valeta

Zala · 43772

daša

  • *
    • Prispevkov: 118
    • Točke: 0
  • **I never had someone, that knows me like you do**
Odgovori #30 : 22 April 2007, 16:20:39
Tudi pri nas se bliža valeta.Učimo se plesati razne plese,katerih je kar 8.Drugače pa imamo že zaključne majice,tudi za piknik imamo že vse zmenjeno,učiteljem pa bomo podarili neke spominčke iz neke mase z nekim motivom in učiteljici....hm,še ne vemo ;D.Kreganj je pa bilo za vseh 9 let.
Sem pa po eni strani zelo vesela,da grem iz šole,da spoznam nove prijatelje,nove učitelje,šolo,ampak mi je žal,ker nekaterih učiteljev in takšnih testov,malo učenja več ne bo :-\.
Kakorkoli:    vse pride,vse mine :)
lp :)


kajcyka

  • *
    • Prispevkov: 3.091
    • Točke: 4
  • BOC Bebi and Amy
Odgovori #31 : 22 April 2007, 20:56:34
o zdravo!

jest sem tud vesela, da bom šla kmalu iz te naše šole (sicer šele čez eno leto), ker mi grejo že orav na živce nekateri učitelji.... se pa malo tudi že pripravljamo, kam bomo šli na zaključni izlet, kaj in kako za valeto....imamo pa še kar nekja časa  ::)


*nastya_lony*

  • *
    • Prispevkov: 486
    • Točke: 13
  • uživam pasje življenje...
Odgovori #32 : 22 April 2007, 23:44:18
Hja, očitno je samo naša šola tako v *****..Vemo samo katere plese moramo odplesati( tango, angleški valček,..), programa za valeto še nimamo :-X, majic tudi ne :-X, ubistvo nimamo še nič :-X .. Ampak to samo zaradi razdredničarke, ki noče o tem niti slišati :-X >:(..Še zaključni izlet je še vprašanje, čeprav naj bi šli v adrenalinski park na Bled.. Pomoje bo tale naša valeta prava polomija :'(..Lani so imeli pa bivši devatarji res fuul fajni program..

Lp,  ;)



T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #33 : 23 April 2007, 10:11:42
Ah pozabi razrednika...mi smo imeli 1.razredno po 4h mesecih šole ::).Menite se sami,bo bolje...

Končnega izleta pa tudi mi nimamo zaradi opomina :D.

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
Odgovori #34 : 23 April 2007, 17:57:24
Opaaa  ;D

Mi že mamo napisan program (by: me), plesat znamo, že vemo kaj bomo dali učitlom (ideja by: me), vemo kake rožce bomo meli (ideja by: me), vemo kako bomo okrasili šolo (ideja by: me), vse vemo, vse mamo. Meli bomo najboljšo valeto v zgodovino šole ... zakaj? zato ker so moje ideje  8) 8) hahaha. Ma ne, sej se hecam. Vse mamo, zdi se nam zelo zanimivo  :D

Končni izlet je pa tudi pri nas še vprašaj - torej če se bomo lepo obnašali, gremo v Gardaland, drugače pa nikamor.  :o ;D



T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #35 : 23 April 2007, 18:39:40
Končni izlet je pa tudi pri nas še vprašaj - torej če se bomo lepo obnašali, gremo v Gardaland, drugače pa nikamor.  :o ;D

Aja?Mi pa če bomo pridni gremo v Bohinj (kar nismo bili),če pa nismo pridni gremo v gardaland :P.

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


daša

  • *
    • Prispevkov: 118
    • Točke: 0
  • **I never had someone, that knows me like you do**
Odgovori #36 : 23 April 2007, 21:07:43
Hm...pri nas pa imamo zaključni izlet vsa razredna stopnja oktobra.Meni to ni všeč a kaj morem.
Pojma nimam zakaj si to zmišljujejo,pa oktobra je še bolj mrzlo in je začetek šolskega leta.
Mislim bv.
lp


ella

  • *
    • Prispevkov: 288
    • Točke: 5
  • Lota
Odgovori #37 : 24 April 2007, 16:08:44
Ooo, vsi imate že ful narejeno... ;D
Pri nas je tako: plesat še kar znamo, program pišemo(čeprav, če bo to dobr izpadl nimam pojma), kaj bomo dali učiteljem in razredničarki nimamo pojma, o majicah nismo nič govorili, končnega izleta pa tudi ne bomo imeli, ker so ga lanski devetarji uničili in ga sedaj ne smemo imeti...čeprov ne razumem, kaj smo mi krivi, ampak ok. ::) ;D

lp

Od najstarejših dni človekove civilizacije in kulture je pes njegov prijatelj in sopotnik.


