CAC Koroška

rapgirl · 19101

rapgirl

  • *
    • Prispevkov: 2.898
    • Točke: 9
: 06 Maj 2012, 21:27:27
Mene zanima, če je kdo dobil že potrdilo. Sem poslala mail prejšni teden, če so dobili prijavo in kdaj bo potrditev. So mi odgovorili, da prijavo so dobili, potrditev dobim v kratkem. Potrditve še vedno nisem dobila in glede na to, da je razstava danes teden me že kar skrbi. Sem poslala še en mail, odgovora nisem dobila.  :-\

"A dog can express more with his tail in minutes than his owner can express with his tongue in hours."


Chiba

  • *
    • Prispevkov: 854
    • Točke: 0
Odgovori #1 : 06 Maj 2012, 21:52:57
Jaz sem poslala 2 dni nazaj prijavnici na e-mail in mi tudi odpisali niso (še)...

Če bo kriza pa kar sprintaj e-mail kjer so ti odgovorili, da so prijavo dobili. To ponavadi jaz naredim.

CANIS CARNIUM - vzreja staffordshire bull terrierjev
http://www.carniumsbt.com/


vellamo

  • *
    • Prispevkov: 36
    • Točke: 0
Odgovori #2 : 06 Maj 2012, 21:55:38
Tudi jaz sem jim v začetku tedna že težila, saj me je skrbelo, da se je moja pošta kje izgubila. :) So odgovorili, da kmalu dobimo potrditve in pred pol ure je res prispela na moj mail.



rapgirl

  • *
    • Prispevkov: 2.898
    • Točke: 9
Odgovori #3 : 06 Maj 2012, 22:25:09
No, sem šla preverit mail. In res sem tudi jaz dobila potrditev. Vrjetno preveč pričakujem, da bo objavljen urnik?  :-[ Kdaj bo katera pasma na vrsti?  :-[

"A dog can express more with his tail in minutes than his owner can express with his tongue in hours."


Macika

  • *
    • Prispevkov: 2.969
    • Točke: 2
Odgovori #4 : 07 Maj 2012, 07:43:49
rapgirl, prijave so podaljšane do danes, tako da pomoje pred enim 10.5. ni za pričakovati statistike  :-\

Potrditev prijave sem pa jaz dobila že v sredo.

Najboljših in najlepših reči na svetu, ne moremo videti niti se jih dotakniti. Čutiti jih moramo s srcem …
(Hellen Keller)


rapgirl

  • *
    • Prispevkov: 2.898
    • Točke: 9
Odgovori #5 : 07 Maj 2012, 11:33:58
Če kdo opazi statistiko, prosim, da jo "prilima" tukaj gor.

"A dog can express more with his tail in minutes than his owner can express with his tongue in hours."


Zorek

  • *
    • Prispevkov: 1.396
    • Točke: 1
Odgovori #6 : 08 Maj 2012, 00:49:25
Ja, potrditve prijav pošiljajo v teh dneh. Statiska bo, verjetno res ni za pričakovat pred četrtkom, saj so še danes sprejemali prijave, te pa lahko prihajajo še do srede. Glede na to, da sem potrditev prijave dobila preko istega maila, kot sem jo za CACIB Celje, mislim da urnika ne bo, bo pa razporeditev pasem po ringih že v sami statistiki napisana. Glede na to, da je to slovenjgraška razstava, priznam, da sploh nisem pričakovala statistike, da pa bo dlje trajalo s temi potrditvami in vsem tem sem pa bila kar prepričana v to. Razstave so pač tukaj zelo redke, saj je bila zadnja pred 6 leti, če ni bila celo edina in še ta je bila samo za lovske pasme...


čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #7 : 09 Maj 2012, 20:45:41
No, ker mam namen it pogledat štante z Bino..Kje je ta razstava? Pri letališču?

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


black beauty

  • *
    • Prispevkov: 317
    • Točke: 1
  • my brand black velvet
Odgovori #8 : 09 Maj 2012, 20:47:42
Statistika na spletni strani: http://www.kinoloskosg.com/   ;)



Zorek

  • *
    • Prispevkov: 1.396
    • Točke: 1
Odgovori #9 : 09 Maj 2012, 22:11:55
Anja: ja na letališču je ;) zato pa pravim, da če bo lepo vreme grem nazaj kar peš, stvari mi nej pa domači odpelejo >:D


Rinchy

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 4.103
    • Točke: 30
Odgovori #10 : 09 Maj 2012, 22:30:02
Anja: ja na letališču je ;) zato pa pravim, da če bo lepo vreme grem nazaj kar peš, stvari mi nej pa domači odpelejo >:D
Zaenkrat slabo kaže glede vremena... :(

