Pesjanarski Božiček 2012

ninci · 121158

Westy_ka

  • *
    • Prispevkov: 805
    • Točke: 1
Odgovori #240 : 22 December 2012, 17:18:36
Se nisem spomnila, da bi nick pripisala... super, da je prislo :)

Aja vi ste bili :D Pa saj se mi je zdel Grin nekam znan, pa mi ni kapnilo ::)

No, hvala še enkrat, sem se ravnokar spravljala k učenju, ko je poštar prinesel paket. Psa ni bilo ure in ure, ker je bil zaposlen s kostjo, meni je pa tudi prišlo prav malo cukra  :D :-*



simi

  • *
    • Prispevkov: 1.655
    • Točke: 4
Odgovori #241 : 22 December 2012, 17:45:43

Drugače pa smo mi poslali paket Bajki, me veseli, da je paket pravočasno prispel  :-*
Hvalaaa, se zadržujeve, da ga ne odpreva  ;D

http://www.bajka.si/
http://www.facebook.com/BajkaSolaZaPse
Šola kjer vzgajamo za življenje po preverjenem programu s tradicijo.
Od leta 2009 do leta 2016 edina pasja šola z uradno priznano prevzgojo nevarnih psov v Sloveniji


Lilit

  • Picko in Packo
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.669
    • Točke: 23
  • Wapi, Grin
Odgovori #242 : 22 December 2012, 18:49:48
Aja vi ste bili :D Pa saj se mi je zdel Grin nekam znan, pa mi ni kapnilo ::)

No, hvala še enkrat, sem se ravnokar spravljala k učenju, ko je poštar prinesel paket. Psa ni bilo ure in ure, ker je bil zaposlen s kostjo, meni je pa tudi prišlo prav malo cukra  :D :-*

Super :) Upam, da so tudi macke zadovoljne ;)

battito animale


Dragonfly

  • *
    • Prispevkov: 6
    • Točke: 0
Odgovori #243 : 22 December 2012, 19:03:30
Mi smo prejeli oba paketka in ju tudi že odprli  :-[ ;D Nesi se zahvaljuje Barbari, Albi in Tege-ju, Loti pa Lei  :) Hvala!

Loti z darilcem


Nesi z darilcem


in skupaj.



Bambi

  • *
    • Prispevkov: 636
    • Točke: 9
Odgovori #244 : 22 December 2012, 20:10:55
:) wiii, hvala Urša in Volt! Asya je dobila darilčka!Wuf!!! In jasno da ko sem ga postavila pred njo, ni ostalo zapakirano :-[
Priboljški so itak ta najboljši, slončka je pa tudi že osvojila, hihi :o
Hvala ter srečno in lepo v 2013 tudi vama!

p.s. Slikovna dokumentacija je in bo tudi tu v prihodnjih dneh  :P

Laura&Asya

Me veseli, da ji je darilce všeč  :). Slonček je sicer dokaj majhen, ampak Volt je XXL, pa ima takega losa in ga obožuje, tako da upam, da bo ok. Aja, pa bonbon pa lizika sta mišljeni zate, da ne bo Asya za božička dobila še kako pumpanje želodca  :P. Ker je bilo spodaj čisto preveč lufta na listu, se mi je zdelo dobra ideja na hitro dodat še ilustracijo za štos; izkazalo se je, da po spitih dveh kavah ideja mogoče le ni bila najboljša  :-[  :D



Alba

  • *
    • Prispevkov: 4.255
    • Točke: 3
  • I like my dog better than I like most people.
Odgovori #245 : 22 December 2012, 20:46:58
O super Dragonfly nisem razvozlala komu pošiljam, kompletek je sicer za mladičke, ampak meni je bil tako ljubek in ker je bil za malo psičko, se nisem mogla upreti. Tudi druga moja obdarovanka je sporočila, da je darilo prejela, tako da pri nas smo vse uspešno poslali in vse uspešno prejeli.