T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #38 : 08 Junij 2007, 18:57:02
Tako...še 4 dni in odšli bomo. :'(
Danes smo do konca spisali program.Vmes smo se skregali z učiteljico,ki ga je pisala ji pobrali program in napisali novega.Vsi ponosni nanj ;D.Plesati znamo,vrtnice za učtelje so naročene,osmrtnica že visi,himna naučina od pike do vejice.
Igre za ključ pripravljene,priznanja in nagrade se še pišejo,darilo za razrednika se riše-peče-hladi 8).
2 skeča in solo ples visijo v zraku,predstavitev razreda leži v enem kotu...končni izlet pa po čudežu vabi ::) :o :o

Le ta je v sredo...Gremo v Boginj (disko,vodni park,rafting,kanu,adrenalinski park in večerja).

Koča za po valeti je že najeta.Kam greste pa ostali po valeti?

nastya katero temo imate,kaj delite učtlom?

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


Rinchy

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 4.103
    • Točke: 30
Odgovori #39 : 08 Junij 2007, 21:36:15
Le ta je v sredo...Gremo v Boginj (disko,vodni park,rafting,kanu,adrenalinski park in večerja).
To smo šli tud mi, samo da nismo mel kanuja zraven. V adrenalinskem parku je gugalnica the best  ;), ampak čez rafting ga pa ni ;D

Uživajte na valeti  ;)


Varstvo in sprehajanje psov
www.varstvopsov.si


kajcyka

  • *
    • Prispevkov: 3.091
    • Točke: 4
  • BOC Bebi and Amy
Odgovori #40 : 08 Junij 2007, 21:44:36
Igre za ključ pripravljene

mene so prepričevali, da naj grem s sošolcem ključ prevzet, pa sem se spomnila, da se dobo naši devetarji res spomnili kaj zafrknjenega in nerešljivega, pa sem si premisslila  ;D  kašen igrice pa mate??  ;D


*nastya_lony*

  • *
    • Prispevkov: 486
    • Točke: 13
  • uživam pasje življenje...
Odgovori #41 : 08 Junij 2007, 23:18:08

Le ta je v sredo...Gremo v Boginj (disko,vodni park,rafting,kanu,adrenalinski park in večerja).


Tudi mi smo bili tukaj na končnem(v torek). Imeli smo rafting, poletno sankanje in andrenalinski park ter disko. Rafting je zakooon(sploh če boste imeli vodiča Juša ::)), poletno sankanje je tudi super(proga dolga 512 m, res noro), adrenalinski park pa itaq najbolj noooooro od vsega. Sicer so se mi zelo zelo tresla kolena vendar sem vse naloge naredila brez problema, samo na gugalnico mi niso pustili, ker imam kar močan šum na srcu :'(. Za rafting pa priporočam kar nekaj rezervnih oblačil( mi smo bili pošteno mokri, ker nas je tudi vodič šprical in to, pa še po brzicah smo se spuščali brez čolna..res noro).. V disko je bilo tudi zelo fajn, vrtijo fajno glasbo, DJ-ji so pa luštni ::) in upoštevajo(no vsaj naše so) glasbene želje. Res mi smo imeli nor končni izlet( domov smo prišli ob 3h zjutraj in smo imeli potem v sredo fraj).

Drugače program za valeto že imamo. Imamo par skečev, par solo nastopov, uglavnem meni se zdi super. Imamo pa temo : Žurka. Iz stene bodo viseli iz stiroporja in alu-folije narejeni CD-ji, v ozadju bodo kariketure plesalcev.. Majice imamo in sicer na prvi strani: ministerstvo za zdravje opozarja, na drugi strani pa : 9.a ŠKODUJE zdravju. Valeto imamo pa v sredo. Po valeti pa gremo v Planet Tuš in sicer imamo najeto VIP sobi in 3 bowling steze. Upam da bo vredu izpadlo vse skupaj.

