Veterinarska klinika Žalec

karamela86 · 11916

karamela86

  • *
    • Prispevkov: 391
    • Točke: 0
: 10 Marec 2012, 08:20:36
Eno vprašanje,

kašne so vaše izkušnje z veterinarsko kliniko Žalec? Meni vse skupaj tam nekaj ne diši, namreč prvič ko sem pripeljala svojo boxerko tja, jo je ena od veterinark kar hotela posaditi na operacijsko mizo in opraviti nek poseg na očeh (nimam pojma več kaj, sem bila v šoku)  ;D češ, da je to že stalna praksa, in da brez tega posega bo psica imela celo življenje vnete oči. Naj omenim da smo tja prišli na cepljenje ??? sedaj po enem letu, je psička imela samo enkrat vnete oči, pa še to poznamo razlog zakaj. Zdi se mi da je bila reakcija popolnoma overdose. Ali pač?

Ker sem na novo preseljena na te konce, bi bila zelo vesela kakega priporočila, kateri veterinar je ok za območje Celja?



maja01

  • zverinica ;-)
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 1.735
    • Točke: 32
Odgovori #1 : 10 Marec 2012, 11:07:58
kateri veterinar je ok za območje Celja?

Ana Kočevar, Veterinarski center Celje

-- You become responsible, forever, for what you have tamed. --


Nika

  • *
    • Prispevkov: 2.826
    • Točke: 4
  • Buda
Odgovori #2 : 10 Marec 2012, 12:53:26
Ali pa Matko v Topolšici  ;) Jaz v Žalec, ki mi je najbližje, skočim edino zaradi kakih nenevarnih stvari, kjer že skor ne morejo kiksnit - cepljenje al pa kej podobnega, ker res malo preveč pretiravajo in bi žival takoj operirali, čeprav ni nič tako katastrofalnega. Se pa pri cepljenju fajn potrudijo in žival res pregledajo tako kot se mora (in pri tem odkrijejo življensko nevarno stvar ki jo je treba takoj operirat  :P). Je tudi kolektiv dosti bolj profesionalen kot včasih, ko mi psice recimo sploh niso hoteli sterilizirat, ker je bila tako lepa.



kathy

  • *
    • Prispevkov: 801
    • Točke: 1
Odgovori #3 : 11 Marec 2012, 10:22:24
Tudi jaz imam podobne izkušnje z veterinarsko kliniko v Žalcu, tja hodimo še samo na cepljenja, pa še takrat se spomnijo da je treba opraviti kakšen poseg, ki sploh ni potreben.
Ko sem tja enkrat odpeljala brejo psičko na UZ, so mi zagotovili da bo rabila carski rez en teden prezgodaj, ker je premalo plodovne tekočine, smo nato odšli na UZ še k Matkotu, ki je rekel da je vse kot mora biti, nato je psička imela popolnoma normalen in naraven porod približno 14 dni po temu brez najmanjših komplikacij. Pa to ni bilo prvič in zadnjič, ko so nam rekli da rabijo naše živali kakšno operacijo, ki ni bila potrebna. Za eno psičko so mi rekli da rabi nujno čiščenje zobnega kamna, sem se odločila, da gremo poseg opraviti raje k Matkotu, ker mu bolj zaupam, ki ga je sicer vseeno opravil ampak je rekel da še sploh ni bilo tako kritično da bi bil nujno potreben, potem je bilo dvakrat, da so našim mačkonom želeli zdreti kakšen zob, ker bi naj predstavljal možnost za okužbo.
Tako da ja, slabe izkušnje, ki sem jih slišala že tudi iz strani marsikoga drugega.


Nika

  • *
    • Prispevkov: 2.826
    • Točke: 4
  • Buda
Odgovori #4 : 05 Februar 2013, 12:02:31
Ve kdo, če imajo v Žalcu rentgen?



Ovcka

  • *
    • Prispevkov: 5.431
    • Točke: 14
  • ..: Cosmo :..
Odgovori #5 : 05 Februar 2013, 12:29:16
Ce je tole taprava ambulanta, potem ga ocitno imajo  ;)

Living is Easy with Eyes Closed

Hoiker's Cosmic Adventure
Moj album


Nika

  • *
    • Prispevkov: 2.826
    • Točke: 4
  • Buda
Odgovori #6 : 05 Februar 2013, 12:31:09
Hvala, sem gledala in očitno zgrešila  :-[



liza1234

  • *
    • Prispevkov: 1
    • Točke: 0
Odgovori #7 : 12 Marec 2013, 13:57:58
Katera pa vam je najbolj katastrofalna veterinarka?? Jaz sem 3x naletela na različno, in dve sta bili super, tretja pa katastrofa. Tudi mojega psička bi radi operirali!



Lunette

  • *
    • Prispevkov: 2.522
    • Točke: 0
Odgovori #8 : 12 Marec 2013, 16:46:00
Katera pa vam je najbolj katastrofalna veterinarka?? Jaz sem 3x naletela na različno, in dve sta bili super, tretja pa katastrofa. Tudi mojega psička bi radi operirali!
Ja pa noooo morjo prakso nabirat nekje  :P
Kar se tiče operacij, ki niso življensko hitno nujne in so lahko odložljive na normalen rok...pozanimat se na večih veterinah, kaj in kako  ;)

Lep pozdrav,
Lunette &Co.


karamela86

  • *
    • Prispevkov: 391
    • Točke: 0
Odgovori #9 : 13 Marec 2013, 21:53:37
Katera pa vam je najbolj katastrofalna veterinarka?? Jaz sem 3x naletela na različno, in dve sta bili super, tretja pa katastrofa. Tudi mojega psička bi radi operirali!

Jaz osebno sem imela slabe izkušnje s kratkolaso, z očali, vem da ji je ime Aljoša :)



kathy

  • *
    • Prispevkov: 801
    • Točke: 1
Odgovori #10 : 24 Marec 2013, 15:38:57
Jaz osebno sem imela slabe izkušnje s kratkolaso, z očali, vem da ji je ime Aljoša :)
Enako!