Pesjanarski Božiček 2012

ninci · 119479

kala,runo,bella

  • *
    • Prispevkov: 5.522
    • Točke: 1
Odgovori #300 : 25 December 2012, 19:54:22
Ooo kakšen super video  :D... upam, da je bilo Belli v užitek odvijati darilo  :-*...

Bella je pograbila ''kostke'' in sem jo komaj prepričala, da je potrebno najprej narediti fotko z vsemi darili, ne pa da ona že prej vse poje  ;) ... hvalaaaa  :-*


Nika4

  • *
    • Prispevkov: 247
    • Točke: 0
Odgovori #301 : 25 December 2012, 20:46:16
Heba se zahvaljuje božičkom Urški, Kanu in Indy za super darilo! Rutka ji full paše, pa še njena prva je!  :o Priboljški so že skoraj vsi šli, žogica je pa super za treniranje prinašanja  ;D

Kdaj bo že ta božič?!?!



Pa poglejmo kaj se skiriva v darilu...



Hvala tudi za lepo čestitko!!!



SREČNO IN VESELO NOVO LETO 2013 Z POLNO LEPIH DOGODIVŠČIN!!!

Heba & Nika



sasha

  • *
    • Prispevkov: 2.188
    • Točke: 2
Odgovori #302 : 25 December 2012, 21:21:52
En naš paket je prišel do obdarovanca, drugi se je pa vrnil nazaj - pa sta bila oba oddana istočasno in poslana priporočeno :(

Tako da je šel še enkrat na pošto..upam, da sedaj pride do obdarovanca..



tadika

  • *
    • Prispevkov: 47
    • Točke: 0
  • Iška
Odgovori #303 : 26 December 2012, 00:34:07
Nekaj je pod smrekico :o


Sledilo je odpiranje ::)


In kuhanje mule, ter prosijačenje  :-[  vse zaradi mene in še zadnje fotke



Z Iško se zahvaljujeva za darilo, igračka je bila tulko že v uporabi, da že poka po šivih  ::) priboljški da ne govorimo, še embalažo bi pojedla če je ne bi skrila, čokolada gre pa vedno v promet. Še enkrat hvala!
Mene pa prav firbec matra, če je bila Fanta zadovoljna? Aja pa žepni grelnik upam, da bo prišel prav...?



sibila

  • *
    • Prispevkov: 2.006
    • Točke: 0
  • still more white...
Odgovori #304 : 26 December 2012, 11:04:00
Pa se še mi javimo po odpiranju, res najlepša hvala našemu božičku Sparkiju (ter vsem pomočnikom :-*) za super darilo,
Lona in Mimi sta  nadvse zadovoljni, po pričakovanju sta si takoj vse bratsko razdelili, Lona je pobasala igračo, Mimi pa vse kar je užitnega, haha. ;D Sporočata mu, da se mu na kakšnem ROju zahvalita osebno s kakšnim slinastim poljubčkom.
Lona nosi igračo naokoli in je nadvse navdušena nad njo. Je pa tako planila nad darilo, da je uspela pregriznit še kos čestitke med divjim trganjem papirja. >:D
Pa še slikovni dokazi, takoj se vidi čigavo je kaj, haha:





SABINA

  • *
    • Prispevkov: 444
    • Točke: 0
  • Živi in ne misli na jutri!
Odgovori #305 : 26 December 2012, 14:19:39

pridi Sona, greva raziskovat pod jelko

skupno poziranje

Sona odpira svoje darilo

zelo se je razveselila in se še enkrat zahvaljuje božički Luciji /Innana/


Carlos še vedno čaka


http://sona-carlos.moj-album.com/
http://sabina-carlos.moj-album.com/
http://sabina-sona.moj-album.com/

newfies love the water and are ideal pets for homes in seaside towns


aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #306 : 26 December 2012, 16:48:38
sibila, me veseli, da je tudi tvoj paketek prispel in da pasji mrcinci sta bili veseli vsebine,  ki se je skrivala v njem :o


gogy

  • *
    • Prispevkov: 75
    • Točke: 0
Odgovori #307 : 26 December 2012, 18:18:25
Urši (rožica) in Bestu se še enkrat oba z Gogijem zahvaljujeva za paket. Gogi je navdušen nad kravo, še posebej zato, ker dejansko muka  :P  ;D Hvala tudi za čestitko in sladkarije :)

Paket na začetku :)



Gogi ga ovohava



Končno je videl kaj je not



Čisto je ponosen  :P



Le kje se skriva krava  :D



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #308 : 26 December 2012, 20:27:07
Mene pa prav firbec matra, če je bila Fanta zadovoljna? Aja pa žepni grelnik upam, da bo prišel prav...?

