Mladič na razstavi

taiga · 1480

taiga

  • *
    • Prispevkov: 7
    • Točke: 0
: 13 Julij 2012, 15:29:33
Ker nisem našel nobene že odprte teme, kjer bi bilo to omenjano me zanima, ali se je možno udeležiti pasje razstave, s 9 tednom starim mladičem, kljub temu, da še ni cepljen za steklino. Namreč planirano je bilo, da bi se spotoma udeležil razstav s psičko, ko bi se vračalo domov od vzrediteljice še z novim mladičem. Vem, da je vedno bil pogoj za vstop pri psih "obiskovalcih" cepljenosti za steklino, za pse starejše od treh mesecev. Kako je pa s tem pravilom pri mlajših in kako je to izvajano v praksi. 

Sprašujem pa specifično za Avstrijo in njihove razstave. Po spominu se tudi spomnim primerov pri drugih razstavljalcih, ko so bili na razstavi še zelo zelo mladi mladiči 8 tednov ali manj, pa dvomim, da so bili cepljeni za steklino že tako zgodaj. Zato raje preverim  :-\

Če morda kdo ve oz. ima celo osebne izkušnje glede tega :-[ , bi bil zelo hvaležen za kakršnokoli informacijo?



McKruster

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 600
    • Točke: 1
Odgovori #1 : 13 Julij 2012, 20:46:59
Hja, kot si že sama napisala, uradno vsekakor ni možno, v Avstriji so do sedaj na vratih precej strogi. Drugače se te mlajše mladičke dejansko "šmugla" noter, npr. v kletki pokriti zraven kakšnega drugega psa. Jaz osebno se tega nebi šla. Sem že vzela sicer mladiče na razstavo, ampak po cepljenju stekline...