Še predlogov

zoe · 68499

Tosy

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 25
Odgovori #60 : 21 Marec 2006, 20:06:33
Meni so tile gor in dol gumbki krasni! Predvsem če so kakšne slike, oz. veliko slik v kakšni temi... ;)

Drugače bi pa tudi tele pod forume ali karkoli že, ( :P ) pohvalila, ker je res veliko bolj razvidno in opazno...Da te še posebej prime, da greš gledati kaj se notri skriva... :o

"Modern life is so thin and shallow and fake. I look forward to when developers go bankrupt, Japan gets poorer and wild grasses take over."


**Jackie**

  • Psi so zakon !
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.573
    • Točke: 16
  • Grom & Kana
Odgovori #61 : 22 Marec 2006, 12:54:02
Joj, se opravičujem... Ne boim več spreminjala razen morda nazaj na kancho , ker kanchy zdaj ne morem biti hehe



Sunshine_1

  • *
    • Prispevkov: 1.738
    • Točke: 9
Odgovori #62 : 22 Marec 2006, 15:57:52
Oi :)
Ja, jaz tudi pohvaljam tale podforum za zavet. Horjul :) Mnogo bolj pregledno... :)
Hmm, še ena ideja... pri vzgoji bi bil lahko podforum 'Trikci' pa potem tam več tem (npr. Kako se psa nauči poklonček ipd.) pa podforum bi bil lahko tudi mogoče pri... učenje oz. vzgoja (nisem čisto prepričana kje je že ta tema) pa bi bila lahko 2 podforuma za agility in eden za reševanje... mislim, da bi se talo mogoče lažje znašli na forumu...

Sicer pa vsa pohvala, forum je enkraten! :)

Lp,

Suns.


Sammy

  • Must Love Dogs
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 2.571
    • Točke: 29
  • Beauty and brain
Odgovori #63 : 23 Marec 2006, 17:35:15
En predlog, če se da: da se naredi v profilu posebna povezava do sporočil, ki so bila ocenjena. Včasih mine toliko časa, da na sporočilo že pozabimo, točke pa kar pridejo in ne vemo, od kod. Ali pa da se pošlje na mail sporočilo o tem, da je bil prispevek na forumu ocenjen.

http://samchica.com
http://samchica.com/sammy

"Qei me amat, amat et canem meum." - St. Bernard


Tosy

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 25
Odgovori #64 : 23 Marec 2006, 17:52:57
Ja tale ideja je res dobra...Jaz včasih dobim točko in ne vem od kod, tudi če grem gledati moja sporočila je ne najdem, pa še to traja zelo dolgo, če jo sploh, tako, da sploh ni slabo tole... ;)

"Modern life is so thin and shallow and fake. I look forward to when developers go bankrupt, Japan gets poorer and wild grasses take over."


marc

  • *
    • Prispevkov: 110
    • Točke: 3
  • Eros
Odgovori #65 : 29 Marec 2006, 23:33:43
Še en predlog oz. želja. Dodajte nove smeškote. Tako bodo sporočila še bolj slikovita in ne bo treba vedno iste gledat.
Pa še dostikrat se zgodi, da ni ustreznega. LP



Sunshine_1

  • *
    • Prispevkov: 1.738
    • Točke: 9
Odgovori #66 : 02 April 2006, 17:07:15
Jooj, jaz mam tut ta problem glede točk  :o Sploh ne vem, kaj sem napisala, da sem jih dobila... Pa že dolg iščem... Ne najdem...

Res bi bilo fajn, če bi bili člani, ki so dobili točko vsaj obveščeni na ZS... ???


ja, lahko bi bilo malo  več smejkotov....


Sicer pa vse pohvale!!!!


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #67 : 02 April 2006, 17:18:39
Citiraj
Res bi bilo fajn, če bi bili člani, ki so dobili točko vsaj obveščeni na ZS... Huh

Ammm tole bi vzelo kar precej časa, če bi vsakemu posebej spisali še obvestilo... tako da žal odpade. Že tako skoraj vse ocenjujemo z zamudo, ker ponavadi ne gre sproti.

