Jesenski tečaj--Nova Gorica/Solkan

Jean · 1799

Jean

  • *
    • Prispevkov: 2.324
    • Točke: 6
: 09 Oktober 2011, 19:01:49
Zbiramo prijave za 20-urni tečaj (10x po dve uri) v Solkanu. Tečaj bo začel ta mesec in bo potekal predvidoma enkrat na teden, v soboto ali nedeljo, na novem poligonu Pasjgea centra Blazno blatno. Za več informacij me kontaktirajte na [email protected].



Jean

  • *
    • Prispevkov: 2.324
    • Točke: 6
Odgovori #1 : 15 Oktober 2011, 12:13:34
Še so prosta mesta. Cena tečaja bo odvisna od števila tečajnikov, ampak verjetno 100-120€ za 20-urni tečaj (10 srečanj).



Jean

  • *
    • Prispevkov: 2.324
    • Točke: 6
Odgovori #2 : 29 Oktober 2011, 09:33:08
Zaradi počitnic pa moje pogoste odsotnosti v tujini med tekmovalno sezono bomo začeli s tečajem verjetno sredi novembra. Vreme na Primorskem ponavadi ni tak problem, tako da bomo lahko bolj ali manj nemoteno trenirali čez zimo. Vabljeni!



Jean

  • *
    • Prispevkov: 2.324
    • Točke: 6
Odgovori #3 : 31 Oktober 2011, 11:21:44
Več informacij o inštruktorici je na voljo tukaj:
http://jean.agility-slo.net/?page_id=70

Stran je še v obdelavi, ampak nekaj o meni/dogfrisbeeju je že objavljeno (v angleščini).

Tečaj v Solkanu predstavlja ena redka priložnost za redni trening v Sloveniji pod mojim vodstvom. Letos sem namreč precej zmanjšala obseg šolanja drugih, da bi imela več časa in denarja za trening in tekmovanje z lastnimi psi. Po zaključku izredne uspešne tekmovalne sezone sem zdaj v fazi (zimski  ;)), ko lahko ponovno posredujem svoje znanje in izkušnje nekaterim drugim, ki jih zanima ta šport. Sem najbolj izkušena in uspešna frizbijašica v Sloveniji, kot na vseh mojih tečajih in seminarjih, bo velik poudarek na varnem, odgovornem, psu prilagojenemu igranju, na športnem obnašanju, na šolanju z pozitvno motivacijo, itp.

Če bo več tečajnikov iz bolj oddaljenih krajev (kjer je zimski frizbi trening težje oz. nemogoč zaradi vremenskih razmer), lahko zmanjšate potne stroške na osebo če potujete skupaj. Urnik bomo uskladili, ko bomo imeli vse prijave.

Sem na voljo za vsa morebitna vprašanja.