Frizbi tekma 4fun v Duplici

zoe · 9150

zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
: 28 Junij 2012, 11:56:13
KD Duplica je pred novim izzivom. V nedeljo, 8. julija bo ob 10. uri potekala disciplina dogfrisbee tekmovanje 4FUN.

Vabljeni VSI (tudi začetniki), ki vas ta disciplina zanima, oz. bi želeli preživeti z nami prijetno popoldne.



Prijave sprejemamo na: http://www.flipsi.net/domov.html

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


Jean

  • *
    • Prispevkov: 2.324
    • Točke: 6
Odgovori #1 : 28 Junij 2012, 12:36:13
Lokacija je idealna za poletno tekmovanje. :) Igrišče praktično v celoti v senci dreves, voda v neposrednji bližini (potok ob poligonu, reka Kamniška Bistrica 100 m stran).

Štartnina za vsako disciplino je 5€ oz. 4€ za člane ŠD Flipsi in KD Duplica. Minimalna starost psov 12 mesecev. V kolikor je pes starejši od 12 mesecev a mlajši od 15 mesecev, lahko tekmuje v največ dveh disciplinah.

Za minidistance in time trial bosta 2 rundi, za dogdartbee bo pa najprej kvalifikacija (6 oz. 9 metov, odvisno od števila tekmovalcev), potem najboljših 8 gre naprej.

Lepe nagrade prispeva sponzor Canin Sport, tudi frizbiji bodo tam na prodaji po akcijski ceni.  :o

VABLJENI!



aleshor

  • *
    • Prispevkov: 361
    • Točke: 0

aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #3 : 28 Junij 2012, 15:03:05
Če le kakšna višja sila ne pride vmes, pridem gledat in fotkat ali snemat oz. oboje:)


petrca

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.170
    • Točke: 21
  • BC Buffy in Gia & muca Suki
Odgovori #4 : 29 Junij 2012, 12:04:12
Mi bomo tudi tam. Tokrat bom metala le jaz, mogoče naslednje leto že Nika nastopi.  :D

Canin sport akcija na tekmi:

Kupon pa je tukaj: https://docs.google.com/open?id=0B3h5XBPRS0pWRmtvZ29jOGp3a0E

Sigurno vzamem Hero Super Hero. Imaš 3 v roza barvi?  ;D
Kako je kaj z Hyperflite I Love My Disc Dog? So dovolj trpežni za mojo zverino (beri Gio)?  :D


aleshor

  • *
    • Prispevkov: 361
    • Točke: 0

Bonnie_YT

  • *
    • Prispevkov: 104
    • Točke: 0
  • I stand for animal rights!
Odgovori #6 : 05 Julij 2012, 15:56:41
Če bo vreme naklonjeno pridemo pogledat :)

Since rescuing animals I lost my mind but I found my soul