Psi so najbolj iskreni prijatelji :):):)

http://www.mojalbum.com/rink/


Nika4

  • *
    • Prispevkov: 247
    • Točke: 0
Odgovori #246 : 22 December 2012, 21:06:48
Danes je Heba prejela svoj paketek! Hvala Urški!  ;D Takoj je vedela da je za njo. Ga je že hotela odpreti, ampak darilce bo počakalo pod smrekico do božiča! Saj se gremo Pesjanarskega BOŽIČKA kaj ne?!?  >:D



Bambi

  • *
    • Prispevkov: 636
    • Točke: 9
Odgovori #247 : 22 December 2012, 22:34:08
Sem pa videla, da je Volt tudi že dobil naš paketek  ;D Upam, da mu bo všeč, je dobesedno Nox izbral darilo, pa je verjetno po svoje izbiral :P   (sem videla kako ste lepo zavile paketek, me je malo sram z mojo škatlo :-[)

Nox, sem škatlo samo toliko zaštihala, da sem pošpegala, a je not še kakšna embalaža ali ne, pa se mi je zdelo, da vidim luft, tako da sem hitro nazaj zaprla in čaka na ponedeljkov večer  :). Bom javila, je pa Volt skromen in neizbirčen dečko, tako da verjamem, da bo hepi  ;).



teja con panto

  • *
    • Prispevkov: 806
    • Točke: 0
Odgovori #248 : 23 December 2012, 08:11:46
o.k. jst se nism mogla zadržat, sploh po tejinem zasebnem sporočilu  ::)  ;)

hvala še enkrat Teja! res za vse, si pa prva obdarila našo bubo v trebuhu (štunfki kulski(najprej nama ni blo jasn a je to za maia  :P;) midva sva sam z odprtimi usti gledala  :-*



tud za maia bo v uporabi, za posebne priložnosti  ;)



lep pozdrav!

Hehe. Peefektna uporaba mašence na papilonu  ;D

***
rest in peace my precious friend


aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #249 : 23 December 2012, 09:48:31
Tudi mi smo prejeli vse 4 paketke in se iskreno zahvaljujemo vsem našim božičkom!  ;D

Super, da paketek je prispel tako hitro :o Upam, da Energy-ju bo všeč :)

Priznam, a firbec bil premočen in malce sem pokukala v paketek :-[ Yushy, najlepša hvala šeenkrat :) Očitno je bil Sparki izredno priden, da dobil toliko in tako lepa darilca :o Slikca sledi ;) Tako torej samo še Aska čaka na svojega božička :)
 


Lauri

  • *
    • Prispevkov: 85
    • Točke: 0
Odgovori #250 : 23 December 2012, 12:06:55
Me veseli, da ji je darilce všeč  :). Slonček je sicer dokaj majhen, ampak Volt je XXL, pa ima takega losa in ga obožuje, tako da upam, da bo ok. Aja, pa bonbon pa lizika sta mišljeni zate, da ne bo Asya za božička dobila še kako pumpanje želodca  :P. Ker je bilo spodaj čisto preveč lufta na listu, se mi je zdelo dobra ideja na hitro dodat še ilustracijo za štos; izkazalo se je, da po spitih dveh kavah ideja mogoče le ni bila najboljša  :-[  :D

Jaaa, Asya ima že od malega neko čudno navado, da ˝cuza˝pliškota, kot bi imela dudico, kinka zraven in pol zaspi...ja, dete malo:) in slonček je že aktualen za to:) tk da je res super :P večje pliškote je pa vedno secirala :P
Ooo, ja vem, da je zame, hvala.
Ilustracija pa čist fino po otroško popestri pisemce...ampak vseeno, ostani pri tistem kar delaš..;)



aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #251 : 23 December 2012, 12:59:20
Še slikovno kar je Sparkiju njegov Božiček prinesel  :o


Tinka83

  • *
    • Prispevkov: 81
    • Točke: 0
Odgovori #252 : 23 December 2012, 14:13:41
Mi smo oddali paketek na pošto v petek...tko da upam da je prišlo že včeraj oz. da bo jutri dostavljeno. Mi je gospa na pošti zagotovila, da bo sigurno v ponedeljek tam. Zdaj pa čakam, da se obdarovanec javi...če je vsaj obvestilo prišlo.