Lp,  ;)



daša

  • *
    • Prispevkov: 118
    • Točke: 0
  • **I never had someone, that knows me like you do**
Odgovori #42 : 09 Junij 2007, 13:05:22
Tudi pri nas je vse v popolnem redu ;D.Na koncu pa naj bi imeli nekakšen piknik :).
Majce pa so tudi zelo zanimive.
lp


T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #43 : 09 Junij 2007, 17:23:37
Aia...mi imamo napisan še kanu (po bohinjskem jezeru).Sicer smo bile pa v torek 3 sošolke na Ljubljanci in smo 12km veslali s kanuji.Je blo tud fullllll noro pa še vodiči so bli zakon :).
Edino kar je s končnim izletom glede poznih ur-drugi dan imamo generalko ::).

Mi imamo na majicah napisano "kemija ubija,mi smo dokaz" zadaj pa podpisi in 9.b.

Tema je pa drugače Jeams Bond,generacija 007 in je cel program sestavljen na ta način in vabila tudi.

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


Rinchy

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 4.103
    • Točke: 30
Odgovori #44 : 09 Junij 2007, 17:43:39
Nam so t.i. disko zaprli nekaj čez 11, uradno bi ga morali ob 11ih. Tako da smo bili doma okrog polnoči  ::)

Vodiči so pa v adrenalinskem parku in na raftingu ful dobri  ;) Mi smo imeli poleg adrenalinskega,raftinga,večerje,diska tudi paintball. Verjetno je namesto tega zdaj kanu ali pa kaj drugega.

Varstvo in sprehajanje psov
www.varstvopsov.si


*nastya_lony*

  • *
    • Prispevkov: 486
    • Točke: 13
  • uživam pasje življenje...
Odgovori #45 : 09 Junij 2007, 21:59:53
Nam so disko zaprli nekaj čez 0.00. Doma pa smo potem bili ob 2.30, naslednji dan sem pa tako spala do 11.30 :-[. Me pa po tem izletu še danes bolijo vse kosti ::)



Mašy

  • *
    • Prispevkov: 933
    • Točke: 14
Odgovori #46 : 09 Junij 2007, 22:19:24
Vodiči so pa v adrenalinskem parku in na raftingu ful dobri  ;) Mi smo imeli poleg adrenalinskega,raftinga,večerje,diska tudi paintball.

Tako so imeli nasi devetarčki letos. Sicer so mele punce na raftu nesrečo, ampak aleluja se je vse dobro končalo.

Valeto imajo pa v petek.. hehe, komej čakam da si to ogledam [no, baje celo strežem >:D].

Lp



*nastya_lony*

  • *
    • Prispevkov: 486
    • Točke: 13
  • uživam pasje življenje...
Odgovori #47 : 09 Junij 2007, 23:06:54
Sicer so mele punce na raftu nesrečo, ampak aleluja se je vse dobro končalo.

Mašy to so bile tiste, ki jih je moral potem vodič po obalah iskati?..Me smo bile same punce na čolnu in nam je nekaj o tem razlagal kako so ene imeli neko nesrečo in jih je potem moral po obalah iskati. Me smo bile baje izredno pridne, so imeli pa fantje eno manjšo nesrečo ::)..

Lp,



Mašy

  • *
    • Prispevkov: 933
    • Točke: 14
Odgovori #48 : 09 Junij 2007, 23:19:36
Imas ZS ;)

Zdej pa zapuscam to temo in se javim naslednje leto, ko bom jaz na vrsti :P

Lp



T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #49 : 10 Junij 2007, 10:21:05
. Sicer so mele punce na raftu nesrečo,


M so imeli pa fantje eno manjšo nesrečo ::)..

Lp,

Kolk rezervnih cunj torej vzamem s sabo ::)?A se digitalca splača vzet ali sploh ni časa za slikanje?

