Angleški Buldog [Bulldog]

Ester · 302615

cookie

  • *
    • Prispevkov: 55
    • Točke: 2
  • Cookie ma vas rad
Odgovori #60 : 11 December 2006, 18:39:50

pred 3 tedni sem si kupil mladicka angleskega buldoga



Kje pa si ga kupil, če ni skrivnost?

mi to znamo


kiki

  • *
    • Prispevkov: 15
    • Točke: 0
Odgovori #61 : 11 December 2006, 21:39:17
Mislim eno je teorija drugo je pa realnost 100% ti pove nekdo vec o psu ce z njim zivi ze 1,2,3,.... leta! :-\
In nevem kaj je blo s tem narobe ce sem vprasu ce mi lahko kdo pove kaj vec o tej pasmi ne pa tisto kar pise v knjigah in na netu!???? ??? ??? ???
Vem da imajo tezave s kolki ampak se normalno igra kot vsak mladicek,leta okoli,se prevali,.... drugace ga pa nosimo po stopnicah,....
Kupil sem ga v Mislinji ce mogoce ves kje je to!
Tak da se zahvaljujem vsem ki bodo povedali svojeizkusnje s tem psom
HVALA



Tyko

  • *
    • Prispevkov: 24
    • Točke: 0
Odgovori #62 : 11 December 2006, 21:48:24
Živjo!

Tyson bo 16. decembra star 18 mesecev. Živimo v stanovanju in glede tega nimamo nobenih problemov. Ko poslušam druge lastnike pasem psov vidim, da je naš Tyson pravi angelček. Do sedaj nam ni še ničesar zgrizel, edina stvar katero mu moramo skrivati so čevlji , bolj smrdijo raje jih ima :P :P.Kar se pa kolkov tiče pa smo ga nosili po stopnicah toliko časa kolikor smo ga lahko. Sedaj ko pa ima že 30 kg pa ga ni junaka, da bi ga nosil. Največje težave    ;) z njim pa imamo kadar pije, to boš tudi sam ugotovil kako mu , ko preneha piti še vedno kaplja iz gobca. Takrat vsi letamo za njim z brisačo in mu brišemo gobec.
Toliko za danes.

Lp Tanja



kiki

  • *
    • Prispevkov: 15
    • Točke: 0
Odgovori #63 : 11 December 2006, 22:22:29
hehe vidim da sta si Gubi in Tyson zelo podobna po obnasanju! :P :P tudi mi moramo pred gubijem skrivati cevlje,in tudi mi letamo za njim z brisaco ko pije!ker je skoraj tako kot bi kdo pustil odprto pipo za vodo! drugace pa je zgrizel svojo kosaro tako da sem mu moral kupiti novo! :P ;D ;D :P
Res sem vesel ko mi povete svoje izkusnje s temi psi!

Lp Nejc!



cookie

  • *
    • Prispevkov: 55
    • Točke: 2
  • Cookie ma vas rad
Odgovori #64 : 11 December 2006, 23:08:47

Kupil sem ga v Mislinji ce mogoce ves kje je to!

HVALA

Še predobro marsi kateri od nas ve kje je Mislinja "nč bat". Če bi koga na forumu prej vprašal kako in kaj z nakupom bi ti pa lažje odgovorili in pomagali pri nakupu.
Preden smo se pri nas odločili za nakup Bulldoga smo tudi kar nekaj časa preživeli za računalnikom in prišli do zaključka,
da kupimo bulldoga samo pri vzreditelju pa čeprav malo dražje.

Nč ni narobe če vprašaš tudi rade volje  ti bo marsi kdo pomagal , zato se ne razburjaj po nepotrebnem.

Kar se tiče grizenja ga pa mi ne poznamo, rad povoha vsak čevel, copat, nogavico toda grizti jih pač ne sme in jih ne, tudi po končanem pitju vedno počaka da ga nekdo obriše, če pa se nihče ne zmeni zanj pač pobegne in potem letamo za njim in brišemo smo si sami krivi. Tudi ko prihaja s sprehoda vedno počaka pred vrati da se mu obrišejo tačke.

Je pa res da Cooki pri svojih 17 mesecih še ni šel po stopnicah raze ko se ga nosi, če je dvigalo pokvarjeno.

Kar ga boste nazučili si bo pa tako zapomnil. dobre ali pa slabe stvari, tako da le veselo na delo in veliko učenja.
Tudi učenje je lahko igra
lp

mi to znamo


cookie

  • *
    • Prispevkov: 55
    • Točke: 2
  • Cookie ma vas rad
Odgovori #65 : 11 December 2006, 23:14:13
a ja pa še en nasvet.

Priporočam ti da si nabaviš kletko lahko že tisto do 92 cm in ga kar hitro naučiš kje je njegov prostor kjer bo spal, ali pa vas čakal ko vas ne bo  doma. Tudi zgrizel je ne bo.