Ajška gre pa jutri iskati svojega na pošto- je dobila listek, da jo čaka nekaj iz Škofje Loke ( no vsaj upam da je to to) ;)

Lp



attems

  • *
    • Prispevkov: 141
    • Točke: 0
Odgovori #253 : 23 December 2012, 19:43:14
Evo mi smo prejeli oba paketka :) Beebee se zahvaljuje Petri in Dashi, Paris pa Barbari in Princu :) Hvala!  :-* Slikice pa 25.decembra, naj bo do takrat se presenecenje za obe :)


Me veseli, da je Paris dobila paketek. Smo letos zamenjali vlogo :P :P

You can have no better friend than a dog.


attems

  • *
    • Prispevkov: 141
    • Točke: 0
Odgovori #254 : 23 December 2012, 19:45:14
Ginny je včeraj prejela svoj paket in ga tudi že odprla :-[ ;D Še tu hvala Teii, Nesski in Loti, kakšno slikco pa nalepim malce kasneje.

Upam, da se javi tudi najin obdarovanec, njegov paket bi že moral prispeti.

Mislim, da je Princ od vaju dobil paket. Sem že poškilila noter, Princ pa bo v torek ''odprl''. Se javim s fotoreportažo :)

Hvala Božičku ;D

You can have no better friend than a dog.


Inanna

  • *
    • Prispevkov: 1.960
    • Točke: 0
Odgovori #255 : 23 December 2012, 19:50:12
Najina obdarovanka je tudi že dobila darilce :o Upam, da ji bo všeč :)


zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #256 : 23 December 2012, 20:18:31
Mislim, da je Princ od vaju dobil paket. Sem že poškilila noter, Princ pa bo v torek ''odprl''. Se javim s fotoreportažo :)

Hvala Božičku ;D

Ja :D Upam, da mu bo všeč :)

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


Mai*The*Little

  • *
    • Prispevkov: 486
    • Točke: 0
Odgovori #257 : 23 December 2012, 23:29:43
tinka je to to  :P me  je že skrbelo, saj sem v četrtek dokaj zgodaj nesla na pošto... upam da ji bo všeč!

p.s. pa oprosti zavito pa nič ni... letos nisem nič še papirjev  kupovala... :-[


Zarja

  • Gost
Odgovori #258 : 24 December 2012, 00:01:21
Sporočam, da je pri nas prvi paketek. Ne vem za koga je, poslala pa ga je Zarja Šinkovec. Hvala  :-*, odpremo 25.

Aha super, da je prišel :) Paket je za Tege-ja, upam da mu bo všeč :)



moncy13

  • *
    • Prispevkov: 78
    • Točke: 0
  • Sky <3<3
Odgovori #259 : 24 December 2012, 09:37:21
tudi k nam je prispel paketek, hvala Taji in Gogiju. Odpiramo pa jutri zjutraj ;D.

Moncy in Sky


Ovcka

  • *
    • Prispevkov: 5.431
    • Točke: 14
  • ..: Cosmo :..
Odgovori #260 : 24 December 2012, 10:27:22
Aja, drugace pa, fino bi bilo, ce bi se tisti, ki boste danes ostali brez darilc, tukaj javili, da se ugotovi, ce je slo kaj narobe.. Ker jutri bo tema verjetno nafilana s fotkami obdarovancev..  :D

Living is Easy with Eyes Closed

Hoiker's Cosmic Adventure
Moj album


Tinka83

  • *
    • Prispevkov: 81
    • Točke: 0
Odgovori #261 : 24 December 2012, 10:50:15
Wiii....ja je bil pesjanarski božiček.

Sem malo pošpegala noter in Ajša bo sigurno 100% zadovojna...so igrače čist po njenem okusu. :D

Se pa Ajša krega že celo uro odkar je paketek doma in ga hoče odpret....ampak se bomo potrudle zdržati do zvečer......Upam. :D

Hvala Tea in Mai Tai!  Vesel božič!

