Pesjanarski Božiček 2012

ninci · 120209

ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #270 : 24 December 2012, 15:45:44
Glede na to, da je en naš obdarovanec že dobil darilo upam, da so tudi preostala 3 srečno prispela do naslovnikov.
Mi smo danes odpirali darilca :o fotodokumentacija sledi.  :)



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #271 : 24 December 2012, 16:06:45
Fantina darilca


mmm igrače so boljše kot uhlji  >:D


Opazili smo tudi napis na notranji strani škatle :o


Brihta s svojim darilcem:



Mmm teli piškotki pa full dišijo!


Smart :

Žogo moram fajn držat, če ne mi jo bodo babe ukradle




Rumba


Tisa Rumbi : lej kako kul žogo si dobila. Rumba pa ok, ok a lohk zdej priboljške odpremo?  :P


Čokolade in bonbone, ki so bili priloženi paketkom sta pobasala najmlajša člana familije, prav tako okraske za na jelko, ki že visijo :)



lunca

  • *
    • Prispevkov: 1
    • Točke: 0
Odgovori #272 : 24 December 2012, 16:12:34
tudi naša Luna že nestrpno čaka da bo večer in bomo odpirali darila :)



gulu

  • *
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 15
  • BC Lum, RR Dali in (z)mešanka Nija
Odgovori #273 : 24 December 2012, 18:27:50
Pri nas sta bili letos tapridni punci (Božiček že ve  :P), ki sta že dobili vsaka svoj paket, Lum (vsaj mislim, ker sicer ne pričakujem nobene druge pošiljke) je dobil pa samo obvestilo, da mora na pošto  >:D , ampak to bo možno šele v četrtek. Tako bomo obdarovanje pač malo raztegnili (božiča itak ne praznujemo :)) in darila odpirali jutri ter potem še enkrat proti koncu tedna.  ;D

Meni pa tudi "manjka" še en obdarovanec, upam, da je dobil  :-\



Nox

  • *
    • Prispevkov: 250
    • Točke: 0
Odgovori #274 : 24 December 2012, 19:05:31
Božička Gaja (Gulu) hvaalaaa, Noxek pošilja lupčke :-* :-* :-*, ni panike, če je malo manjše, samo da mu paše v gobček, itak je mega navdušenec nad cufami, takšnimi in drugačnimi, kostko za žvečt, pa nosi okol in si jo meče, more še pogruntat, da je za jest ::) .... Priboljški so pa tudi njami, jih je že skoraj polovico zmazal :-[ požrešnež mali :D No moje čokoladice tudi hitro ni blo več

In še dokazi-->




--->Vesele, srečne, debele in prijetne praznike in čim več skupnih megastičnih trenutkov vam vse želima tudi z Noxom :-* :-* :-* :-*



Lauri

  • *
    • Prispevkov: 85
    • Točke: 0
Odgovori #275 : 24 December 2012, 19:09:23
Asya in njen paketek


Odpiranje


Pa pokukajmo notri


Daj mi že tiste priboljške!!!


Slončka pe ne dam :P



Lepe praznike vsem!!!




Laura&Asya



Zarja

  • Gost
Odgovori #276 : 24 December 2012, 19:26:28
Ah ... za vikend me ni bilo doma, pa se je Darwin odločil, da bo darilo kar sam odprl  ::) zato tudi nimam slik  :-[  Naajlepša hvala Urši in Atosu!  :-* Darwin je čist nor na pliškota, ko ga dam iz omare se mu kr oči zasvetijo, žoga je tud super, ampak jo zaenkrat še šparam :) Hvala za čokoladice in čestitko zame ... sej piškoti so pa pasji, ane? :)



gulu

  • *
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 15
  • BC Lum, RR Dali in (z)mešanka Nija
Odgovori #277 : 24 December 2012, 20:48:59
Božička Gaja (Gulu) hvaalaaa, Noxek pošilja lupčke :-* :-* :-*, ni panike, če je malo manjše, samo da mu paše v gobček, itak je mega navdušenec nad cufami, takšnimi in drugačnimi, kostko za žvečt, pa nosi okol in si jo meče, more še pogruntat, da je za jest ::) .... Priboljški so pa tudi njami, jih je že skoraj polovico zmazal :-[ požrešnež mali :D No moje čokoladice tudi hitro ni blo več

Joooj, faca  ;D :-* nazaj! Priboljški in kostka naj bi bili pa vsi čisto brez piščanca, upam, da res, da ne bo imel kakih težav, lepotec :)



Inanna

  • *
    • Prispevkov: 1.960
    • Točke: 0
Odgovori #278 : 24 December 2012, 20:51:12

Čokolade in bonbone, ki so bili priloženi paketkom sta pobasala najmlajša člana familije, prav tako okraske za na jelko, ki že visijo :)
Sorry, ampak moram ;)...a pri vas otroci tudi okraske pojedo? 8) :P :o :D


Vsi ste priložili full lepe fotke  :) Se vidi, da pesjanarji prav uživajo, ko dobijo nekaj novega. Mogoče ga tudi jaz poslikam...če bom dovolj hitra. Zagotovo se bo lotil tudi papirja ::)


