Svetovna razstava psov - Salzburg (A), 18.-20.5.2012

Target · 4855

Target

  • *
    • Prispevkov: 270
    • Točke: 4
Dve pesjanarki (brez psov - bi šli malo firbcat) iščeva prevoz na Svetovno razstavo psov v Salzburg in sicer zadnji dan, 20.5.2012.

Če gre kdo in ima dve prosti mesti, naj se javi - prispevava seveda za bencin in častiva kavo, ena pa lahko poprime tudi za krtačo  ;)

Lp,
Target & Snow Storm



manchy

  • *
    • Prispevkov: 329
    • Točke: 0
Odgovori #1 : 07 Maj 2012, 08:38:25
Na spletni strani od Eurodogshowa so imeli pred samo razstavo našteto ponudbo na stojnicah.
A je mogoče kdo to našel za Salzburg? Tako me malo firbec mantra kaj bo vse na voljo... ;D

Bulldogs... And nothing else...



MANDY

  • Gost
Odgovori #3 : 08 Maj 2012, 10:38:16
 :) Hej zanima me, če dobiš po prijavi psa na razstavo kakšno potrdilo.   :-[



Rinchy

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 4.103
    • Točke: 30
Odgovori #4 : 08 Maj 2012, 11:37:37
:) Hej zanima me, če dobiš po prijavi psa na razstavo kakšno potrdilo.   :-[
Dobiš, jaz sem ga dobila kar kmalu po prijavi in sicer pošiljajo po mailu, tako kot za vse njihove razstave  :)

Varstvo in sprehajanje psov
www.varstvopsov.si


MANDY

  • Gost
Odgovori #5 : 08 Maj 2012, 13:41:25
Ups, hvala bom povprašala kje se je potrdilo zgubilo.  ;)




McKruster

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 600
    • Točke: 1
Odgovori #7 : 11 Maj 2012, 10:07:28
Vse, ki se boste udeležili razstave obveščamo, da bomo na razstavi sprejemali prijave za CACIB Maribor in CACIB Pohorje, ter klubsko razstavo terierjev. Najdete me na stojnici KZS.  :)



viva

  • *
    • Prispevkov: 153
    • Točke: 0
  • skype: ursa.modic
Odgovori #8 : 15 Maj 2012, 11:13:33
Če kdo za petek 18.5. še išče parking na samem razstavišču, imam en rezerviran parking viška.

ČE koga zanima, naj me kontaktira na privat .


Talija

  • *
    • Prispevkov: 312
    • Točke: 3
Odgovori #9 : 19 Maj 2012, 22:58:46
POZOR vsem razstavljalcem na WDS pa tudi tistim, ki ste šli na razstavo brez svojih psov: na pohodu je nova oblika parvo virusa in to sem našla na strani cairn vzrediteljev na fb:
WARNING!!!!! For those of you who have attended the world dog show in Salzburg, beware that your dog might have caught the New Parvo strain from dogs from Cyprus. Monica, a Norwegian breeder og Jack Russel, lost her dog, Anton to parvo this morning in Cyprus. She brought her dogs to Cyprus before last weekends dog show( which , I attended) . Her dogs are vaccinated for Parvo of course. Some of the other dogs caught it also, but did not get that sick. The local vet in Cyprus told that a lot of dogs have come down sick after the show. Since i came home from Cyprus this morning, I am now in some sort of Quarantine myself so I do not ´give it to my dogs.

Na moje vprašanje, kakšni so znaki, je bil odgovor, da enaki, kot pri starem: krvava driska in krvavo bruhanje ter temperatura. Vendar pa je virus precej bolj trdovraten in odporen na visoke temperature in hud mraz. Pomaga edino razkuževanje oblačil, obutve itd., da preprečimo okužbo. Očitno pa je nevaren tudi za odrasle pse in ga dobijo, čeprav so cepljeni. Pravijo, da se hitro širi in je že tudi v Angliji in ZDA.