Nemški Ovčar [Deutscher Schäferhund,German Shepherd Dog]

chayka · 1468505

Dina

  • *
    • Prispevkov: 3.458
    • Točke: 0
Odgovori #1110 : 02 Februar 2008, 15:10:24
Hej
chory, hvala za vpsi v knjigo gostov :)  :o A potem praviš, da smo celo v žlahti :D ...če bo še kdo, ki piše v to temo kaj pogledal našo spletno stan, bom še kaj novega zvedla :) Drugače me pa veseli, da ti je všeč :)

lp

...sledi svojim sanjam


chory

  • *
    • Prispevkov: 616
    • Točke: 0
Odgovori #1111 : 02 Februar 2008, 15:18:28
KALINKA Z ZELENIMI OČMI ; KOT IZ Z:F: FILMOV >:D



SKY

  • *
    • Prispevkov: 2.404
    • Točke: 4
Odgovori #1112 : 02 Februar 2008, 16:12:22
Pa še pripomba z moje strani Simi očitno imaš GG močno v želodcu ,tako zelo da si že prav žaljiva in stalno drezaš vanjo tudi ko nimaš razloga.Daj nehaj s tem ker je moteče.

Chory,brez zamere,nimam nič proti tebi,tvojim psom (Laro celo poznam), GG niti ne poznam, tako da osebno tudi proti njej nimam nič, ampak njeno pisanje je takšno,da resničnemu ljubitelju nemškega ovčarja kot pasme,kakršna bi morala v osnovi biti, kaj lahko zavre kri.In moram reči, da simi popolnoma razumem, ker bi se ob nekaterih sestavkih,ki so napisani v tej temi tudi sam najraje zaletel z glavo v betonski zid.


Lp Zoran

IF IT`S NOT A BORDER COLLIE, IT`S JUST A DOG!


GoldenGirl

  • *
    • Prispevkov: 2.901
    • Točke: 5
  • For Your Eyes Only
Odgovori #1113 : 02 Februar 2008, 16:30:48
chory! Hvala!  ;)

Sky... če ena oseba napise svoje izkušnje..kar naj bi bil namen forumov je rezultat..
Citiraj
ampak njeno pisanje je takšno,da resničnemu ljubitelju nemškega ovčarja kot pasme,kakršna bi morala v osnovi biti, kaj lahko zavre kri
..

To res ne razumem..poleg tega ne vam kakšno povezavo imaš ti s Simi, da jo stalno braniš...in kot zaključek...osnova forumov...da ne žališ osebno udeležence...in Simi je očitno žaljiva... GG


SKY

  • *
    • Prispevkov: 2.404
    • Točke: 4
Odgovori #1114 : 02 Februar 2008, 16:40:01
chory! Hvala!  ;)

Sky... če ena oseba napise svoje izkušnje..kar naj bi bil namen forumov je rezultat....

To res ne razumem..poleg tega ne vam kakšno povezavo imaš ti s Simi, da jo stalno braniš...in kot zaključek...osnova forumov...da ne žališ osebno udeležence...in Simi je očitno žaljiva... GG

Se strinjam, ampak ti ne pišeš svojih izkušenj,ampak velikokrt naravnost provociraš,namerno kontriraš,.....in na silo zagovarjaš stvari,ki pasmo kot tako uničujejo.

Simi pa osebno sploh ne poznam,oz.sva se spoznala zgolj na hitro na neki razstavi.Ne zagovarjam je,ampak sem proti provociranju.


Lp Zoran

IF IT`S NOT A BORDER COLLIE, IT`S JUST A DOG!


simi

  • *
    • Prispevkov: 1.655
    • Točke: 4
Odgovori #1115 : 02 Februar 2008, 16:45:59
Pa še pripomba z moje strani Simi očitno imaš GG močno v želodcu ,tako zelo da si že prav žaljiva in stalno drezaš vanjo tudi ko nimaš razloga.Daj nehaj s tem ker je moteče.