Ovcka

  • *
    • Prispevkov: 5.431
    • Točke: 14
  • ..: Cosmo :..
Odgovori #279 : 24 December 2012, 21:14:43
hej

Pri nas smo tudi prejle popustili pritiskom in sli odpirat darilce.. :D Evo nasa poplava fotk  :P

Poziramo z darilcem


Odpiramo skupaj z macjim firbcem (itak)  ::)


Pa da vidimo, kok smo bili pridni letos..  :P


..ocitno zelo pridni!  :o ;D


Se eno poziranje..  ;)


Igracka je najbolj zakon!  ;D (ostalo pride na vrsto jutri  :P)


Vesel pes  ;D ;D


Uglavnem, se enkrat hvala nasi Bozicki shawtyy* in Ajki, Cosmo je res ful navdusen nad vsem  ;D jaz pa tudi, sploh nad lustno zapakiranimi bomboni zame  ;) Jih je bilo pa treba hitro umaknit, ker ga je ful firbec matral kaj je v tisti vrecki, pozrtija pasja.. :P Mimogrede me pa se zanima, iz cesa je pa kostka narejena? Take se nismo imeli  :-[ V promet bo sla pa itak brez problemov  :P

Se pa se mimogrede zahvaljujem Bozickovim pomocnikom Nini in Crtu, ki sta se letos spet potrudila za nas in organizirala nasega PeSjanarskega Bozicka  ;D Super sta!!  :-* :-*


Vsem zelim lepe in carobne praznike, ter uspesno Novo leto!  8)

Lp,
Maja, Cosmo & Tevz

Living is Easy with Eyes Closed

Hoiker's Cosmic Adventure
Moj album


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #280 : 24 December 2012, 23:12:49
Sorry, ampak moram ;)...a pri vas otroci tudi okraske pojedo? 8) :P :o :D



 :D :D Ko bi ti vedela...  >:D >:D



lira

  • *
    • Prispevkov: 174
    • Točke: 0
Odgovori #281 : 25 December 2012, 10:41:41
še naša fotodokumentacija  :)
Brie se zahvaljuje Yushy (Klavdiji in Luni). Največji hit je pujsa, ki jo je Brie že predelala v avstralca  ;D (odgiznila repek).

Lee pa ne ve komu naj se zahvali, je pa darilca zelo vesela, žogice so zakon  :-* upam, da se bo njen božiček javil tukaj.

pri nas so psi spet prejeli več daril, kot vsi ostali. očitno so bili ful pridni čez leto  :)


čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #282 : 25 December 2012, 10:48:37
Pri meni ni foto reportaže. Je pa po pričakovanjih, Bina čičala in čakala, da sem jaz odprla, ker ona sama tega nikoli noče, priboljški so ji zelo dobri, Medo pa veselo piska naokoli. Tako, da se zahvaljujeta beaglici Boni za darilce.

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


_Tyra_

  • *
    • Prispevkov: 240
    • Točke: 10
Odgovori #283 : 25 December 2012, 11:01:40
Mi še vedno čakamo darilce za Tyro (je pa prišlo obvestilo, da moram na pošto - tako, da upam, da je to to ;) ). Torej slikce sledijo...hmmm... v četrtek  ;D

Drugače pa vsem želimo vesel Božič :D



KamI

  • *
    • Prispevkov: 739
    • Točke: 7
  • ..it's nice to come home to a warm cat.
Odgovori #284 : 25 December 2012, 11:28:40
Nina in Črt, mi se vama lepo zahvaljujemo za vse poslane dobrote, smo jih bili zeloo veseli  :)

Tako smo pa odpirali  :D:



''Nekaj si not pozabla!''


''No, bejž stran''


''Mmm, kdaj bomo pa vrečke odprli?''


''Moj, moj pero''


''Pusti mi ga!''


Frišna doza mete  :D


Priboljškov še nismo odprli, ker morata najprej ta odprte pojest  >:D, drugače pa obožujeta to znamko  :) Vrečka bo pa za kosilo  :)

"In order to keep a true perspective of one's importance, everyone should have a dog that will worship him and a cat that will ignore him."  - Dereke Bruce

Val in Pasha


JureR

  • *
    • Prispevkov: 64
    • Točke: 0
Odgovori #285 : 25 December 2012, 12:04:39
Evo paketek odprt. Nascha je nora na žogico (kar je zanimivo, ker drugače jo žoga zanima glih 2 minuti)

Dej stari sliki hiter, pa mi pusti da pogledam ka sm dobla.

Na sliki ni priboljškov pa čokolade, ker je bilo za danes že dovolj.



Odejico je pa že pospravla v utico



Hvala Danieli (Tyra) in Taši za darilo (tudi za čokolado zame).    Vesel božič vsem skupaj



shawtyy*

  • *
    • Prispevkov: 593
    • Točke: 0
  • my sunshine :*
Odgovori #286 : 25 December 2012, 12:15:13
Evo še fotoreportaža naših dveh hudičkov :)) vse kar je za pojest je pri obeh šlo takoj v promet  >:D Hvala obema božičkoma!!!

