiš nekoga, ki mu boš zaupala, in bo hodil mačke rihtat k tebi domov. Je to za mace manjši stres, če se vsaj okolje ne spremeni. Jaz jih hodim na tak način rihtat enemu kolegu, kadar gredo oni na morje. Mačke so sicer na začetku malo užaljene, ker pridem le enkrat dnevno in ker jaz nisem njihova stalna služinčad  :P, ampak kar furamo. Si ne predstavljam, kako zatraumirane bi bile šele, če bi jih selili.



Felina

  • *
    • Prispevkov: 1.539
    • Točke: 3
Odgovori #2 : 17 Junij 2011, 12:07:47
Pri njiju ni problem seljenje, ker se non stop selita...na vikend, na morje, skozi menjavata pasjo družbo od kolegic, sta v stiku s tujimi ljudmi zaradi moje narave dela, v bistvu sta kar se tega tiče blazno flegma.  Če prideta v novo okolje samo raziskujeta in vse pretakneta, nista panična, pa za ugodje enega je pomemben sterilen wc :)

Sem jaz tudi hotela na ta način, ampak se fant nekaj upira, ker se mu smilita, da bosta brez družbe :/  Saj na koncu bo spet tako, da se bomo kot nomadi na morje spravljali s celo pasjo in mačjo klapo  >:(

Sreča se skriva v shih-tzujih. :)


miskica

  • *
    • Prispevkov: 102
    • Točke: 0
Odgovori #3 : 17 Junij 2011, 12:19:24
 :) Hehe, za psa si ne predstavljam, da bi bil cele dneve sam. Za mačke, sploh če jih je več, pa se mi zdi, da jim ni tako hudo. Je pa drugače, če so vajeni se selit in menjavat družbo. Tile, za katere jaz skrbim, so sicer vajeni potovat in bit tudi v kempih zunaj na povodcih, ampak vseeno ni isto kot bit doma.
Srečno pri iskanju namestitve  :)



all_

  • *
    • Prispevkov: 414
    • Točke: 0
Odgovori #4 : 17 Junij 2011, 18:53:32
Saj imata za družbo ena drugo. :)

Ko sem šla jaz pred leti sama na morje, je mačka ostala doma pri starših, se pravi je imela vedno družbo, pa me je ravno tako pogrešala in bila vesela ko sem prišla domov. Tako da je možno, da bi pač pogrešali tvojo družbo in ne ljudi na splošno?   :-[ Če sta recimo že brez vaju, naj sta vsaj v svojem okolju. (moje mnenje)



nninnaaaa123

  • *
    • Prispevkov: 1
    • Točke: 0
Odgovori #5 : 21 Julij 2012, 15:02:22
Nudim varstvo živali. Več o tem si preberi tukaj: http://www.bolha.com/zivali-ostalo/varstvo-zivali-macke-psi-glodalci--oglas1281272663

Lep pozdrav :)



aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #6 : 22 Julij 2012, 07:33:20
Nudim varstvo za domače živalice ter sprehajanje psov. Če kdo potrebuje naj me kontaktira tukaj  ali pa na ZS. Območje pa predvsem osrednji del SLO.