ALFAKAN: Brezplačno izobraževanje za lastnike psov

Keki · 9638

Keki

  • *
    • Prispevkov: 12
    • Točke: 0
ALFAKAN vabi na brezplačno izobraževanje za lastnike psov z naslovom: Kako do vzgojenega psa.

V želji, da pomagamo čim večim lastnikom psov, smo se v podjetju Alfakan odločili, da pripravimo brezplačna izobraževanja z naslovom: Kako do vzgojenega psa.
Prvo izobraževanje bo v Mariboru, 24. 11. 2011, ob 17. uri, v prostorih Osnovne šole Franca Rozmana-Staneta Maribor (Kersnikova 10). Predavanja se lahko udeleži kdor koli. Prijavite se z imenom in priimkom na elektronski naslov [email protected]. Število mest je omejeno.

Vljudno vabljeni!

Ekipa ALFAKAN
www.alfakan.si


Scarlett

  • *
    • Prispevkov: 979
    • Točke: 0
Odgovori #1 : 16 Oktober 2011, 17:26:46
Super, da ste začeli s takimi predavanji :)
Upam, da bo v prihodnje kakšno predavanje tudi na Primorskem koncu, natančneje na Krasu 8), kjer takih zadev drastično primanjkuje ;)



Jean

  • *
    • Prispevkov: 2.324
    • Točke: 6
Odgovori #2 : 16 Oktober 2011, 17:59:28
Če bo na Krasu pridem tudi jaz.  :)



martina.o

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 3.098
    • Točke: 1
Odgovori #3 : 16 Oktober 2011, 18:18:09
Tole pa več kot priporočam, lastniki podjetja so odlični poznavalci/strokovnjaki , ki se znajo seveda prilagoditi vsaki pasmi in vsakemu lastniku. :)
V klubu, kjer šolajo, se je šolalo ene 10 naših mladičkov - od male šole, do osnovnega in šolanja za izpit ( tuid jaz sama  ) Odlično !!!

I don't regret my past, I just regret the time I wasted with the wrong people.


aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #4 : 16 Oktober 2011, 22:11:28
Če bo na Lj ali Kr območju tudi kdaj kako tako brezplačno izobraževanje, tudi pridem :o


SunDance

  • *
    • Prispevkov: 24
    • Točke: 0
Odgovori #5 : 17 Oktober 2011, 11:29:39
Tudi sam zelo priporočam, na podlagi lastnih izkušenj.

Scarlett - pridejo tudi na najbolj "natančno" in željeno lokacijo  ;D


All of nature is intertwined and dependent on one another...


Alba

  • *
    • Prispevkov: 4.255
    • Točke: 3
  • I like my dog better than I like most people.
Odgovori #6 : 17 Oktober 2011, 12:33:06
Pri njih šolam mojo vižlo in sem zelo zadovoljna. Inštruktorji so strokovni, korektni in če se držiš navodil, se pes pridno uči.

Če bo v bližini LJ, z največjim veseljem pridem!

Psi so najbolj iskreni prijatelji :):):)

http://www.mojalbum.com/rink/


leonida

  • *
    • Prispevkov: 1
    • Točke: 0
Odgovori #7 : 03 December 2011, 11:15:14
Tudi jaz imam zelo pozitivne izkušnje z Alfakanom. Njihov pristop je zelo profesionalen in so veliko poznavalci
psov. Naš šar pei, ki je bil kar problematičen, je po 6 srečanjih postal zelo umirjen in lahko z njim gremo brez velikega
strahu na sprehod tudi v urbano okolje, kar je bila prej čista utopija. Treba pa je delati s psom in upoštevati navodila.
Resnično priporočam vsem, ki imajo probleme s svojimi ljubljenčki.