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


*nastya_lony*

  • *
    • Prispevkov: 486
    • Točke: 13
  • uživam pasje življenje...
Odgovori #50 : 10 Junij 2007, 13:08:42
Tjaša najbolje da s seboj vzameš še kakšno trenirko, spodnje perilo(jaz sem bila premočena do spodnjih hlač čeprav sem imela spodnjice pod kopalkami), kopalke, čevlje obvezno, nogavice,..Jaz sem imela s seboj dvojne hlače ter tri majce in dvojne čevlje. Digitalca se ti splača s seboj vzeti, vendar na raftu ne boš mogla slikat ::)..



*nastya_lony*

  • *
    • Prispevkov: 486
    • Točke: 13
  • uživam pasje življenje...
Odgovori #51 : 12 Junij 2007, 18:27:58
Kdaj imate kaj valeto? Mi jo imamo jutri in imam že 'orng' veliko treme :-[ ;D..Komaj čakam da bo mimo res..



T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #52 : 12 Junij 2007, 18:33:48
Mi v četrtek...edino kar me skrbi je to,da nimamo pojma kako okrasiti...

Pa lepo valeto želim

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


daša

  • *
    • Prispevkov: 118
    • Točke: 0
  • **I never had someone, that knows me like you do**
Odgovori #53 : 12 Junij 2007, 20:39:52
Mi imamo valeto v četrtek,takrat imamo zjutraj tudi pouk,v petek pa smo potem doma ;D.
lp


kajcyka

  • *
    • Prispevkov: 3.091
    • Točke: 4
  • BOC Bebi and Amy
Odgovori #54 : 12 Junij 2007, 20:46:15
a pouk imate??  naši pa imajo celi dan kao generalko...


daša

  • *
    • Prispevkov: 118
    • Točke: 0
  • **I never had someone, that knows me like you do**
Odgovori #55 : 12 Junij 2007, 21:06:38
Mi smo imeli danes generalko.Pa saj,konec šole je tu in ni škoda biti še nekaj časa na stari šoli :).
lp in uživajte na valeti


*nastya_lony*

  • *
    • Prispevkov: 486
    • Točke: 13
  • uživam pasje življenje...
Odgovori #56 : 12 Junij 2007, 22:10:25
Mi jutri nimamo pouka ampak smo cel dan doma. Generalko imamo pa uro in pol pred začetkom valete. V četrtek pridemo v šolo samo za eno uro in gremo potem domov, v petek pa samo po spričevala in konec osnovne šole :P..



T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #57 : 14 Junij 2007, 14:42:11
Evo...blo je fenomenalno!!!Na raftu smo bli mokri kot cucki.Zakaj?Ker naša 2 razrednika uzživata da mi kričimo in smo mokri in smo imeli raft ves čas obrnjen na glavo ::).
V adrenalinskem parku mi je bila najbolša gugalnica,sveta ene roke me je bilo pa strah ko mačak.Ful sem se tresla.Pa tam ko splezaš na drog pa dol skočiš so se mi noge tok tresle,da se je še cel steber zraven :-[.Je pa hudo...

No zdajle pa šibam nazaj na valeto...smo se danes zjutraj menili kakšna bo okrasitev in je za silo narejeno.Oh saj bo...

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #58 : 15 Junij 2007, 10:48:15
Jutro...valeta uspela z manšo polomijo-vodenje je bilo poraaaaaazno :o.Vmes podravnateljice sploh niso poklicali gor jaz pa bi ji mogla dati rožo.In sem stala tam kot budala,se obrnila in šla dol...na kar ugotovila da vseeno stoji tam računovodkinja ki bi ji mogel nekdo dati rožo pa je pozabil...

Je bil pa ples zelo lep,himni sta bili dopeti ful dobr,najbolše so bile pa igre za ključ.Ampak uredu je,mimo jo...zmagali smo :D.

Noč po valeti je bila...oh in sploh :-\

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


daša

  • *
    • Prispevkov: 118
    • Točke: 0
  • **I never had someone, that knows me like you do**
Odgovori #59 : 15 Junij 2007, 15:00:40
Tudi pri nas je bilo vodenje porazno,pa še program ni bil fajn :-\.
Saj vseeno,danes imamo piknik in bo fešta ;D ;D.
lp :)