Kosmatincem prijazni lokali.

Davor · 87948

Janusa

  • *
    • Prispevkov: 142
    • Točke: 0
Odgovori #120 : 17 Januar 2012, 08:57:09
Ko se že ravno pogovarjate o mojih (nekdanjih :() domačih krajih: v restavraciji Korte so dovoljeni psi. Hrana je pa tudi zelo na nivoju.
Za Marino nisem vedela, da greš lahko not s psom, čeprav kar dosti hodimo tja. Zdaj so mi še bolj všeč.  8)



Macika

  • *
    • Prispevkov: 2.969
    • Točke: 2
Odgovori #121 : 17 Januar 2012, 08:57:45
O super! Hvala za informacijo  ;D

Ja, tisto Kavarno pri občini poznam, smo mi tudi že bili not.

Najboljših in najlepših reči na svetu, ne moremo videti niti se jih dotakniti. Čutiti jih moramo s srcem …
(Hellen Keller)


Klaudija

  • *
    • Prispevkov: 124
    • Točke: 0
Odgovori #122 : 25 Januar 2012, 17:37:29
V Mariboru na ladjici Dravska vila so na zgornji terasi kužki dobrodošli, je zmeraj nastavljena tudi voda za njih. Danes sem pa vprašala, če je npr. ob slabem vremenu možno kužka tudi noter pripeljat, pa je rekel da če ni ravno nek agresiven, da ne delajo problemov.

V restavraciji/kavarni Moriccu tudi lahko gre noter.  V bistvu zaposleni potem še prihitijo malo počohat kosmatinca.

Pizzerija Sidro prav tako. Zadnjič smo bli zunaj pa je natakar rekel, da naj kr bomo zunaj ob tako lepem sončku, za drugič pa da vemo lahko gre kuža tudi noter.



vesna-skway

  • *
    • Prispevkov: 175
    • Točke: 0
Odgovori #123 : 26 Januar 2012, 12:55:27
Zvezde v BTC-ju, kjer so psi na moje presenečenje celo zaželjeni  :P

ne ravno vsi psi, nekje mislim da blizu blagajne je tudi zapisano kakšni psi so zaželjeni glede vedenja kar je tudi prav  :)



Nika4

  • *
    • Prispevkov: 247
    • Točke: 0
Odgovori #124 : 26 Januar 2012, 13:51:44
ne ravno vsi psi, nekje mislim da blizu blagajne je tudi zapisano kakšni psi so zaželjeni glede vedenja kar je tudi prav  :)

Resno? Tega pa nisem vedela. Sicer nisem še videla nobenega psa notri, ampak ko sem vpršala za mojega, če je lahko notri so rekli da je lahko in mu postrežejo tudi hrano in vodo če hočem  :)



Ray

  • *
    • Prispevkov: 43
    • Točke: 0
Odgovori #125 : 26 Januar 2012, 15:11:23
Cafe Park, Murska Sobota :) pa mehiška restavracija v City Parku, Ljubljana

sicer ne vem ali so psi dejansko dovoljeni v omenjenih lokalih, ampak mi smo bili in so nas bili veseli...

jaz dostikrat kar grem pa če nihče nič ne reče, ostanemo... do zdaj so me samo enkrat spodili pa še to sem prej šla vprašat, če smem s psom priti in so rekli da ne, drugič več sploh ne bom vprašala, bom kar šla, po mojih izkušnjah si potem "ne upajo" spoditi, ko že enkrat sediš/kaj nakupuješ...

je pa res, da psa v trgovinah/lokalih običajno nesem oz. ga mam v naročju, tako da res nikomur ne more "škode delati" ali kar koli...

Bambi Beauty Butterfly


Choha

  • *
    • Prispevkov: 392
    • Točke: 0
  • Zaupaj mi...od tega živim.
Odgovori #126 : 26 Januar 2012, 16:38:34
v centru ljubljane so bili psi nedolgo nazaj dobrodosli tudi v kavarni MACEK ob ljubljanici. izkusnja je bila pozimi, ko sem se uvidevno usedla za kavico na teraso. in ko z natakarico spregovoriva nekaj besed me ona povabi v kavarno, ker so psi tam dovoljeni. edino opozorila me je, da imajo notri macka, ce bi bila moja psicka mogoce agresivna na njega. tisti maskon je zelo "skuliran" in ga psi niti ne motijo. malo za hec: tudi tisti psi, ki so malo bolj zivahni bo macek poskrbel za njihov "prostor" in neprestano strmenje v njega. ;)



Rock_star

  • *
    • Prispevkov: 29
    • Točke: 0
Odgovori #127 : 27 Januar 2012, 09:56:34
Klaudija hvala za informacije glede Maribora. :) Drugače, pa so nas brez problemov spustili v Guinness pub v Ljubljani.



lotty

  • *
    • Prispevkov: 34
    • Točke: 0
Odgovori #128 : 03 Februar 2012, 17:29:30
Pozzz še iz NG, no pri nas lokali niso ravno " psom prijazni", pač moraš sedeti zunaj......  :( ???