Konec koncev pa bo vedel kje je samo njegov prostor, kamor se lahko umakne kadar mu paše, kjer bo imel mir ko si ga bo zaželel.

PS: pa še nič ne more poškodovati ali zgristi

lp

mi to znamo


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #66 : 12 December 2006, 09:50:26
Nakup v Mislinji res ni nekaj najboljšega, kar si imel na izbiro :-\ Zdaj sicer je kar je, in močno upaj, da bo tvoj buldog zdrav in brez večjih težav dočakal željeno starost.

Cookie kako je šlo v Celju?

Lp nina




cookie

  • *
    • Prispevkov: 55
    • Točke: 2
  • Cookie ma vas rad
Odgovori #67 : 12 December 2006, 09:53:03
Spet zmagal v svojem razreu, ostalo pobral Italijan.


lp

mi to znamo


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #68 : 12 December 2006, 09:55:52
Spet zmagal v svojem razreu, ostalo pobral Italijan.

Čestitke!! :o

Lp nina



cookie

  • *
    • Prispevkov: 55
    • Točke: 2
  • Cookie ma vas rad
Odgovori #69 : 12 December 2006, 10:05:37
Hvala,

Ostalo pa je tko pod kritiko, brez tepihov , psom je drselo po betonu, več prostora je bilo za bife in kadilce kot pa za razstavljalce in obiskovalce, pa še velik prepih brez gretja. Ne vem kako bo šlo 2010 če bodo na vsem šparal, razen pri ceni gostinskijh uslug. 2 kavi in 2 cocakoli 1,600. Obup

lp

mi to znamo


Tyko

  • *
    • Prispevkov: 24
    • Točke: 0
Odgovori #70 : 22 December 2006, 15:23:33
Alo Kiki!

Kako kaj Gubi? A se kaj boji petard? Naš Tyson se jih zelo, pravkar sva prišla iz sprehoda in je tok pokalo, da je kar tekel nazaj domov. Ubogi fant. Sovražim petarde >:( >:(. Kiki dej še kakšne slikce gor od Gubija, da vidimo, če je že kaj zrasel.

No pa lep pozdrav in vesele praznike. :)

Tanja in Anej



kiki

  • *
    • Prispevkov: 15
    • Točke: 0
Odgovori #71 : 25 December 2006, 23:22:08
lep pozdrav!
ja gubi se tudi boji petard glih danes smo bli na sprehodu in se je tudi tako vstrasu da sploh ni vedel kam bi letel!drugace pa lepo raste ja in pridno dobiva kilograme :)
slikce bom dal gor zdaj te dni en dan dajte se kaksne slikce od tykona gor tudi al pa mi jih prosim poslite na mail.

vesele praznike!



cookie

  • *
    • Prispevkov: 55
    • Točke: 2
  • Cookie ma vas rad
Odgovori #72 : 31 December 2006, 21:19:00
V miru in ljubezni,
naj v novem letu
sreča nežno Vas objeme,
prinese dneve brez viharjev,
izpolni naj Vam drobne želje in
napolni naj Vas z ljubeznijo in veseljem.
[/color]
SREČNO, ZDRAVO IN USPEHOV POLNO LETO 2007

VAM ŽELI  COOKIE
[/font][/font][/color]

mi to znamo


MIŠA

  • Pod Lupo
  • *
    • Prispevkov: 1.859
    • Točke: 3
  • Mastino Napoletano
Odgovori #73 : 05 Januar 2007, 18:08:05
Mi pa smo se čez novoletne praznike malo cartali z luštnimi buldogi:















Tamale so take pozerke, da se jim človek težko upre. Na slikci se ne vidi, kako je tamala bila voljna pozirati in se mi je prav nastavljala, da nisem mogla nehat slikat.

Missa

Naše mastinčice so mi zmeraj bolj podobne, vedno manj ubogajo mojega moža!
Moj Zoro ima krokodilčke v očeh, vražičke v repu in angelčke v srčku.
Mopsi očarajo s svojo karizmo, šarmom in humorjem do te mere, da se z lahkoto zaljubiš v njih.


Gina

  • *
    • Prispevkov: 133
    • Točke: 4
Odgovori #74 : 05 Januar 2007, 21:10:37
Res prave face.... :P
Pa vidim, da so tud taprave demoliranke, po dobro zdelani posteljni stranici namreč ( al je to še zapuščina od prej )... jaz imam zelo podobno "oblikovano" še iz časov, ko je Gina protestirala bit sama doma. ::)

Lp


kiki

  • *
    • Prispevkov: 15
    • Točke: 0
Odgovori #75 : 07 Januar 2007, 20:35:54
živijo!
spet sem priso malo pogledat na forum da vidi ce je kaj novih objav in da dodam nekaj slikic od Gubija!
zdaj bo star ze 4 mesece in ima dobrih 10 kg!:)
Konco pa je mino teh praznikov in pokanja petard ker ga je bilo tak strah da,... >:(

evo slikice od Gubija!
Lep podrav



kiki

  • *
    • Prispevkov: 15
    • Točke: 0
Odgovori #76 : 07 Januar 2007, 22:11:22
mi lahko kdo pove zakaj mi ne gre slik dodat

hvala



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #77 : 08 Januar 2007, 08:34:05
Če jo hočeš pripet pa je večja od 128kb je to vzrok. Drugače pa.. beri tole: http://www.pesjanar.si/forum/index.php?topic=800.0  ;)