Varstvo in sprehajanje psov
www.varstvopsov.si


Dada73

  • *
    • Prispevkov: 204
    • Točke: 0
Odgovori #11 : 09 Maj 2012, 22:31:12
Je možno še dobit časovno od kdaj do kdaj katera pasma. Bi bilo zelo dobrodošlo, ker napovedujejo dež in bi radi vedeli kdaj naj bomo tam, imamo pač pasmo, ki ne mara dežja in bo čisto živčna če bomo dolgo čakali na dežju. ;)



rapgirl

  • *
    • Prispevkov: 2.898
    • Točke: 9
Odgovori #12 : 10 Maj 2012, 10:03:52
Je možno še dobit časovno od kdaj do kdaj katera pasma. Bi bilo zelo dobrodošlo, ker napovedujejo dež in bi radi vedeli kdaj naj bomo tam, imamo pač pasmo, ki ne mara dežja in bo čisto živčna če bomo dolgo čakali na dežju. ;)

Najboljše je vzeti tendo, pa nisi nič moker, ko čakaš.  :P

"A dog can express more with his tail in minutes than his owner can express with his tongue in hours."


Dada73

  • *
    • Prispevkov: 204
    • Točke: 0
Odgovori #13 : 10 Maj 2012, 12:25:37
Vem ja, sam je problem če je nimaš in niti znanci ne. Imamo šotor, ampak pol ni placa nikjer doma ga postavit in posušit, center mesta, razen če ga sredi ulice posušim-šala.
Tako je to na zunanjih razstavah za nas, ki imamo pasje riti, ki ne marajo dežja-v Afriki je zelo malo dežja.
Smo bili na Barju in so imeli streho-prireditveni šotor, ampak naša rit vseeno ni hotela lepo sodelovat, je bila trava mokra  :o, tako je to pri nas.
Upam, da ne bo vsaj preveč deževalo in nam bo uspelo lepo izpeljat v ringu



Zorek

  • *
    • Prispevkov: 1.396
    • Točke: 1
Odgovori #14 : 11 Maj 2012, 21:47:04
Kakor sem gledla vreme naj bi bil dež sam do kakih 12h... Upam da bo to držalo, da ne bo deža dlje... Je res grozno, če je dež, sploh pri pseh z dolgo dlako, moj si sploh ni podoben, če je moker, da bi bil pa ves čas v boxu mi pa tudi ni :/
Časovno določeno ne bo nič... Najbolš, da si glede na ring pogledaš koliko psov je pred tabo in potem malo poračunaš kdaj boš približno na vrsti. Konec koncev bo vse skupaj kar hitro konec, ker je prijavljenih malo psov...


Macika

  • *
    • Prispevkov: 2.969
    • Točke: 2
Odgovori #15 : 12 Maj 2012, 17:52:14
Za tiste, ki boste tam parkirali...pobirali naj bi po 5€ parkirnine.

Najboljših in najlepših reči na svetu, ne moremo videti niti se jih dotakniti. Čutiti jih moramo s srcem …
(Hellen Keller)


vohlec

  • *
    • Prispevkov: 399
    • Točke: 0
Odgovori #16 : 12 Maj 2012, 18:02:49
Za tiste, ki boste tam parkirali...pobirali naj bi po 5€ parkirnine.

Zato pa ne bo vstopnine. Vsaj tako je bilo rečeno po VTV-ju.



Žverca

  • *
    • Prispevkov: 229
    • Točke: 0
Odgovori #17 : 12 Maj 2012, 20:54:29
Kako naj bi pa to funkcioniralo...  ???
Pri prijavi psa piše, da potrdilo o prijavi velja tudi kot vstopnica za eno osebo... Upam, da to pomeni zastonj parking za razstavljalca, če že vstopnine drugače ne bo...  :-\



Chiba

  • *
    • Prispevkov: 854
    • Točke: 0
Odgovori #18 : 12 Maj 2012, 21:56:04
Na Barju nas niso zastonj noter spuščali...

CANIS CARNIUM - vzreja staffordshire bull terrierjev
http://www.carniumsbt.com/


čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #19 : 12 Maj 2012, 22:08:51
Za tiste, ki boste tam parkirali...pobirali naj bi po 5€ parkirnine.
No, ja...če je cel kup štantov, da imaš kaj od tega, potem se mogoče izplača...ampak če bo dež :/

Ali se samo meni zdi, da je res blazno malo prijavljenih psov? Sem gledala statistiko in če primerjam z LJ razstavo in CE-je bilo več psov prijavljenih.

In ravnokar sem ugotovila, da so na radiu propagirali MEDNARODNO razstvao CAC Koroška, mednarodna pa zato, ker pridejo razstavljati iz tujine  ::). Ne, vem kdo je bil govorec in od kod jim podatki, da je mednarodna.

