Staffordshire Bull Terrier

Longhill · 4827

Longhill

  • *
    • Prispevkov: 80
    • Točke: 0
  • Breeding of Staffordshire Bull Terriers
: 22 Marec 2006, 22:16:44
V psarni Longhill konec meseca marca pričakujemo mladičke pasme Staffordshire Bull Terrier iz paritvene kombinacije Ch.SLO Dark Star X Spellbound Ebony Witch. Starši so odličnih prednikov (Pet Shop, Tenacious, Judael, Ringmaster, Cradbury,...)in odličnega karakterja. Mladički bodo za oddajo stari 10 tednov, razglisteni, cepljeni in čipirani.

Informacije:
Longhill kennel
040/303-326; 051/803-428
e-mail: [email protected]

***We love Staffordshire Bull Terriers***


Urška

  • *
    • Prispevkov: 2.619
    • Točke: 10
Odgovori #1 : 22 Marec 2006, 23:22:45
Kaj ni Dark Star pes od Fleke? Kako se nekdo odloči za paritev s psom osebe, ki se ukvarja s preprodajo psov?


Longhill

  • *
    • Prispevkov: 80
    • Točke: 0
  • Breeding of Staffordshire Bull Terriers
Odgovori #2 : 23 Marec 2006, 12:39:19
Dark Star je slovenski predstavnik pasme Staffordshire Bull Terrier, ki je ze osvojil slovenski sampijonat, bil zelo razstavno uspešen na večih raztavah, tako pri nas kot v tujini. Glede na to, da smo psarna, ki za svoje samičke išče zdrave in standardu primerne samce, je bil Dark Star odlična izbira. Parili smo s psom - ne lastnikom in glede na to, nas ne zanima kaj v privatnem življenju počne lastnik samca.

Lep pozdrav!
Longhill kennel

***We love Staffordshire Bull Terriers***


Longhill

  • *
    • Prispevkov: 80
    • Točke: 0
  • Breeding of Staffordshire Bull Terriers
Odgovori #3 : 30 Marec 2006, 22:23:25
Dne 28.03.2006 smo pričakali 6 prikupnih mladičkov! Od tega sta 2 samčka, 4 pa samičke.

Vse informacije na:
e-mail: [email protected]
gsm: 040/303-326 ali 051/803-428

Longhill kennel

***We love Staffordshire Bull Terriers***


Šapa

  • *
    • Prispevkov: 1.659
    • Točke: 2
Odgovori #4 : 08 April 2006, 20:54:15
Kaj ni Dark Star pes od Fleke? Kako se nekdo odloči za paritev s psom osebe, ki se ukvarja s preprodajo psov?

tudi psica je od fleke... vsaj na njeni strani je predstavljena kot njena psica (klik). torej je celo leglo v bistvu od fleke... heh... a ni imela pred kratkim glih leglo s svojo kubo? svašta...  ::)



sharona

  • Pod Lupo
  • *
    • Prispevkov: 24
    • Točke: 2
Odgovori #5 : 08 April 2006, 22:04:52
Šapa! Samička Spellbound Ebony Witch je prav tako kot njeni mladički v celoti last psarne Longhill.Res je,da je samička objavljena na naši spletni strani,ki že leto in pol ni bila obnovljena,saj kontaktna oseba,ki je stran uredila ni doegljiva in strani ne moremo obnoviti.Vsakršno širjenje laži in namigovanje na nečedne posle je blatenje psarne Longhill,širjenje neresničnih stvari je z zakonom kaznivo,zato pazi,kaj kdaj napišeš.Lep večer.



Šapa

  • *
    • Prispevkov: 1.659
    • Točke: 2
Odgovori #6 : 08 April 2006, 22:11:48
Šapa! Samička Spellbound Ebony Witch je prav tako kot njeni mladički v celoti last psarne Longhill.Res je,da je samička objavljena na naši spletni strani,ki že leto in pol ni bila obnovljena,saj kontaktna oseba,ki je stran uredila ni doegljiva in strani ne moremo obnoviti.Vsakršno širjenje laži in namigovanje na nečedne posle je blatenje psarne Longhill,širjenje neresničnih stvari je z zakonom kaznivo,zato pazi,kaj kdaj napišeš.Lep večer.
glede na to da je psica na spletni strani predstavljena kot vaša psica ne vem zakaj me tukaj napadate. mar kje piše da psica ni vaša? mislim da ste zadnji ki bi lahko meni karkoli očitali oz. mi celo grozili.  ::)



Longhill

  • *
    • Prispevkov: 80
    • Točke: 0
  • Breeding of Staffordshire Bull Terriers
Odgovori #7 : 09 April 2006, 09:45:10
Spoštovana Šapa!

Glede na to, da ne želim, da napačno sklepate, sem se odločila da se javim.
Spellbound Ebony Witch je psička, ki je last naše psarne, torej psarne Longhill. Pred letom in pol
smo psičko kupili in od tedaj živi pri nas.
Torej leglo je last psarne Longhill, ne vem pa čemu vsa ugibanja in predvidevanja, zgoraj je napisana kontaktna
številka, e-mail naslov, na katerih se dajejo vse informacije, ki jih bodoči lastniki naših mladičkov potrebujejo.
Vsakdo, ki ima glede nas in naše vzreje kakšno vprašanje, pa je dobrodošel, da si naše kužke in leglo tudi pride pogledat.
Pa tudi, če samo iz firbca.  ;D
Glede na to, da istih stvari ne mislim ponavljati na vseh forumih, na katerih se pišejo
laži, Vas prosim, da moj odgovor posredujete tudi vašim forumovskim kolegom.

Lep pozdrav!
Longhill Kennel

***We love Staffordshire Bull Terriers***


Šapa

  • *
    • Prispevkov: 1.659
    • Točke: 2
Odgovori #8 : 09 April 2006, 16:18:43
glede na to da ste psico kupili od barbare in jo parili z barbarinim psom me leglo niti malo ne zanima. na žalost še vedno obstajajo ljudje ki podpirajo njeno ravnanje s psi in ji omogočajo da služi na nerodovniški vzreji. jaz pa samo upam da ste vi dovolj pametni in imate za svoje pse poskrbljeno kot je treba in so - če ne drugega - vsaj z vami v hiši in ne zunaj na mrazu v pesjakih. vašega odgovora pa ne bom nikomur posredovala in boste to naredili sami saj nisem vaš odvetnik da bi morala odgovarjati namesto vas...