razstava lovskih psov CAC Snežnik 2012

deteljica · 33565

helca

  • *
    • Prispevkov: 144
    • Točke: 0
Odgovori #30 : 29 April 2012, 21:35:45
Bilo je z eno besedo povedano-SUPER 8)
Najlepši pes razstave je bil tako kot je napisala airedale10- Divin Tonček :-* :-*
Tudi mi smo bili uspešni, beaglica Aura Črnovrška je dobila CAC in BOB, moja Dina pa odično3  :)



andreja

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 7.101
    • Točke: 28
  • vedno z mano
Odgovori #31 : 29 April 2012, 21:37:49
Čestitke vsem!!!  :o  :D

http://blueberry.moj-album.com/

http://www.youtube.com/watch?v=CbKsgaXQy2k&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=2xB4dbdNSXY&feature=related

Never argue with an idiot; first he will drag you down to his level, then he will beat you with experience :P


Ovcka

  • *
    • Prispevkov: 5.431
    • Točke: 14
  • ..: Cosmo :..
Odgovori #32 : 29 April 2012, 21:45:21
In diva1 se nic ne pohvali s takimi fajnimi rezultati..  :o Cestitke!!!  ;D ;D

Cestitke tudi vsem ostalim za rezultate.. Razstava pa (glede na fotke) izgleda res super.. Ce bo postala redna vsekakor kdaj pridemo (ce ne drugega vsaj pogledat)..  :)

Living is Easy with Eyes Closed

Hoiker's Cosmic Adventure
Moj album


idefix

  • *
    • Prispevkov: 420
    • Točke: 4
Odgovori #33 : 29 April 2012, 22:03:09
Res lepa razstava! Čestitke vsem :)

lp ž & l & h


diva1

  • *
    • Prispevkov: 532
    • Točke: 0
Odgovori #34 : 29 April 2012, 22:17:57
Hej, punce...
Evo mene.. Jaz sem še vedno "naspidirana" od včeraj... Hvala za čestitke. Saj bom nekaj napisala.. Moram, ker me bo drugače "razneslo"..

Jaz bi tudi rada pogledala slike... Mi nismo imeli niti navadnega fotoaparata s seboj. Butalci, kot vedno...
Pa stisnem link... Nič..  Piše, da nimam dovoljenja.. Tako nekako..
Pomagajte, prosim.
Hvala vam.



andreja

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 7.101
    • Točke: 28
  • vedno z mano
Odgovori #35 : 29 April 2012, 22:43:03
Če nisi na FB-ju ne moreš videt slike.  :-\

http://blueberry.moj-album.com/

http://www.youtube.com/watch?v=CbKsgaXQy2k&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=2xB4dbdNSXY&feature=related

Never argue with an idiot; first he will drag you down to his level, then he will beat you with experience :P


kalsang

  • *
    • Prispevkov: 1.781
    • Točke: 3
Odgovori #36 : 30 April 2012, 11:37:13
Diva1, četitke! :)

Do fotk na FB se da omogočiti dostop tudi tistim, ki niso na FB. Pod albumom klikneš, kjer piše, da želiš ustvariti link, ki bo omogočil tudi drugim videti fotke. Ta link potem skopiraš in prilimaš na forum ali pošlješ po mailu. ;)



Banjusie

  • *
    • Prispevkov: 75
    • Točke: 0
Odgovori #37 : 30 April 2012, 14:19:50
Meni je bilo tudi super. Krasen teren, pa ni bilo tiste značilne "gužve" kot npr. v Kopru ali na notranjih, vse bolj na domače narejeno. Sami lovci skoraj v bistvu. 8) Mi smo tudi fotoaparat doma pozabili. Pa čestitke še od tukaj!



Macika

  • *
    • Prispevkov: 2.969
    • Točke: 2
Odgovori #38 : 30 April 2012, 14:41:58

Najboljših in najlepših reči na svetu, ne moremo videti niti se jih dotakniti. Čutiti jih moramo s srcem …
(Hellen Keller)


diva1

  • *
    • Prispevkov: 532
    • Točke: 0
Odgovori #39 : 30 April 2012, 22:19:35
Tako, zdaj pa sem zbrala pogum, da se končno oglasim… Od prevelikega veselja in sreče sem resnično »zatrokirala«.. Pa še vročina me je čisto pokurila.. In mi skisala še tisto nekaj malega, kar premorem v glavi. ???