Saj... važno je da kakšno točko dobite ;)

Lp nina




ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #68 : 02 April 2006, 17:31:46
Drugače pa za vse, ki vas tako firbec matra od kod točke. Kliknite iskanje - napredno iskanje, vpišite svoje uporabniško ime in v iskanje +1 pa vam bo našlo vaše prispevke kjer ste dobili točke ;)

Lp nina



zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #69 : 02 April 2006, 19:01:23
Smajlije pa lahko sami dodate, samo kakšno stran z njimi najdete in jih date med kodo za slike  ;)

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


kanchy

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 3.107
    • Točke: 17
  • white princess :)
Odgovori #70 : 02 April 2006, 21:12:32
A bi se dalo dati tale gumbek "dol" tudi na prvi strani? Meni bi ful prav prišlo  :)



irenchy

  • irena&rondo
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.265
    • Točke: 20
Odgovori #71 : 03 April 2006, 17:42:20
a se samo meni zdi a se pod pasme nekaj dogaja?

lp

DOGS ARE NOT OUR WHOLE LIFE, BUT THEY MAKE OUR LIVES WHOLE!
Roger Caras


rožica

  • *
    • Prispevkov: 1.969
    • Točke: 13
  • Athos & Best
Odgovori #72 : 03 April 2006, 17:42:44
Mislim, da se res ;)

Obožujem pse, še posebej bernije!
http://www.athos-best.com


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #73 : 03 April 2006, 18:15:27
a se samo meni zdi a se pod pasme nekaj dogaja?

lp

Ah to se ti samo zdi :P Smo izbrisali vse teme, da boste imeli malo dela in boste opise napisali še enkrat, saj vam ne bo težko a ne ??? :P ;D

Lp nina




T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #74 : 03 April 2006, 18:31:00
Ah to se ti samo zdi :P Smo izbrisali vse teme, da boste imeli malo dela in boste opise napisali še enkrat, saj vam ne bo težko a ne ??? :P ;D

A ti se to norca delaš iz nas ali resno misliš :o ???

Drugače pa pohvalno---lepo napredujete ;)

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


Sammy

  • Must Love Dogs
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 2.571
    • Točke: 29
  • Beauty and brain
Odgovori #75 : 03 April 2006, 19:19:56
Pozna prvoaprilska šala?  :-\

http://samchica.com
http://samchica.com/sammy

"Qei me amat, amat et canem meum." - St. Bernard


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #76 : 03 April 2006, 20:39:02
Pozna prvoaprilska šala?  :-\

Skoraj :P So že nazaj ;) Se opravičujemo za kratek izpad, ni šlo drugače kot tako ;)

Lp nina



S1b

  • *
    • Prispevkov: 1.216
    • Točke: 2
Odgovori #77 : 03 April 2006, 22:06:21
lepo ste uredili tole z pasmami  :)

http://siberius.moj-album.com/
veter piha skozi tunel z hitrostjo 100 km/h, polž plazi skozi isti tunel z hitrostjo v=1,00002km/h. koliko palačink lahko natlačimo slonu v rit če vemo da čungalunga stane 10 tolarjev ?


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #78 : 03 April 2006, 22:14:03
lepo ste uredili tole z pasmami  :)

Smo se potrudili po najboljših močeh ;D zahvala pa gre Črtu, ki si je danes popoldan vzel čas in se lotil selitve ;)

Lp nina



maja01

  • zverinica ;-)
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 1.735
    • Točke: 32
Odgovori #79 : 04 April 2006, 12:32:22
jaz imam pa samo eno cisto majhno sitno pripombo. Bi lahko med FCI in stevilko napisali presledek - bo bolj prav in bolj pregledno ...

-- You become responsible, forever, for what you have tamed. --


rina

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 1.564
    • Točke: 24
Odgovori #80 : 04 April 2006, 21:45:08
jaz imam pa samo eno cisto majhno sitno pripombo. Bi lahko med FCI in stevilko napisali presledek - bo bolj prav in bolj pregledno ...