Lilit

  • Picko in Packo
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.669
    • Točke: 23
  • Wapi, Grin

Zumzum

  • *
    • Prispevkov: 133
    • Točke: 0
Odgovori #130 : 20 Februar 2012, 19:38:13
Na Bledu v tistem trgovskem centru je en kafič (ne spomnim se imena - je nasproti Latino bara), kjer že odzunaj piše, da so psi dobrodošli :)

htttp://www.sky-lab.si


sasha

  • *
    • Prispevkov: 2.188
    • Točke: 2
Odgovori #131 : 20 Februar 2012, 19:40:12
V soboto smo bili na Bledu v restavraciji Chilly brez problema z dvema labradorcema :D



Macika

  • *
    • Prispevkov: 2.969
    • Točke: 2
Odgovori #132 : 26 Februar 2012, 16:14:19
Še imam en plac za zelo pohvalit...

Včeraj smo šli v Celju na sprehod in smo se ustavili v piceriji Na Špici kjer je bil Easy res zelo lepo sprejet. Je dobil še skledo vode, priboljšek in veliko čohanja od delavke  ;D  :-*

Najboljših in najlepših reči na svetu, ne moremo videti niti se jih dotakniti. Čutiti jih moramo s srcem …
(Hellen Keller)


hotlady

  • *
    • Prispevkov: 1
    • Točke: 0
Odgovori #133 : 28 Februar 2012, 20:20:09
pozdravljeni vsi vi,ki se berete tu.Ali kdo med vami pozna osebo,ki bi me vzela v najem z bokserko?da je prijazna,dresirana,čista verjetno ni treba govoritihttp://www.pesjanar.si/forum/Smileys/default/tongue.gif. Iščem enosobno stanovanjne v ljubljani .Takoj ,ko omenim psičko me zavrnejohttp://www.pesjanar.si/forum/Smileys/default/undecided.gif. Čeprav garantiram z življenjem,da ne bo naredila nobene škode,saj bi vse uredila tudi,če bi kaj bilo .Hvala vnaprej,če mi kdo pomaga.Lepo vas pozdravljam



Papillonček

  • *
    • Prispevkov: 284
    • Točke: 0
  • Papillon & Tibetan spaniel owner
Odgovori #134 : 21 Maj 2012, 17:52:45
Rollbar v BTCJU - tam ko lahko karting voziš..
Vse pohvale, tolerirajo pse(sicer z večjimi ne vem kako je).. Sem Bena dala na 'prostor' , pa je do mene stopil natakar in rekel če bo on tudi kaj spil in mu je prinesel skledo vode. :)

Bar Simplon v podhodu železniške postaje - nekaj časa so bili zelo tolerantni do psov, sedaj nas pa kar spodijo ven. Je natakarica rekla, da naj ga kar zunaj privežem :( Me ne vidijo več tam :-D

Lokal Julija v Kranju pri Srednji Ekonomski Kranj - bivši IBI
Zelo prijazni do psov :)



karamela86

  • *
    • Prispevkov: 391
    • Točke: 0
Odgovori #135 : 22 Maj 2012, 07:38:28
Restavracija Don Andro v Bohinju. Mi smo z odraslo bokserko brez težav lahko šli notri, celo tablo imajo da je za kužke dovoljeno.  :)



Žverca

  • *
    • Prispevkov: 229
    • Točke: 0
Odgovori #136 : 23 Maj 2012, 15:44:40
Mene so danes z boxerko prav lepo povabili v notranji del Cacaota ob ljubljanici, ker je bil celoten letni vrt zaseden. Ne vem, koliko jim je to sicer v vsakodnevni praksi, ampak meni se je zdelo zelo lepo!  ;D



RoryMax

  • *
    • Prispevkov: 14
    • Točke: 0
Odgovori #137 : 19 Februar 2015, 20:33:01
Papagayo v Mariboru  :)



Kala4939

  • *
    • Prispevkov: 1
    • Točke: 0
Odgovori #138 : 05 Marec 2015, 19:32:58
Živjo!

Mene pa zanima, če ima kdo izkušnje z outletom v Palmanovi in Ikeo Vileš? Sabo bi namreč rada vzela svojo psičko, ampak se bojim, da nas v Palmanovi ne bodo spustili notri v trgovine, za Ikeo pa sicer vem, da so psi dovoljeni, ampak sem nekje slišala, da morajo nositi nagobčnik. Je to res?



Lilit

  • Picko in Packo
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.669
    • Točke: 23
  • Wapi, Grin
Odgovori #139 : 05 Marec 2015, 19:41:24
V outletu so dovoljeni, ni sploh nobenega problema (razen da se pol prodajalci ukvarjajo s psom namesto s tabo :p ). Za ikeo je pa res, ja. Ali ga imas v vozicku (od ikee) ali mora imet nagobcnik. Ti pa dajo nagobcnik tudi tam, ce ga sam nimas.

battito animale