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


Rinchy

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 4.103
    • Točke: 30
Odgovori #20 : 12 Maj 2012, 22:38:13
Ali se samo meni zdi, da je res blazno malo prijavljenih psov? Sem gledala statistiko in če primerjam z LJ razstavo in CE-je bilo več psov prijavljenih.
Ne moreš sploh primerjati razstave v LJ in CAC Koroška, pa tudi nasplošno je na vseh mednarodnih razstavah dosti več psov kot pa na državnih. Na CAC Koroška jih je pa verjetno še zato manj, ker zdaj en čas tam ni bilo razstave in veliko ljudi sploh ne ve zanjo. Kakorkoli, se vidimo jutri, upam da bo čimmanj dežja  :)

Varstvo in sprehajanje psov
www.varstvopsov.si


vohlec

  • *
    • Prispevkov: 399
    • Točke: 0
Odgovori #21 : 13 Maj 2012, 14:20:26
Evo prišel z razstave. Avtomobilov bi lahko parkirali še vsaj enkrat toliko kot jih je bilo na asfaltu (letališki stezi) . Ringov bi lahko bilo še enih 300, če bi bilo potrebno. Za sprehajati pse je bilo ogromno prostora + gozd je zraven.

V glavnem, Maribor ali Celje, kjer sem že bil, se lahko skrijeta proti tej razstavi.  ::)

Drugo leto bo verjetno razstavljalcev še vsaj enkrat toliko, kot jih je bilo letos. Sem prisluškoval enim hrvatom ko so se pogovarjali in niso mogli verjeti kako fino je tukaj (na zemljevidu so komaj našli Slovenj Gradec in so verjetno mislili, da bo malo zabačen plac tukaj)  :o



KamI

  • *
    • Prispevkov: 739
    • Točke: 7
  • ..it's nice to come home to a warm cat.
Odgovori #22 : 13 Maj 2012, 14:45:20
Nekaj slik : http://www.mojalbum.com/urska-dogodki/cac-koroska   Če se kdo najde, se lahko napiše pod komentarje  :)

Bilo je pa premrzlo, da bi se lahko kot gledalka imela ne vem kako krasno, zato smo hitro spokali domov (seveda so mi odpovedale tudi baterije na fotoaparatu)  ::)

"In order to keep a true perspective of one's importance, everyone should have a dog that will worship him and a cat that will ignore him."  - Dereke Bruce

Val in Pasha


čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #23 : 13 Maj 2012, 14:58:55
Za (re)socializacijo je blo fajn, uporabno, večina psov skuliranih. 3-4 štanti. Precej hladno in mokro, škoda, da nisem imela škornjev.

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


Macika

  • *
    • Prispevkov: 2.969
    • Točke: 2
Odgovori #24 : 13 Maj 2012, 18:07:04
Meni se je zdela luškana razstava, škoda res da je bilo tako mrzlo in blatno  :-\

Najboljših in najlepših reči na svetu, ne moremo videti niti se jih dotakniti. Čutiti jih moramo s srcem …
(Hellen Keller)


efica

  • *
    • Prispevkov: 122
    • Točke: 0
  • Kika's Point Weimaraners
Odgovori #25 : 13 Maj 2012, 18:56:01
Macika, a ste spet razturili? :)


KamI

  • *
    • Prispevkov: 739
    • Točke: 7
  • ..it's nice to come home to a warm cat.
Odgovori #26 : 13 Maj 2012, 19:25:12
A mi lepo prosim prepiše kdo whippete   :-* :-[

"In order to keep a true perspective of one's importance, everyone should have a dog that will worship him and a cat that will ignore him."  - Dereke Bruce

Val in Pasha


Chiba

  • *
    • Prispevkov: 854
    • Točke: 0
Odgovori #27 : 13 Maj 2012, 19:32:09
Whippet

Psi

Vmesni
Sophie's Pearl Learning To Fly
Airwild's Antares

Odprti
Eli Komarski

Psice

Mladi
Karstia Nirvana

Vmesni
Sophie's Pearl I Believe I Can Fly
Airwild's Arabesque

Odprti
Karstia My Way
Airwild's Athena

Delovni
Andreaceleste

CANIS CARNIUM - vzreja staffordshire bull terrierjev
http://www.carniumsbt.com/


KamI

  • *
    • Prispevkov: 739
    • Točke: 7
  • ..it's nice to come home to a warm cat.
Odgovori #28 : 13 Maj 2012, 20:09:26
Hvala  :)

"In order to keep a true perspective of one's importance, everyone should have a dog that will worship him and a cat that will ignore him."  - Dereke Bruce

Val in Pasha


Macika

  • *
    • Prispevkov: 2.969
    • Točke: 2
Odgovori #29 : 13 Maj 2012, 20:13:33
Macika, a ste spet razturili? :)

Tolk ko na Snežniku ne  :) Dobil je zelo perspektivno in best puppy, pa zlo lušten opis  :-*

Najboljših in najlepših reči na svetu, ne moremo videti niti se jih dotakniti. Čutiti jih moramo s srcem …
(Hellen Keller)