Ja, se strinjam.
Dodala bi pa še, da se pri pasmah piše z veliko začetnico samo prva beseda. Avstralski ovčar namesto Avstralski Ovčar. Sicer se pasme nasplošno piše z malo, ampak pri naslovu teme se spodobi velika začetnica. Je ful težko brat, ko je nekaj z veliko, nekaj z malo, potem pa še tisti oglati oklepaji ter vse kar je notri vse skupaj še bolj zaštrena. Drugače se mi zdijo pa originalna in angleška imena poleg slovenskih super!
Drugje, kjer niso tako dolgi naslovi tem, pa se da brat, tudi če so vse besede z veliko.

lp, rina

Los je car!


bolha

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 994
    • Točke: 25
  • Če jih ne prepričaš, jih zmedi.
Odgovori #81 : 05 April 2006, 10:55:31
Sem opazila, da ste dodali FCI skupine. Zelo pohvalno, sem kar vesela. ;D ;D ;D

Lp


rina

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 1.564
    • Točke: 24
Odgovori #82 : 20 April 2006, 23:22:00
Mogoče bi bilo smiselno, da bi naredili pri ostalih živalih namesto podforuma žuželke in ostale živali, podforum akvaristika in teraristika (ribe, kače, želve, paličnjaki... pač vse živali, ki jih imamo ponavadi v akvarijih), ostale domače/hišne živali (hrčki, dihurji, zajčki...) in divje živali (tiste ptice, volkovi itd). Konji pa ostanejo tko kot so. :) Samo za temo ribnik ne vem kam bi jo uvrstili...

lp

Los je car!


trigi

  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 2.357
    • Točke: 5
  • V eni roki nosim sonce, v drugi roki zlati smeh...
Odgovori #83 : 20 April 2006, 23:25:21
Akvaristika? saj to je pravzaprav en velik akvarij :D Je pa res da ni nujno da ima ribe :D

Lp, Črt



rina

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 1.564
    • Točke: 24
Odgovori #84 : 20 April 2006, 23:28:39
Akvaristika? saj to je pravzaprav en velik akvarij :D Je pa res da ni nujno da ima ribe :D

Lp, Črt

A? Kaj?  ???

Los je car!


rina

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 1.564
    • Točke: 24
Odgovori #85 : 20 April 2006, 23:37:44
Hm...

akvaristika = vse v akvarijih, napolnjenih z vodo (velikih in majhnih) - ribe
teraristika = vse v akvarijih, brez vode (razen kakšne posodice z vodo za pitje) - kače, nekateri plazilci...
akvateraristika = vse v akvarijih, ki imajo vodni in kopni del - želve, žabe, krokodil, nekatere kače...
(pustimo to, katere živali so soploh primerne za akvarije...)


Los je car!


Šapa

  • *
    • Prispevkov: 1.659
    • Točke: 2
Odgovori #86 : 20 April 2006, 23:42:39
terarij je popolnoma drugačen kot akvarij  ;) že zaradi zračenja akvariji niso primerni za kače in kuščarje...

no samo omenim  :-[



rina

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 1.564
    • Točke: 24
Odgovori #87 : 20 April 2006, 23:50:14
A to misliš akvarij kot posodo? Tega pa nisem vedela... hvala za popravek. :)

Saj približno sem zadela, ideja akvaristike in teraristike je podobna, samo da za različna okolja rabiš različno opremo. A je tako?

Ok, zdaj smo že malo off topic. :-[


Los je car!


Šapa

  • *
    • Prispevkov: 1.659
    • Točke: 2
Odgovori #88 : 21 April 2006, 00:00:19
hehe jap saj si nekako zadela  ;) se pa strinjam da bi lahko tiste "ostale živali" še malo bolj ločili... npr. akvaristika in teraristika, male živali (glodalci), ptičje pajke bi lahko prestavili med žuželke,... pa še kaj  :)



rina

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 1.564
    • Točke: 24
Odgovori #89 : 21 April 2006, 17:16:01
Mogoče bi lahko imele ptice tudi svoj podforum. Samo kam gredo potem divje ptice... No, lahko bi bil podforum hišne ptice, teme o prostoživečih vrstah pa gredo v podforum divje živali.

Los je car!