Res je tako kot njeni pametni komentarji o nemških ovčarjih.

http://www.bajka.si/
http://www.facebook.com/BajkaSolaZaPse
Šola kjer vzgajamo za življenje po preverjenem programu s tradicijo.
Od leta 2009 do leta 2016 edina pasja šola z uradno priznano prevzgojo nevarnih psov v Sloveniji


GoldenGirl

  • *
    • Prispevkov: 2.901
    • Točke: 5
  • For Your Eyes Only
Odgovori #1116 : 02 Februar 2008, 16:52:06
URADNO se opravičujem Skay-ju in Simi če sem bila žaljiva do pasme... nisem imela tega občutka...in da sem
Citiraj
velikokrt naravnost provociraš,namerno kontriraš,.....in na silo zagovarjaš stvari,ki pasmo kot tako uničujejo.

Imam občutek da to vidita vedva ker imata svojo predstavo pasme..in ne vem zakaj naj ne bi lahko vsak imel svojo predstavo... smo v demokraciji in forum je kraj za izražanje osebnih mnenj.. GG


Dina

  • *
    • Prispevkov: 3.458
    • Točke: 0
Odgovori #1117 : 02 Februar 2008, 16:56:43
Še en moj off topic komentar :P Na forumu naj bi se spodbujalo konstruktivne debate na določeno temo, res je, da je večinoma izražanje posameznikovih osebnih mnenj, ni pa namen foruma pričkanje za vsako besedo ali črko. Tako, da brez zamere, nekdo bo moral odnehati :) ...se pravi pametnejši odneha, pa da vas vidimo  ;D

...sledi svojim sanjam


GoldenGirl

  • *
    • Prispevkov: 2.901
    • Točke: 5
  • For Your Eyes Only
Odgovori #1118 : 02 Februar 2008, 17:07:59
Dina..prav imaš.. poleg tega če surfaš po tujih forumih ne najdeš nobenih žalitev... Ljudje si želijo konstuktivne debate..destruktivnost ne prinese nič pobrega.. GG


Neyka

  • Novofundlanci so zakon!!
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 4.034
    • Točke: 26
  • Neon say: BU
Odgovori #1119 : 03 Februar 2008, 14:22:32
Malo za nazaj.. GG tista slika Paxa v razstavni pozi. (ne vzemi kot kritiko ampak kot dobronamerno) - sprednje šape poskusi malo bolj nazaj postavit, da bo stal pravokotno na tla. Bo prišel njegov prsni koš bolj do izraza (ne bo rabil tečt  >:D  ;D) in ne bo zgledal kot "trapez". Z zadnjimi nogami pa krasno stoji.

Citiraj
Sicer brez rodovnika, a z odličnim pedigrejem

Najboljša izjava kar sem jih kdaj prebrala na temo "prikrit hočem da nimajo rodovnik" in hkrati tako neumna, da se sprašujem kako zelo neumni morajo biti kupci, da čemu takemu nasedejo. OK če ne vejo kaj je pedigre in se ne pozanimajo jih imam pa vseeno mirne vesti za trapaste.  :o Le zakaj se matramo z vzrejo rodovniških psov če imamo lahko rodovniške z odličnimi pedigreji. Zaslužek je naprej se lahko pa...(dam domišliji prosto pot)  :'(

telo medveda omiljeno gibčnostjo tjulnja; vesele in iskrive oči delfina ter srce, ki je bilo tako mehko, tako zvesto in tako polno ljubezni, kot je bilo lahko le srce novofundlandca!

http://myneon.webs.com
http://neyka-neon.moj-album.com


GoldenGirl

  • *
    • Prispevkov: 2.901
    • Točke: 5
  • For Your Eyes Only
Odgovori #1120 : 03 Februar 2008, 14:45:42
Neyka..hvala...vem...so me ze "popluvalji" na drugem forumu...in tudi tukaj sem napisala...da je bil to prvi poskus... bilo je pa malo krizno ker je okoli krožil tale njegov "friend"

in Pax ni hotel lepo pozirati..