Zelo zadovoljna :D Celo tako, da je tisti aport iz jute pojedla ( pred tem pa uničila vse igrače, ki so jih dobili ostali trije :-[) >:(  Mislim, da bo naslednje leto od božička dobila samo kovinsko palico, pa naj brusi potem gor zobe...
Žepni grelnik je pa odlična zadeva :o Hvala!!



Tinka83

  • *
    • Prispevkov: 81
    • Točke: 0
Odgovori #309 : 26 December 2012, 22:41:09

Ajša se še enkrat najlepše zahvaljuje svojemu  božičku Tei in Mai Tai-ju. Ajša je navdušena nad prašičkom :o, ga vse povsod nosi s seboj...tud v mojo postlo, da potem mene žuli celo noč.   >:(

Veseli me tudi, da je najinemu obdarovancu Loris-u všeč darilo.  ;) Piškotki, so baje dobri za sklepe, no vsaj piše tko gor.  ;D Ajši je bila pa tista kost tako všeč( mi jo je ukradla iz vrečke in potem lajala še 15 min ko sem ji jo vzela), da smo jo mogli kupiti še zanjo.  8)


Bi z veseljem pripela tudi slikice, pa ne gre. Me neprestano opozarja da imam prevelike, tudi če dam samo eno kot priponko. >:( Med besedilo jih pa tako ali tako ne znam dati.  :-[




Mai*The*Little

  • *
    • Prispevkov: 486
    • Točke: 0
Odgovori #310 : 26 December 2012, 22:52:33
daj kašno slikco na facebook pol pa kopiraj sliko sem... sem vesela da ji je všeč a greenike ima rada? :)

lp


t


Tinka83

  • *
    • Prispevkov: 81
    • Točke: 0
Odgovori #311 : 26 December 2012, 23:07:03



gogy

  • *
    • Prispevkov: 75
    • Točke: 0
Odgovori #312 : 26 December 2012, 23:07:53
Ajša se še enkrat najlepše zahvaljuje svojemu  božičku Tei in Mai Tai-ju. Ajša je navdušena nad prašičkom :o, ga vse povsod nosi s seboj...tud v mojo postlo, da potem mene žuli celo noč.   >:(

Veseli me tudi, da je najinemu obdarovancu Loris-u všeč darilo.  ;) Piškotki, so baje dobri za sklepe, no vsaj piše tko gor.  ;D Ajši je bila pa tista kost tako všeč( mi jo je ukradla iz vrečke in potem lajala še 15 min ko sem ji jo vzela), da smo jo mogli kupiti še zanjo.  8)


Bi z veseljem pripela tudi slikice, pa ne gre. Me neprestano opozarja da imam prevelike, tudi če dam samo eno kot priponko. >:( Med besedilo jih pa tako ali tako ne znam dati.  :-[

Probaj na www.slikomat.com


_Tyra_

  • *
    • Prispevkov: 240
    • Točke: 10
Odgovori #313 : 27 December 2012, 08:38:46
Zverinice, ki odpirajo darila so meni takooo zelooo simpatične :D :D :D
Jure, darilo je poslala pasja dama Tyra - moja seniorka, res me veseli, da sta oba uživala v darilu :D :D :D-

No, danes je moj dragi dvignil paketek - hvala Nina in Črt :D :D :D. Jaz ga še nisem videla, baje je full lepo zavit :D - moj dragi, ki je drugače VEEELIK firbec, ga ni upal odpret, hehe :D :D :D



sibila

  • *
    • Prispevkov: 2.006
    • Točke: 0
  • still more white...
Odgovori #314 : 27 December 2012, 10:56:54
sibila, me veseli, da je tudi tvoj paketek prispel in da pasji mrcinci sta bili veseli vsebine,  ki se je skrivala v njem :o

Jaaaa, mislim, da Mimi sploh ni mogla verjeti koliko priboljškov vidi, mislim, da ima zdaj polletno zalogo. :D
Res najlepša hvala za super darilce.



aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #315 : 27 December 2012, 11:25:54
sibila, super :D

Aska pa svojega paketka še vedno ni pričakala :(


shivas_

  • *
    • Prispevkov: 215
    • Točke: 2
  • Izberi svojo ljubezen, in ljubi svoj izbor!
Odgovori #316 : 27 December 2012, 14:45:37
Tudi mi smo dobili darilaaa!! Hvala hvala hvala Tjaši in Luni. Prigrizge malicata in za žogco se podita.  ;D HVALA!  :-*
P.s. Slikca je bolj slaba, ampak važno, da imamo dokaz!  ;)

Hkrati pa vsem na pesjanarju želim-o uspešno, zdravo in ljubezni polno novo leto!
Lepo praznujte!  :)


Yushy

  • *
    • Prispevkov: 107
    • Točke: 0
Odgovori #317 : 28 December 2012, 00:08:13
No pa še mi, sicer z malo zamude ampak danes mi je šele uspelo na pošti prevzeti zadnji paketek.

Žakec se za svoje darilo prav lepo zahvaljuje Ani & Soški klapi. Na začetku se je malo prestrašeno izogibal darila ampak je bil potem takoj v akciji, ko sem razpakirala priboljške. Baje, da so tiste mesne palčke full dobre, ker je takoj dve ukradel in jih zmazal v sekundi pa ima ponavadi vedno probleme, če je treba kaj malo večjega v gobček dat.



Svoje darilo je danes končno dočakal tudi Popo. Hvala Nina in Črt.




Najprej je po hitrem postopku zmazal krokodilčka  :D


Potem pa se je lotil še ježka, ki pa se kar noče in noče vdati njegovim zobem  :o



Tudi Luna je dočakala svoje darilo in se lepo zahvaljuje Kaji, Timyu in Lucy




aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #318 : 28 December 2012, 12:05:02
No pa tudi Aska je dočakala darilce od njenega Božička :o Se zahvaljuje Markotu iz Velenja :) Foto dokumentacija sledi :)


SABINA

  • *
    • Prispevkov: 444
    • Točke: 0
  • Živi in ne misli na jutri!
Odgovori #319 : 28 December 2012, 13:46:44
Carlos je včeraj prejel božičkovo darilo. Hvala Aleksandri /Sasha/
Slikice sledijo.

P.S. je pa prišlo do zamenjave vizitke /namenjeno Luciji oz. Wai/

http://sona-carlos.moj-album.com/
http://sabina-carlos.moj-album.com/
http://sabina-sona.moj-album.com/

newfies love the water and are ideal pets for homes in seaside towns


_Tyra_

  • *
    • Prispevkov: 240
    • Točke: 10
Odgovori #320 : 28 December 2012, 19:05:09
Pa je odpiranje za nami...

Najlepša hvala vsem našim božičkom za super darilca  :D ;D

Prvi je dobil darilce Iko... še enkrat hvala  Lauri in Asyi :D... Priboljškov ni več, frizbi gremo pa preizkusit takoj, ko se megla dvigne ;)
Lauri, Iko ni ravno fotogeničen, tako, da boš več slik s frizbijem videla na FB :D ... Glede na to, da je bivši zavetiščar je dobesedno obseden s hrano, zato ga ne morem slikat, ko je hrana v bližini - ali ima izbuljene oči ali pa ''zmrzne'' in samo čaka, da lahko napade priboljške ;)






Druga je bila na vrsti Aaliyah... hvala Energy in Katarina za igračko in prboljške :D... Aaliyah se je najbolj zaljubila v piškotke ;)
Tudi Aaliyah ni ravno fotogenična, ko ve, da jo slikam, zato objavljam le teli dve slicki :D



Tretji paketek je bil namenjen Kyri... hvala Ani (kala,runo,bella)... Kyra se ni mogla odločit kaj ji bolj všeč, frizbi/račka ali priboljški ;)




Zadnja je bila na vrsti Tyra... Ninci in Crt, hvala za igračko (nekdo zelo dobro ve katera je ''moja barva'' :P, za vse priboljške, kliker je pa itak super ;)).. uganita kaj je bilo Tyri najbolj všeč  :P ;)... Se vidi, da je pri skoraj devetih letih že dala nekaj fotoshootingov čez in jo je najlažje slikat ;)





Kljub temu, da je božič že mimo, želimo vsem...