Ovcka: kostka ne vem s česa je narejena, je pa isti princip kot tiste zavite pisane palčke.. je pa z Zootica - naša samo te gloda :D


 :-*

Urska in Joy


My angel.. Ajka  2009-2014


gulu

  • *
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 15
  • BC Lum, RR Dali in (z)mešanka Nija
Odgovori #287 : 25 December 2012, 12:42:57
Naaajlepša hvala Brie (liri)  :-* za Dalijino darilo (odprla sta ga z Lumom skupaj in si ga tudi pravično razdelila - Lum je ukradel žogo, Dali pa priboljške  8)) in Lotty za Nijino - tista kong igračka z meto jo je na moje presenečenje tako navdušila, da se sploh ne more odtrgat od nje  :o  Hvala, Božički  :-* 

Fotodokumentacija sledi malo kasneje, Lumovo darilo, ki še čaka na pošti, bosta pa z Dali odprla konec tedna :)



ursa_9

  • *
    • Prispevkov: 341
    • Točke: 0
Odgovori #288 : 25 December 2012, 12:55:01
Hvala še enkrat Katarini in Minu za enkratno darilo...Flip je bil zelo vesel, posebej frizbija in piškotov, jaz pa čokolade  :D...








rožica

  • *
    • Prispevkov: 1.969
    • Točke: 13
  • Athos & Best
Odgovori #289 : 25 December 2012, 13:06:52
Zarja, ja, piškotki (živalice) so pasji  ;D Čeprav priznam, da so zelo okusni  :-[ :-[

Obožujem pse, še posebej bernije!
http://www.athos-best.com


m_tejch

  • *
    • Prispevkov: 674
    • Točke: 12
Odgovori #290 : 25 December 2012, 13:43:32
Najlepša hvala najinima božičkicama Tinki83 in Ajši za ves trud, vse povzročene skrbi  :-[, osebno dostavo :o in seveda super darilce :-*. Prečudovite praznike pa želiva popolnoma vsem pesjanarčkom ;).
Še fotografije:







gulu

  • *
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 15
  • BC Lum, RR Dali in (z)mešanka Nija
Odgovori #291 : 25 December 2012, 14:30:24
Dali z darilom ...


... Nija ...


in Lum z listkom :)




Lola11

  • *
    • Prispevkov: 50
    • Točke: 0
Odgovori #292 : 25 December 2012, 15:33:51
Hvala Klavdiji in Žaku za lepo božično darilo! Slikice kasneje!



simi

  • *
    • Prispevkov: 1.655
    • Točke: 4
Odgovori #293 : 25 December 2012, 15:53:52
Bajka se zahvaljuje Westy_ki za odlične piškotke in aport, se je že borila z njim. Hvala tudi za ful lepo čestitko.

http://www.bajka.si/
http://www.facebook.com/BajkaSolaZaPse
Šola kjer vzgajamo za življenje po preverjenem programu s tradicijo.
Od leta 2009 do leta 2016 edina pasja šola z uradno priznano prevzgojo nevarnih psov v Sloveniji


attems

  • *
    • Prispevkov: 141
    • Točke: 0
Odgovori #294 : 25 December 2012, 16:04:15
Princ se zahvaljuje za darilo. Keksi so baje fini, kong pa že frči po luftu. :P
  Se priporočam za recept :P














You can have no better friend than a dog.


Mama ROTT

  • *
    • Prispevkov: 36
    • Točke: 0
Odgovori #295 : 25 December 2012, 16:47:47
Klay in Gorga sta navdušena nad darili  :o Hvala božičkoma Petri in Juretu  ;D

Lepe praznike vsem skupaj,
mama & ata ROTT




zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #296 : 25 December 2012, 18:26:13
Me veseli, da mu je všeč :D
Recept je tale drugi, malce prilagojen, ker nisem imela kurje juhe in zmletega česna :-[: http://ambasadorji-nasmeha.si/pasji-piskoti-pon-01012007-1844
morala pa sem dodati še precej moke, ker je bilo po količini iz recepta čisto preveč packasto.

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


kala,runo,bella

  • *
    • Prispevkov: 5.522
    • Točke: 1
Odgovori #297 : 25 December 2012, 18:42:25
Hvala vsem našim božičkom  :-* :-* :-*

link do filmčka
http://www.youtube.com/watch?v=AxncqmtA5r0&feature=youtu.be

p.s. upamo da so vsi naši obdarovanci prejeli darila


Zarja

  • Gost
Odgovori #298 : 25 December 2012, 19:04:50
Zarja, ja, piškotki (živalice) so pasji  ;D Čeprav priznam, da so zelo okusni  :-[ :-[

jaa, ful lepo dišijo pa sm rekla da rajš vprašam  ;D



ursa_9

  • *
    • Prispevkov: 341
    • Točke: 0
Odgovori #299 : 25 December 2012, 19:51:44
Hvala vsem našim božičkom  :-* :-* :-*

link do filmčka
http://www.youtube.com/watch?v=AxncqmtA5r0&feature=youtu.be



Ooo kakšen super video  :D... upam, da je bilo Belli v užitek odvijati darilo  :-*...