P.S: Upam da se moja obdarovanka tudi javi če je dobila paketek, ker me malce že skrbi da ni prišlo...pa da vem a se grem sedajle kregat na pošto, ker so mi zagotovili, da bo prišlo do danes. m_tejch prosim javi se!



aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #262 : 24 December 2012, 13:16:05
Očitno bo Aska ostala brez božičkovega paketka, ker vse do sedaj še ni poštar zvonil na zvonec, da bi prevzela paketek :-\  Je pa drugače že hodil poštar naokoli in kaslce nafilal.


Inanna

  • *
    • Prispevkov: 1.960
    • Točke: 0
Odgovori #263 : 24 December 2012, 13:17:23
Waikiki je tudi danes dobil paket :o Sva stopila iz hiše direktno pred poštarja, on pomoli paket, rečem: "Wai, darilo zate" in mu ga je pes hotel ukrasti kar iz rok ::) Sem ga morala takoj pospravit, ker je točno vedel, da je zanj in bi vse raztrgal...do jutra ne bo nič  >:D ;)

Ker sem videla ime pošiljatelja, se zahvaljujeva Sashi, Zari in Divi :-* Labiji za labije :D


rožica

  • *
    • Prispevkov: 1.969
    • Točke: 13
  • Athos & Best
Odgovori #264 : 24 December 2012, 13:19:57
O, danes pa smo prejeli tudi drugi paketek. Besta sta obdarovala Alja in Chapi :) Ful hvala za lepo darilo, mi smo že oba odprli (Itak!).  :) Na slikcah manjkajo čokoladice, ki so bile zame  ;D



In še Bestov portret:

Obožujem pse, še posebej bernije!
http://www.athos-best.com


KamI

  • *
    • Prispevkov: 739
    • Točke: 7
  • ..it's nice to come home to a warm cat.
Odgovori #265 : 24 December 2012, 13:26:28
Mi smo danes baje dobili paket :D  Nas čaka doma pri mojih starših, tako da bomo šele zvečer vedeli komu se zahvalit  :) Ga vsaj predčasno ne bomo odpirali  :-9

Bi pa zaželeli vsem forumovcem lepe in mirne praznike ter srečno 2013!


"In order to keep a true perspective of one's importance, everyone should have a dog that will worship him and a cat that will ignore him."  - Dereke Bruce

Val in Pasha


SABINA

  • *
    • Prispevkov: 444
    • Točke: 0
  • Živi in ne misli na jutri!
Odgovori #266 : 24 December 2012, 14:04:19
Danes je Carlos ves dopoldan čakal na stopnicah, pričakal poštarja  ???
vendar božičkovo darilo ni prišlo  :( , v hišo je prišel zelo >:(

http://sona-carlos.moj-album.com/
http://sabina-carlos.moj-album.com/
http://sabina-sona.moj-album.com/

newfies love the water and are ideal pets for homes in seaside towns


teja con panto

  • *
    • Prispevkov: 806
    • Točke: 0
Odgovori #267 : 24 December 2012, 15:16:49
Sporočamo da je danes tudi Orlando prejel paketek božička iz Kranja. Hvala, odpiramo pa jutri.  :)

***
rest in peace my precious friend


Agava

  • *
    • Prispevkov: 190
    • Točke: 0
Odgovori #268 : 24 December 2012, 15:33:38
Tudi naš Ori je danes dobil darilo - Wapi in Urška, super je in ne dvomim, da mali ne bi bil nad kako stvarjo navdušen! No, tudi jaz, seveda, saj je tudi zame poskrbljeno :)! Jaz sem že poškilila notri (itak sem zdržala samo eno uro), Ori bo pa jutri videl, ko bomo darila odpirali vsi skupaj. Mu nisem še nič pokazala, ker drugače bi skoz pod smrečico visel, ha ha... Še enkrat hvala!

Naša obdarovanka se še ni nič javila, upam da je darilo pravočasno prispelo. Poslala sem ga sicer priporočeno, vendar šele v petek dopoldne. Diva, upam da ne boš ostala brez darila :( .....



Lilit

  • Picko in Packo
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.669
    • Točke: 23
  • Wapi, Grin
Odgovori #269 : 24 December 2012, 15:43:40
Super, me je ze skrbelo, da se ni izgubilo kje :)

battito animale