Pesjanarski Božiček 2011

ninci · 151726

Ovcka

  • *
    • Prispevkov: 5.431
    • Točke: 14
  • ..: Cosmo :..
Odgovori #330 : 27 December 2011, 20:24:24
Pa ta posta je neverjetna.. Med 90-imi paketi sta se 2 izgubila. Pa to je katastrofa, ce tako delajo z vsemi paketi po Sloveniji. Ali je to zanalasc, da bi se ljudje masovno odlocali za priporocene posiljke, posledicno placali vec. Kok me tole razjezi no, kako lahko "kar izgubijo" ne vem kok posiljk..  ::) >:( :-X

Mislim, da je skrajni cas, da pride kaksna konkurenca posti.  ::)

Living is Easy with Eyes Closed

Hoiker's Cosmic Adventure
Moj album


NoXika

  • *
    • Prispevkov: 379
    • Točke: 0
  • Beware....this dog is not vegeterian.
Odgovori #331 : 27 December 2011, 22:28:27
To je pa naše navdušenje nad igračko. Na piškote in ostalo je povsem pozabil.

Noxika jaz sem darilo za Lex-a poslal prejšnji ponedeljek, paket oddan na pošti in slikan. Ne vem kako, da še ni prispelo.

tud jst ne vem zakaj še ni prispelo  :'(

Parking for Siberian husky owners only! Violators will freeze to death!


Choha

  • *
    • Prispevkov: 392
    • Točke: 0
  • Zaupaj mi...od tega živim.
Odgovori #332 : 27 December 2011, 23:35:17
saj ocitno tudi priporocene posiljke ne pridejo ob pravem casu. sicer pa je cena maed navadno posiljko in priporoceno razlika samo 1€.  glede na cas pa naj bi obe prisli istocasno. samo moj paket hodi ze vec kot en teden in to priporocen. :/



terry

  • *
    • Prispevkov: 434
    • Točke: 0
Odgovori #333 : 28 December 2011, 00:05:52
Nas bozicek, poslan iz Velenja, je bil najverjetneje namenjen Frodotu. No on si ga je izbral :P
ta drugo darilce pa se ni prislo :-/



*sara*

  • *
    • Prispevkov: 1.916
    • Točke: 7
Odgovori #334 : 28 December 2011, 07:53:52
Kakor so meni enkrat na pošti razložili, je fora priporočene pošilke zgolj to, da imaš ti zagotovilo, da si jo poslal, ne pa da bo bolj zagotovo prišla,m oz da bo prišla prej ::)

...Hey babe, take a walk on the wild side...
...http://goldenhandling.webs.com...


Alba

  • *
    • Prispevkov: 4.255
    • Točke: 3
  • I like my dog better than I like most people.
Odgovori #335 : 28 December 2011, 07:57:01
Jaz sem oba paketa poslala na isti dan, priporočeno, eden obdarovalec se je javil, eden pa ne :(.

Psi so najbolj iskreni prijatelji :):):)

http://www.mojalbum.com/rink/


Jean

  • *
    • Prispevkov: 2.324
    • Točke: 6
Odgovori #336 : 28 December 2011, 09:15:33
Čarli je nad žogo extra navdušen :) skoz skrivamo.. Miška ( al kaj je to :)) je pa sam za priboljšek :) ker drugaće bo kmal na prafaktorje razstavljena :) Seveda ne najdem čestitke...Ampak Čarli se z vsemi štirimi tacami zahvaljuje božičku. Slike sledijo, ko bo napolnjen fotoaparat :) :D

Voščilnica bi morala biti tam noter nekje, če nisem pozabila vstaviti noter...tudi jaz ne vem, točno kakšna žival bi morala biti--ampak važno, da piska!  ;D

lp Jean, Lyra, Oli, Bamm Bamm



friga

  • *
    • Prispevkov: 1.395
    • Točke: 0
  • Mix Luna & BC Vicky.
Odgovori #337 : 28 December 2011, 09:21:48
Tudi meni se je zdelo čudno da ni prišel eden od petih poslanih paketov tisti dan. ;/Ampak bomo poskrbeli da naš obdarovanec ne bo ostal brez darila. (:



SpelaZ

  • *
    • Prispevkov: 59
    • Točke: 0
Odgovori #338 : 28 December 2011, 10:01:18
Voščilnica bi morala biti tam noter nekje, če nisem pozabila vstaviti noter...tudi jaz ne vem, točno kakšna žival bi morala biti--ampak važno, da piska!  ;D

lp Jean, Lyra, Oli, Bamm Bamm

Ja ja sej je bla voščilnica... Ampak se ne spomnim kam smo jo utaknil, ker je bla žoga tok aktualna. :)Pravi moj vsak večer, a mu jo lahko že uzameš :) Hvala res!