Ja, kaj naj rečem.. Naš Tonček je v defileju prvakov, v BIS programu zasedel najvišji »prestol«.
Angleški  koker španjel, z rodovniškim imenom Anthony Schoenez.
Občutki?  Ne znam jih opisati.. Enostavno lepi. In polna duša. :) 

Tony osvojil BOB med kokerji in dobil eno tako lepo medaljo.  V defileju prvakov »dobil« 8. FCI skupino (šarivci, prinašalci in vodni psi) in en tak lep pokal, na katerem piše  CAC SNEŽNIK 2012 - 1. mesto BOG VIII.

In to še ni bilo vse.  Še en , zadnji finalni izhod 5. psov, prvakov naslednjih FCI skupin: FCI 3- terierji, FCI 4 – jazbečarji, FCI 6- goniči in krvosledci, FCI 7- ptičarji in Tonček, kot prvak FCI skupine 8 . 

In sodnica ga. Kavčičeva je ponovno postavila Tončka na najvišjo stopnico...Nisem mogla verjeti.
In dobil je še en velik pokal na katerem piše:    CAC SNEŽNIK 2012
                                                                            NAJLEPŠI PES RAZSTAVE , 1. MESTO
ter  požel velik aplavz gledalcev.

Le s čim se je Tonček sodnici tako prikupil?  :P

Naš Milan pa je bil čisto »zmeden«. In na srečo mu je nesebično pomagala gospa Skalarjeva, ki ga je kot prava profesionalka  in »osebna spremljevalka« vodila skozi ta protokol. Hvala vam.
           
Pa tako smo se "bali" gospe Kavčičeve.. Stroga gospa.

Res ne  pomnim, da bi kdaj videla kokerja  na kakšni razstavi kot najlepšega psa razstave (razen seveda na specialki (he-he). 
Osebno smo to najbrž  doživeli prvič in zadnjič. Ja, občutki pa so bili čudoviti. :)

Je pa to odlična promocija za vse slovenske kokerje.. Kljub temu, da niso modni psi, ne bodo »izumrli«…
 
Je pa bil Tonček neverjetno razpoložen kljub vročini... Milan pa tudi.... Lepo ju je bilo videti.
Očitno je Tončku zaljubljenost koristila…..

Tako, morala sem se "považiti".Evo, zdaj pa je naš Tonček "slavni" (he-he)... :P
Upam, da bodo obljavljene uradne fotografije v Lovcu in Kinologu. Jaz nisem imela fotoaparata s seboj.. Prav jezna sem nase.

Tonček je že slekel »Armanijevo obleko", se preobul....Hrana mu še nič prav ne tekne.. Ja, če pa je še kar zaljubljen.... Madonca, ta ljubezen pa že malce predolgo traja.. Ja, fant je gajsten, ni kaj...
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Helca je včeraj zapisala: »Bilo je z eno besedo povedano-SUPER 
Najlepši pes razstave je bil tako, kot je napisala airedale10- Divin Tonček   «
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Je bil res najlepši pes? ???  Ne bo držalo.
Vsi psi, ki ste se razstavljali,vsi  ste bili najlepši… Vsi ste zmagali… Vsi bi si zaslužili tisto najvišjo stopničko, pokal … In vaši lastniki so  ponosni na vas.  Vsi vi imate nekoga, ki vas ima rad, ki za vas skrbi, vas hrani, čuva..In ste mu najlepši, najdražji. To šteje.
Ja, je pa lep občutek stopiti na  stopničke v defileju prvakov.

Resnično je bilo SUPER!  Organizator LKD Cerknica se je resnično potrudila.  Čudovito okolje, prijazni ljudje, idilični ringi, ki so se kar zlili z naravo, vse narejeno iz lesa, tudi prestol za« prvake« . Resnično inovativno…. In prav in lepo bi bilo,  da državna  razstava psov lovskih pasem  CAC SNEŽNIK postane nekaj trajnega…

Najlepše« darilo?«

Mnogo jih je. Najljubša so mi tista, ki se zgodijo kar tako, nepričakovano in me pustijo čisto brez besed. Ponavadi so to tista, ko mi jih nekdo podari tudi kar tako, in  sem vesela, da se me je nekdo spomnil…
 
Generalno nisem pristaš zbiranja »nabiralcev« za prah, a z leti so se mi na policah nabrale drobnarije, zaradi katerih je moja »ljubezen« do brisanja prahu dobila čisto novo stališče. In tisti zloglasen dan v tednu sem prav z veseljem« lovec na prah«… Ker jih prijemam v roke in v zrak dvigam prah in iz njih kiham spomine.
In ta dva pokala z napisom CAC Snežnik 2012 sta že na polici z Misterjevimi »spomini«….
 
