Norenje pred spanjem

Tinca333 · 1365

Tinca333

  • *
    • Prispevkov: 3
    • Točke: 0
: 19 September 2011, 12:13:38
Odpiram novo temo k mam ene par vprašanj glede zlatih prinašalcev.mam mladičko staro pol leta in mava en velk problem.zvečer ko je treba jt spat se ji totalno utrga in skače, laja, divja po dnevni sobi pa grize zraven pa kr naenkrat hoče d se vsi igramo z no.prosm za odgovor če ma kdo podobne izkušnje?? ::)

Tinca


Ovcka

  • *
    • Prispevkov: 5.431
    • Točke: 14
  • ..: Cosmo :..
Odgovori #1 : 19 September 2011, 12:32:07
Bolj jo zmatrajte cez dan, da se ji zvecer ne bo dalo divjat in noret  :P Ali pa pred vecerjo (potem mora vsaj eno uro vmes pocivat, predno ji date jest), ali vsaj eno uro po vecerji (pocivanje je potrebno da ne pride do zasuka zelodca). Ce bo dovolj zmatrana se ji potem pred spanjem ne bo dalo nic.

Zmatran pes je priden pes..  ;)

Living is Easy with Eyes Closed

Hoiker's Cosmic Adventure
Moj album


Aleš

  • Gost
Odgovori #2 : 19 September 2011, 16:24:06
Zdravo!

Moj je bil isti ;)

Parkrat žogico zvečer vreči in bo mir :P


Lp



Tinca333

  • *
    • Prispevkov: 3
    • Točke: 0
Odgovori #3 : 19 September 2011, 19:58:00
ej pred večerjo greva zmer na 1uren sprehod kjer jo spustim d se zdivja pa je pol isto.fora je to d komi gleda tok je zaspana pa še kr.sj ponavad to traja ene pou ure pol pa dol pade sam me je ful strah k tko divja d bi sama sebe poškodvala.zdele ma tačko desno mal sfrčkano pa še kr divja pa mej ful strah zto k se zaletava v čist vse, pada po tleh kdaj kr frči po zrak in me mal skrbi no.mava pa drgač z mami teorijo:čez dan ns ni doma šola, šiht,itd.in je sama z babi in pol k pridemo dam je tko vesela d kr znori in tko je tud zvečer vsi smo u dnevn sob in pol se ji mal zmeša a je to možn?

Tinca