Lilit

  • Picko in Packo
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.669
    • Točke: 23
  • Wapi, Grin
Odgovori #339 : 28 December 2011, 10:07:40
Kakor so meni enkrat na pošti razložili, je fora priporočene pošilke zgolj to, da imaš ti zagotovilo, da si jo poslal, ne pa da bo bolj zagotovo prišla,m oz da bo prišla prej ::)

Ja sej, in tisti ki ste poslali priporoceno, lahko greste na posto in se pritozite (oz. ce je priporoceno, naj bi paket nasli nekako).

battito animale


vesna-skway

  • *
    • Prispevkov: 175
    • Točke: 0
Odgovori #340 : 28 December 2011, 17:17:04
naš paket je šel zdaj že drugič na pošto ... bo šlo tokrat priporočeno, ker tretjič več ne bomo pošiljali  ???..

je pa dobra lekcija za vse, ki sodelujejo pri božičku za naslednje leto, da ne glede kdo .. pošta ali kdo drug paket izgubi rabiš potrdilo o poslanem kot pošiljatelj ...



gulu

  • *
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 15
  • BC Lum, RR Dali in (z)mešanka Nija
Odgovori #341 : 28 December 2011, 18:06:43
naš paket je šel zdaj že drugič na pošto ... bo šlo tokrat priporočeno, ker tretjič več ne bomo pošiljali  ???..

je pa dobra lekcija za vse, ki sodelujejo pri božičku za naslednje leto, da ne glede kdo .. pošta ali kdo drug paket izgubi rabiš potrdilo o poslanem kot pošiljatelj ...

Kar nekaj, res  ??? Jaz sem do zdaj vedno pošiljala navadno, samo svoj naslov sem napisala gor, pa je vedno prišlo, ampak očitno sem imela zgolj srečo  :(  >:(



Choha

  • *
    • Prispevkov: 392
    • Točke: 0
  • Zaupaj mi...od tega živim.
Odgovori #342 : 28 December 2011, 19:13:07
pa koliko casa priblizno rabi posiljka da pride do posiljatelja? kak dan pocakam pol jim grem pa mal "pobevskat". ;)



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #343 : 28 December 2011, 19:29:52
pa koliko casa priblizno rabi posiljka da pride do posiljatelja? kak dan pocakam pol jim grem pa mal "pobevskat". ;)

Načeloma pride naslednji delavni dan. ;)



Tiya

  • *
    • Prispevkov: 253
    • Točke: 1
  • Tobias
Odgovori #344 : 28 December 2011, 22:36:03
Hej! Tudi moja obdarovanka se še ni javila :-\ Paket je bil odposlan prejšnjo sredo, priporočeno...

If you can look at a dog and not feel vicarious excitement and affection, you must be a cat!

llove [luv] n (plural loves) 1. very strong affection: an intense feeling of tenderness, devotion, and compassion 2. see also, GOLDEN RETRIEVER


gulu

  • *
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 15
  • BC Lum, RR Dali in (z)mešanka Nija
Odgovori #345 : 28 December 2011, 23:56:19
pa koliko casa priblizno rabi posiljka da pride do posiljatelja? kak dan pocakam pol jim grem pa mal "pobevskat". ;)

Ti si tu javila 22., da je darilo za Choho prišlo, jaz sem ga vama iz LJ poslala 19. zvečer. Tako, malo za konkretno primerjavo :)



Alba

  • *
    • Prispevkov: 4.255
    • Točke: 3
  • I like my dog better than I like most people.
Odgovori #346 : 29 December 2011, 09:34:00
En paketek je prišel danes! Hvala Barbari in Albi, pravzaprav sta obe pesjanski navalili in bili obe zelooo navdušeni :P Nismo mogli čakat do božiča. :P

Me veseli da ji je všeč! (:

Ups spregledala, moja paketka prišla k obema obdarjenkama. Friga me veseli, da je obema pesjanarkama všeč ;).

Psi so najbolj iskreni prijatelji :):):)

http://www.mojalbum.com/rink/


NoXika

  • *
    • Prispevkov: 379
    • Točke: 0
  • Beware....this dog is not vegeterian.
Odgovori #347 : 29 December 2011, 21:31:39
no, danes je tudi Lex dobil svoj paketek.  :)

orescek, hvala...to je verjetno drugi paket, ker ni isti kot si ti dal slikco zanč gor. Kam se je prvi izgubil pojma nimam  :-\

Parking for Siberian husky owners only! Violators will freeze to death!


friga

  • *
    • Prispevkov: 1.395
    • Točke: 0
  • Mix Luna & BC Vicky.
Odgovori #348 : 02 Januar 2012, 07:22:55
Jst še vedno upam da moja obdarovanka čimprej prejme paketek... Pošta ponekod v tem času res ni najbolša...



