Porta 21

BlackDevil · 8386

BlackDevil

  • *
    • Prispevkov: 896
    • Točke: 0
: 03 Februar 2012, 23:42:34
Ali kdo izmed vas uporablja to hrano za svoje mačke ali pa jim jo je že dal za poizkusit?  :)

Every now and then a dog comes along who is truly special, a dog who touches the heart so deeply and connects to the spirit so strongly that it's clear no other dog who comes after will ever affect us in in the same way. Some call this their heart dog or soul dog. My soul dog was Mojo." N.W.


maja01

  • zverinica ;-)
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 1.735
    • Točke: 32
Odgovori #1 : 04 Februar 2012, 13:03:02
Jaz jo vzamem obcasno, za malo menjave okusa. Sprobali smo oboje, konzerve in brikete. Se mi zdi kar ok, vsaj tako za obcasno. Sicer so vecinoma na PON Natural cat in seveda na mesu.

-- You become responsible, forever, for what you have tamed. --


roy2

  • *
    • Prispevkov: 426
    • Točke: 0
Odgovori #2 : 04 Februar 2012, 14:14:59
Sicer so vecinoma na PON Natural cat in seveda na mesu.

Kako pogosto mačke hraniš z mesom?



maja01

  • zverinica ;-)
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 1.735
    • Točke: 32
Odgovori #3 : 06 Februar 2012, 14:51:33
Skoraj vsak dan, ali pa dajmo reci 5x tedensko. Vcasih se zgodi, da kaksen dan ne dobijo, potem naslednjic dobijo 2x na dan meso. Pod meso pravzaprav stejem surovo prehrano, s tem da sta dva izbircni metki in pojesta samo meso in organe, druga dva jesta vse, tudi kosti.

-- You become responsible, forever, for what you have tamed. --


roy2

  • *
    • Prispevkov: 426
    • Točke: 0
Odgovori #4 : 06 Februar 2012, 16:06:36
Jaz jim dajem meso ene 3x tedensko, ampak večinoma svinjsko (kupujem za psa, ker Royu najbolj paše svinjsko, pol ga pa še mačkam narežem).

A misliš, da je zelo narobe, da jedo večinoma svinjsko; se bojim, da ne bi delala več škode kot koristi. Zaenkrat je vse ok - dlaka, prebava,...pa še tadebel maček mi je celo malo shujšal.



maja01

  • zverinica ;-)
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 1.735
    • Točke: 32
Odgovori #5 : 06 Februar 2012, 21:01:25
Ne, nic ni narobe.
Jaz dajem vecinoma piscanca, ker ga dajem tudi ostalim zverinam in ker mi je najbolj komot, da dobijo "vse v paketu" - meso, kosti, pa zbircna Mini edino to je od mesa ... Divjacino zato, ker to dajem Speli in ker je poceni, vcasih pa tudi svinjsko vzamem. Goveje dajem vecinoma samo manjse kolicine, ker mi MAkis po njem bruha.

-- You become responsible, forever, for what you have tamed. --


roy2

  • *
    • Prispevkov: 426
    • Točke: 0
Odgovori #6 : 07 Februar 2012, 11:14:04
Ok, ful ti hvala za info.



Jazz

  • *
    • Prispevkov: 628
    • Točke: 0
  • Pesjanska zasvojenka...
Odgovori #7 : 17 Maj 2014, 20:25:30
Pozdravljeni!

Mene pa zanima če kdo ve kakšna je dejanska kvaliteta hrane (mislim kvaliteto surovin) glede na to, da je cena smešno nizka. Sicer se bere odlično (imam v mislih grain free formulo), ampak malo dvomim v kvaliteto surovin (nikjer na netu pa ne najdem nič o izvoru itd.).
In pa zanimam me še to, če bi bila hrana primerna tudi za mladiča?


lp

Dogs are best friends ever!