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #321 : 28 December 2012, 22:52:47
Zadnja je bila na vrsti Tyra... Ninci in Crt, hvala za igračko (nekdo zelo dobro ve katera je ''moja barva'' :P, za vse priboljške, kliker je pa itak super ;)).. uganita kaj je bilo Tyri najbolj všeč  :P ;)... Se vidi, da je pri skoraj devetih letih že dala nekaj fotoshootingov čez in jo je najlažje slikat ;)

http://s0.mojalbum.com/271100_17645165_20366946/pesjanarski-bozicek-2012/20366946.jpg
http://s0.mojalbum.com/271100_17645165_20366945/pesjanarski-bozicek-2012/20366945.jpg
http://s0.mojalbum.com/271100_17645165_20366944/pesjanarski-bozicek-2012/20366944.jpg


 :D :D Super. Hvala za fotke! Nisem bila ziher, če lahko že lavfa za žogo, pa sem se odločila za tako, da je in žoga in nafilaš jo lahko, upam da bo kul.




_Tyra_

  • *
    • Prispevkov: 240
    • Točke: 10
Odgovori #322 : 29 December 2012, 07:08:31
Tyra je obsedena s to igracko, sem jo morala malo umaknit, ker je bila cisto zadihana od zvecenja ;). Pri njej ni vazno ali je igracka nafilana, prazno lahko zveci cel dan ;)



Inanna

  • *
    • Prispevkov: 1.960
    • Točke: 0
Odgovori #323 : 29 December 2012, 10:37:00
Ja,  Sabina, Božiček se je malce zmotil, ampak nič hudega. Darilo je bilo super, Wai je strašno ponosen na novo igračo - piskajoče prinosilo. Vsakemu ga pokaže in to večkrat dnevno. Mi je pa zanimivo, kako reagira na piskanje: takoj neha stiskat in začudeno gleda, obrača glavo in oči sem ter tja, potem malo z nosom porine, spet prime, če slučajno zapiska, spet spusti in ga kar nalaja :D Pa ko leži, ga porine, da se odpelje stran, potem pa vstane in jo "napade" :o :D Kot takrat, ko je bil mladič. Res je smešen.


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #324 : 29 December 2012, 14:44:12


Svoje darilo je danes končno dočakal tudi Popo. Hvala Nina in Črt.




Najprej je po hitrem postopku zmazal krokodilčka  :D


Potem pa se je lotil še ježka, ki pa se kar noče in noče vdati njegovim zobem  :o




Ooo Popota sem pa spregledala. Upam, da bo ježek čim dlje zdržal :)  :-*



Yushy

  • *
    • Prispevkov: 107
    • Točke: 0
Odgovori #325 : 29 December 2012, 14:54:18
Glede na to kako vztrajno ga obdeluje, ježek je pa še kar cel, mislim, da bo zdržal kar dolgo.  Je pa seveda uničil že vse ostale božične igrače ;D



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #326 : 29 December 2012, 15:01:59
Glede na to kako vztrajno ga obdeluje, ježek je pa še kar cel, mislim, da bo zdržal kar dolgo. Je pa seveda uničil že vse ostale božične igrače ;D

Očitno bi se onedva s Fanto dobro razumela  >:D

 



friga

  • *
    • Prispevkov: 1.395
    • Točke: 0
  • Mix Luna & BC Vicky.
Odgovori #327 : 29 December 2012, 16:40:50
Evo še Vicky z njenim darilcem. Hvala še enkrat Gaji, Lumu, Niji in Dali! ;*



Naš prejemnik paketka se pa še ni javil:)



moncy13

  • *
    • Prispevkov: 78
    • Točke: 0
  • Sky <3<3
Odgovori #328 : 29 December 2012, 17:44:24
Še Sky z darilom:

hitr odpret

uau :o

fajn kostka

tudi igrača ni slaba

pa seveda priboljški

ampak igrača zmaga ;)
še enkrat hvala taji in gogiju :-*

Moncy in Sky


SABINA

  • *
    • Prispevkov: 444
    • Točke: 0
  • Živi in ne misli na jutri!
Odgovori #329 : 29 December 2012, 17:49:50
Carlos pri odpiranju božičnega paketka




http://sona-carlos.moj-album.com/
http://sabina-carlos.moj-album.com/
http://sabina-sona.moj-album.com/

newfies love the water and are ideal pets for homes in seaside towns