Hvala vsem, ki ste mi ponovno,  kot že velikokrat , namenili prijazne besede.
In tudi uradno fotografijo Tončka pa ste mi že pomagale poiskati... Hvala, punce.

www.kinoloska.si

Lepe praznike!



pidog

  • Pod Lupo
  • *
    • Prispevkov: 1.345
    • Točke: -50
Odgovori #40 : 01 Maj 2012, 22:10:02
Čestitke za uspeh........................ ..............uspeh ??? , oprosti ne morem s svoje kože oz. kot si sama napisala; kdo je najlepši? ;D ;D ;D.
Sem bil tudi sam s hčerko na rastavi, čeprav bolj tako, nenapovedano, ker niti nisem vedel ali bom šel ali ne........in sva s hčerko ob vračanju z obale zavila še na Snežnik  :).
Na zalost vas ne poznam, psa, ščene, nisem mogel peljati na "razstavo", ker jurček nisem pomislil, da rabim pasoš :-[ , tako, da niti nisem imel "prepoznavnega znaka" :-[ .
Vsekakor lepo druženje, lepo vreme........kaj še hoče človek več  :)

PS
Me pa zmeraj malo napade cinizem, sarkazem, ko zaslišim pips "lepotnega" spreja tudi na razstavi lovskih psov  :) ..........me je hčerka vprašala s čim jih pipsajo: "Maxi bril, tisto za avtomobilske armature"........in smeh  :)..................ampak dišalo je ravno tako ;D .
Očitno tidi lovske razstave ne preživim brez cinizma, sarkazma in smeha  ;D ;D ;D

"Ogledalce, ogledlce na steni povej, kdo najlepši na razstavi je tej"  :o

Iskrene čestitke vsem zadovoljnim!!!

PS
Da ne boste "zahinavili-le" za piknik, da se vsaj spoznamo..................... .....ne, ne, nisem pozabil. Upam, da tudi ve, vi niste :). Sonce je vse bolj močno in svetlo  :o



diva1

  • *
    • Prispevkov: 532
    • Točke: 0
Odgovori #41 : 01 Maj 2012, 22:53:10
Ej, Pidog,
Na razstavi si bil? :o

Madonca, tokrat se pa ne boš zmazal... :P S tistim stavkom, na žalost vas ne poznam... >:( In nisem imel "prepoznavnega znaka"..

Niti ljubilo se  ti, da nas poiščeš..  Ej, Pidog  >:(  Tudi Helca je bila tam. Jaz sem jo z lahkoto našla.. Iskala sem "po psu"... In veš kaj, takšna luštna punca je. Ne veš, kaj si zamudil.

Tudi meni ne bi bilo težko najti. Črni koker (črni kokerji so bili samo trije), najbolj star možakar in ena "madam" v beli bluzi (ki verjetno popoldne ni bila več bela), črne hlače in okoli pasu rdeč črtast polover (kamuflaža za skritje "mišelink" okoli pasu)..

Lepotni sprej?  Pipsanje?  He-he...Ah, jaz sem že dovolj stara, da vem, da se ga na določenih mestih "javno" ne uporablja... :P

Tudi jaz nisem pozabila na piknik.  In se ga iskreno povedano, veselim.  Samo "organizirati" se moramo...
Ja, ampak ti "kazen in sankcije" ne uidejo... Gajba!!!



pidog

  • Pod Lupo
  • *
    • Prispevkov: 1.345
    • Točke: -50
Odgovori #42 : 01 Maj 2012, 22:58:12
Ma sem bil bolj pozen.......................p repeličarjev sem videl samo nekaj, pa še te v družbi moških. Pri kokrih so govorili primorski naglas....................... .tako da  :-[
In na podelitev priznanj, pokalov tudi nisem počakal....................se m imel mufita zaprtega v avtu. Čeprav sem poiskal nekaj sence, me je vseeno skrbelo, da ga ne najdem "na hrbtu"  :(