To je idealna pozicija sprednih nog,
ker naj bil imel Pax (po meni njegovega vzreditelj  ;) ) super sprednje kote  :) in to naj bi se videlo n.p. na tej "natur" sliki..



Obljubim, da se bom naslednjič potrudila...da bo poza profi  :-[ GG




GG


Neyka

  • Novofundlanci so zakon!!
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 4.034
    • Točke: 26
  • Neon say: BU
Odgovori #1121 : 03 Februar 2008, 15:56:30
GG saj ravno zaradi res lepih sprednjih kotov je pri "teku" hudiček  >:D Te pa vsekakor nisem hotla popljuvat, verjamem, da vama bo lepo uspelo naštudirat tole pozo  :)

telo medveda omiljeno gibčnostjo tjulnja; vesele in iskrive oči delfina ter srce, ki je bilo tako mehko, tako zvesto in tako polno ljubezni, kot je bilo lahko le srce novofundlandca!

http://myneon.webs.com
http://neyka-neon.moj-album.com


GoldenGirl

  • *
    • Prispevkov: 2.901
    • Točke: 5
  • For Your Eyes Only

kajcyka

  • *
    • Prispevkov: 3.091
    • Točke: 4
  • BOC Bebi and Amy
Odgovori #1123 : 03 Februar 2008, 18:57:34
No da se še jest považim z fotkami  :P :P

Šefica Isa





pa tut šefica se rada crkla  ;)


Tamala Nera pa:
lupčka rada  :P

gčeda kej se Bebi potika  ;D

pa še obe


Kasnej pa še filmček pride  ;)


chory

  • *
    • Prispevkov: 616
    • Točke: 0
Odgovori #1124 : 04 Februar 2008, 10:13:28
 ;DLepe, lepe kuže.Na prvi sliki se tko drži kokr da je 5x na dan tepena.Pridne lubice.



Dina

  • *
    • Prispevkov: 3.458
    • Točke: 0
Odgovori #1125 : 04 Februar 2008, 10:20:00
Na prvi sliki se tko drži kokr da je 5x na dan tepena.

Saj lahko, da je  :D ;D :P Hecam se...da ne bo kdo kej resn vzel :P

...sledi svojim sanjam


chory

  • *
    • Prispevkov: 616
    • Točke: 0
Odgovori #1126 : 04 Februar 2008, 10:43:47
Sej kadar hočjo kaj pridobit se usi tko držijo.So pregnan do konca.



chory

  • *
    • Prispevkov: 616
    • Točke: 0
Odgovori #1127 : 04 Februar 2008, 10:47:33
]NAPRIMER TAKOLE



GoldenGirl

  • *
    • Prispevkov: 2.901
    • Točke: 5
  • For Your Eyes Only
Odgovori #1128 : 04 Februar 2008, 12:15:14
Tale link mi je odličen...predstavlja vse tipe NO http://www.nwk9.com/type_comparison.htm

In še to. Razvoj razstavnih linijih NO v zadnjih 35 letih... http://www.justshepherds.com/wgshow.htm

Zanimivo...  ;D GG


kajcyka

  • *
    • Prispevkov: 3.091
    • Točke: 4
  • BOC Bebi and Amy
Odgovori #1129 : 04 Februar 2008, 14:31:39
;DLepe, lepe kuže.Na prvi sliki se tko drži kokr da je 5x na dan tepena.Pridne lubice.

Sej je  :P pa ne 5x ampa 6x! Da sigurno zaleže!   ;D :D Ne, tedve sta najboplj srklani NO kar sm jih kdaj vidla  :-* Lušten ful, Nera sploh ne more bit pri meru, skos bi te lupčkala  :D Na koncu sem cela umazana, ko tok skače po men  :D