Ovcka

  • *
    • Prispevkov: 5.431
    • Točke: 14
  • ..: Cosmo :..
Odgovori #349 : 02 Januar 2012, 10:46:39
A so sedaj ze vsi dobili, ali se vedno kdo ne?  :-[

Living is Easy with Eyes Closed

Hoiker's Cosmic Adventure
Moj album


Gaja

  • *
    • Prispevkov: 236
    • Točke: 0
Odgovori #350 : 02 Januar 2012, 13:11:38
Mi še vedno nismo dobili ta tretjega darilca  :-\



Choha

  • *
    • Prispevkov: 392
    • Točke: 0
  • Zaupaj mi...od tega živim.
Odgovori #351 : 02 Januar 2012, 17:51:15
jao pa to rabjo 14dni al kako? jest se sam bojim, da se ni izgubil in da obdarovanc ostane brez. :/ eni se res zafrkavajo s temi paketi. se je tut zgodilo, da sem od 5paketov dobila samo 4. ko pa je zadnji prisel z veliko zamudo so bili artikli vsi razbiti. za piko na i pa so to bile ogromne skatle. :/



terry

  • *
    • Prispevkov: 434
    • Točke: 0
Odgovori #352 : 03 Januar 2012, 19:20:38
Hej,

Nas čaka še en paket iz Ivančne gorice, mislim da, in verjetno je to Pesjanarski božiček. Danes sem bila prepozna za pošto, zelo verjetno mi rata šele proti koncu tedna  :-\

Ninci, a mi lahko prišepneš kdo je bil pa Frodotov božiček iz Velenja, da se še zahvalim  :-[

Lp
Eva



trigi

  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 2.357
    • Točke: 5
  • V eni roki nosim sonce, v drugi roki zlati smeh...
Odgovori #353 : 03 Januar 2012, 21:27:12
Terry: upam samo da ne boš prepozna, ker po določenem času se pošiljke potem vrnejo naslovniku.

Sem ti pa ravno danes poslal mail, če si dobila, pa sedaj tukaj vidim kakšna je situacija ;)

Lp, Črt

P.s.: Frodota je obdaroval Marko  ::)



terry

  • *
    • Prispevkov: 434
    • Točke: 0
Odgovori #354 : 04 Januar 2012, 08:03:05
Terry: upam samo da ne boš prepozna, ker po določenem času se pošiljke potem vrnejo naslovniku.

Sem ti pa ravno danes poslal mail, če si dobila, pa sedaj tukaj vidim kakšna je situacija ;)

Lp, Črt

P.s.: Frodota je obdaroval Marko  ::)

Imava isti tajming.  :P Ne bom prepozna, ker je prišlo šele 28.12. na pošto. Najverjetneje grem jutri ali pa v petek iskat, pa da vidimo če je dejansko to še zapozneli božiček.  :-[

Marko - božičkov pomočnik, Frodo se ti prisrčno zahvaljuje za darilo. Igrača je bila kot nalašč za njega  :o Seveda je nehala piskati po dveh minutah, ampak to ne pomeni, da ni več zanimiva  :P



Tiya

  • *
    • Prispevkov: 253
    • Točke: 1
  • Tobias
Odgovori #355 : 04 Januar 2012, 17:57:56
Kaj lahko še preverite, če je moja pošiljka prišla do obdarovanke? Zj je pa že 2 tedna odkar je bilo poslano... :-\

If you can look at a dog and not feel vicarious excitement and affection, you must be a cat!

llove [luv] n (plural loves) 1. very strong affection: an intense feeling of tenderness, devotion, and compassion 2. see also, GOLDEN RETRIEVER


čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #356 : 04 Januar 2012, 18:58:16
Saj to ni problem, vsi ne javijo na forum, ampak samo uživajo ob darilcu, semle pa pridejo bolj poredko.

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


Gaja

  • *
    • Prispevkov: 236
    • Točke: 0
Odgovori #357 : 04 Januar 2012, 20:38:46
Z velikim veseljem sporočam, da je tudi Lara dočakala svoj paket. Najlepša hvala za super darilo Anji (friga), Luni in Vicky!!! :o

LP Mateja



Tiya

  • *
    • Prispevkov: 253
    • Točke: 1
  • Tobias
Odgovori #358 : 04 Januar 2012, 22:47:15
Saj to ni problem, vsi ne javijo na forum, ampak samo uživajo ob darilcu, semle pa pridejo bolj poredko.

Sj vem, da vsi ne javijo na forum. Samo skrbi me, da ne bi obdarovanka ostala praznih rok.  Anyway, najbrž bi javili, če ga še ne bi blo. 

If you can look at a dog and not feel vicarious excitement and affection, you must be a cat!

llove [luv] n (plural loves) 1. very strong affection: an intense feeling of tenderness, devotion, and compassion 2. see also, GOLDEN RETRIEVER


Gaja

  • *
    • Prispevkov: 236
    • Točke: 0
Odgovori #359 : 05 Januar 2012, 17:39:12
Kako smo odpirali darila...





Maxu je najbolj všeč igračka....hvala Terry in Ben!





Funny bolj diši hrana....hvala Tequila in Blu!





Lara je tudi najprej priboljške zavohala....hvala Friga, Luna in Vicky!