Lp nina



MIŠA

  • Pod Lupo
  • *
    • Prispevkov: 1.859
    • Točke: 3
  • Mastino Napoletano
Odgovori #78 : 08 Januar 2007, 15:40:25
Res prave face.... :P
Pa vidim, da so tud taprave demoliranke, po dobro zdelani posteljni stranici namreč ( al je to še zapuščina od prej )... jaz imam zelo podobno "oblikovano" še iz časov, ko je Gina protestirala bit sama doma. ::)


Imaš prav, res so mali buldožerji  :D Zato je njihova dvonožna mama poizkusila zaščititi kavč pred njihovimi zobki z lesonitko, pa so se je mlade demulatorke  brez večjega sramu kar lotile, kar je vidno tudi iz slik.

Drugače pa so taki mali knorovi knedeljčki, da bi jih človek kar pojedel.

Potem pa zdrastejo v take tanke  :o, da imam vsakič, ko pridem k njim na obisk ene par bunk okorg ušes viška. Kot, da mi že moje doma nič ne potalajo  >:(

Missa

Naše mastinčice so mi zmeraj bolj podobne, vedno manj ubogajo mojega moža!
Moj Zoro ima krokodilčke v očeh, vražičke v repu in angelčke v srčku.
Mopsi očarajo s svojo karizmo, šarmom in humorjem do te mere, da se z lahkoto zaljubiš v njih.


Tyko

  • *
    • Prispevkov: 24
    • Točke: 0
Odgovori #79 : 08 Januar 2007, 16:30:29
Ker se že neki cajta nisem oglasil imam nekaj slikc našega Tysona z njegovim novim prijateljem Anejem. ,, tukaj pa še naš buldožer v najljubši pozi  :P  ,   in tukaj pozira za film BAD BOYS  :D   Lp Aleš



kiki

  • *
    • Prispevkov: 15
    • Točke: 0
Odgovori #80 : 08 Januar 2007, 23:36:41





kiki

  • *
    • Prispevkov: 15
    • Točke: 0
Odgovori #81 : 08 Januar 2007, 23:43:32







kiki

  • *
    • Prispevkov: 15
    • Točke: 0
Odgovori #82 : 08 Januar 2007, 23:45:49
zakaj noce prikazat vseh slik?????? ??? ??? ??? :( :(



kiki

  • *
    • Prispevkov: 15
    • Točke: 0
Odgovori #83 : 09 Januar 2007, 00:07:32
upam da bo zdaj pokazalo vse slike



kiki

  • *
    • Prispevkov: 15
    • Točke: 0
Odgovori #84 : 09 Januar 2007, 00:08:39
spet ne nevem kak se naj nardim :-\ :-\ :-\



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #85 : 09 Januar 2007, 09:48:29
spet ne nevem kak se naj nardim :-\ :-\ :-\

Slike si naložil v svoj album. Zdaj se odjavi pojdi na gubi.moj-album.com, klikni na sliko, da jo poveča, potem desni klik, lastnosti, kopiraš link med img... tasko kot si to naredil sedaj ;) pa bo.

Lp nina



kiki

  • *
    • Prispevkov: 15
    • Točke: 0
Odgovori #86 : 09 Januar 2007, 11:29:14






ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #87 : 09 Januar 2007, 11:35:24
Ne ubogaš me :P Sem ti zdaj popravila. Ne kopiraj linka, ki je zgoraj naveden v okenčku, ampak desni klik na sliko, lastnosti, lokacija in to kopiraš. na koncu takega linka mora biti .jpg končnica.

Lp nina




Tyko

  • *
    • Prispevkov: 24
    • Točke: 0
Odgovori #88 : 09 Januar 2007, 12:20:58
Živjo!

Svetovne slikce  ;D

Kiki, ampak Gubi pa je frajer, bi kar na posteljo plezal a ne  :P ? Isto Tyson, zdaj ko pa je že tok velik ga pa dol ne spravmo  :D.


Lp Tanja



kiki

  • *
    • Prispevkov: 15
    • Točke: 0
Odgovori #89 : 09 Januar 2007, 22:01:05
hay!
res je pravi maneken ta Gubi tak se nastavlja fotoaparatu  :P :P :P  ja saj ga ne dajemo na poslo sam enkrat je bil za par minutk zdaj pa kr hoce vedno gor pa se krega in laja ko mu ne postimo :P :P :P drugace pa je res priden ga morem pohvalit ;D
ko bodo pa kaksne nove slikce jih pa spet objavim!

lp Nejc