Drgač je pa iz ful resna. Jo moreš res ti povabit v igro, ker drugače hodi zraven tebe in se dela, da je ni. No razen kadar jo nera nadleguje  :D Pol se začne igrat, drugače pa ne. True boss  ;)


chory

  • *
    • Prispevkov: 616
    • Točke: 0
Odgovori #1130 : 04 Februar 2008, 20:18:35
Kajcyka to ti pa ne verjamem da sta najbolj scrkljani.Moji sta sigurn bolj.Ko se moja Kala sprav men u naročje se božamo pa konc ,jo nč ne briga če mam jaz kej druzga za delat.Eni bi rekli da me hoče nadvladat,pa ni res samo crkja se če jaz nimam časa pa gre kdrugim.Na vrsto pride tudi Lara ki ji mora dat vsaj 50 lubic in ji kazat zobe da da mir.Ja mal so razvajen tl naš psi.



kajcyka

  • *
    • Prispevkov: 3.091
    • Točke: 4
  • BOC Bebi and Amy
Odgovori #1131 : 04 Februar 2008, 20:37:06
chory itak, da sta tepbi tvoje dve bolj scrkljani  :P men sta pa naši dve, ker tvojih in ostalih sploh ne poznam. Tako, kot sta meni Nera in Isa najlepši NO-jki na svetu, tebi pa tvoji  ;)  Vsakemu svoje  ;) ;) 


chory

  • *
    • Prispevkov: 616
    • Točke: 0
Odgovori #1132 : 05 Februar 2008, 11:46:49
Ja ja bo kr držalo.



IgiS

  • *
    • Prispevkov: 388
    • Točke: 1
Odgovori #1133 : 07 Februar 2008, 14:13:48
Evo Vam predstavim lepega in dobrega lepotca:
Manto von Regina Pacis


Video:
http://www.leomegy.com/Portals/0/files/Manto%20von%20Regina%20Pacis.wmv

GG, prosim ne glej, ker to NI za tvoje nežne zenice  ;D


Dina

  • *
    • Prispevkov: 3.458
    • Točke: 0
Odgovori #1134 : 07 Februar 2008, 14:29:31
Povezava ne dela :(

...sledi svojim sanjam


IgiS

  • *
    • Prispevkov: 388
    • Točke: 1
Odgovori #1135 : 07 Februar 2008, 14:36:09
Povezava ne dela :(

Men dela na FF in IE  ???


GoldenGirl

  • *
    • Prispevkov: 2.901
    • Točke: 5
  • For Your Eyes Only
Odgovori #1136 : 07 Februar 2008, 16:19:44
Moje učke so ok  ;) GG


zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #1137 : 07 Februar 2008, 17:02:42
Dina probej z desnim klikom na povezavo in save as / shrani kot, da se ti prenese na računalnik.

Mogoče eno butasto vprašanje, ampak ne vem ravno veliko o obrambi. A markerji s tistimi palicami dejansko tepejo psa ali samo mahajo z njimi?
Pes na posnetku med tekom z zadnjimi nogami ne teče samo po blazinicah, ampak še po ostalem delu. Je to normalen tek?

Pa sprašujem resno in brez provokacije :)

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


Bambi

  • *
    • Prispevkov: 636
    • Točke: 9
Odgovori #1138 : 07 Februar 2008, 17:42:41
Zoe, marker mora psa parkrat vsaj simbolično lopnit po manj občutljivem delu telesa, ponavadi je to po plečih, kot na tem posnetku. Psa, ki z veseljem dela obrambo, to kaj dosti ne gane, še moj 'pusi' ni imel kaj dosti proti, sploh pa niso to ravno kostolomni udarci  ;), jaz Črno Smrt močneje lopnem, ko ga pohvalim na agiju, kot ga je marker kdaj udaril (no, nisem ravno nežna punca, pa vseeno).

In - ja, tak tek je normalen (saj smo v nemški temi)  :P ;).

ps: za klasičnega Rexa je ta pes meni celo med bolj všečnimi, pa njegov odnos do dela deluje zelo normalen in vesel  :).



Dina

  • *
    • Prispevkov: 3.458
    • Točke: 0
Odgovori #1139 : 07 Februar 2008, 22:31:25
No, po krajšem premoru spet par naših slikc :P









Žal so bolj slabe, ker je žvau skoz na begu  :D

Lp

...sledi svojim sanjam