"Kletka" za psa

rosa · 332273

LIZA

  • *
    • Prispevkov: 1.016
    • Točke: 10
  • Aaron
Odgovori #30 : 19 November 2005, 13:50:40
Rosa, ohoho, superca!
Boš videla, da čez nekaj časa ne bo hotela več ven prit, še posebej, če bo kaj ušpičila  ;D
Aaron je včeraj razgrizel mojo najlepšo plišasto mucko in se je šel hitro skrit v kletko  ;D 8)


~Lunca~

  • Gost
Odgovori #31 : 19 November 2005, 15:41:20
No vidiš Rosa,pa sta naju prehitele.Deep še zdej hod okol nje čist prestrašen.Sam ga bom že...nima izbire ;D



rosa

  • Alenka
  • *
    • Prispevkov: 695
    • Točke: 14
Odgovori #32 : 19 November 2005, 18:11:58
Ja, res sem bla vesela, da je sla noter, upam da bo jutri na razstavi tudi sle, brez problemov.
Lunca saj bo uspelo, smo dolgo rabli, ampak je. Tako da brez skrbi... ;)

Lp,

Alenka

Pes je edini prijatelj ki ga lahko kupimo.


~Lunca~

  • Gost
Odgovori #33 : 19 November 2005, 18:15:29
Hehe ;D
Sej pri ns gre sam do polovice trupa notr,pol pa hitr vn.Sej mu bomo pustil čez noč odprto.Upam da bo kej zalgel ;D.
Drugače pa upam,da s tem na Vrtojbi ne bo težav  ???
LP,Nika



rosa

  • Alenka
  • *
    • Prispevkov: 695
    • Točke: 14
Odgovori #34 : 23 November 2005, 21:33:06
Moram povedat, da je moja Rosa lepo lezala vecino casa v kletki (v Vrtojbi na razstavi) in mislim da je bila prav srecna da je lahko notri.
Ker v taki guzvi, glede na to da je toliko psov na kupu v tako "majhnem" prostoru, bi se ji zmesalo.

Tako da ni je boljse stvari kot kletka na razstavi, tako za psa, kot za lastnika. ;)

Pes je edini prijatelj ki ga lahko kupimo.


Jasmina

  • *
    • Prispevkov: 321
    • Točke: 2
Odgovori #35 : 24 November 2005, 12:46:37
se strinjam... mojadva sta tudi bila v vrtojbi vecino casa v kletki, pa very je kar sama not zlezla, ko jo moram doma not potisnit :o.. tak da super.. sta pa bila skupaj v eni kletki, pa tak vecino casa prespala.. pa zeblo ju tudi sigurno ni ;D ;D


rosa

  • Alenka
  • *
    • Prispevkov: 695
    • Točke: 14
Odgovori #36 : 24 November 2005, 17:26:09
Jasmina, a si se ti pred mano peljala v Vrtojbo v nekem zelenem avtu, pa dva dalmatinca sta bila zadaj. Ker jaz nisem vedela kam peljat, pa sem kar za "vami" peljala, sam ste se peljali se kar naprej. No, ne vem ce ste bili vi.

Oprosti Nina, malo sem krenila temo!!! ::)

Drugace pa tudi jaz Rose nisem rabla silit v kletko, je kar sama sla noter - seveda malo malo pomoci je bilo potrebne. :)

Pes je edini prijatelj ki ga lahko kupimo.


Jasmina

  • *
    • Prispevkov: 321
    • Točke: 2
Odgovori #37 : 25 November 2005, 10:32:34
Jasmina, a si se ti pred mano peljala v Vrtojbo v nekem zelenem avtu, pa dva dalmatinca sta bila zadaj. Ker jaz nisem vedela kam peljat, pa sem kar za "vami" peljala, sam ste se peljali se kar naprej. No, ne vem ce ste bili vi.

 ;D ;D ;D ;D to smo bili mi ja.. ::) .. pa smo sli po daljsnici.. malo smo zgresli,, saj ne vem kak mi je uspelo, aprila pa smo takoj najdli ::) .. no na sreco smo bili tak zgodnji, da smo si lahko privoscili "ovinek"  ;D ;D ;D


kiki72

  • *
    • Prispevkov: 3
    • Točke: 0
Odgovori #38 : 06 Februar 2006, 14:55:32
Mi lahko prosim kdo pove kje se kupijo takšne kletke? Sem iz Velenja, pa jih tukaj še nisem zasledila. Bi jo pa nujno potrebovala za našega razbojnika... da ne bi celega stanovanja pojedla v najini odsotnosti...   :o



meta

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 920
    • Točke: 25
Odgovori #39 : 06 Februar 2006, 15:55:17
Mi lahko prosim kdo pove kje se kupijo takšne kletke? Sem iz Velenja, pa jih tukaj še nisem zasledila. Bi jo pa nujno potrebovala za našega razbojnika... da ne bi celega stanovanja pojedla v najini odsotnosti... :o

Sicer se ne spoznam ravno na okolico Velenja ampak zagotovo se kje najde kakšna trgovina. Drugače pa v Maribor ali Kamnik, pa tudi Ljubljana ni več tako daleč  ;)

Izbira boksov je zelo velika. Lahko kupiš takega, ki je samo iz "rešetk" na tleh pa ima blazino ali kaj mehkega. Druga izbira pa so "potovalni boksi", ki so iz trdne plastike in imajo kovinska vratca. So pa ti malo dražji od samo koviskih. Je pa cena seveda odvisna tudi od velikosti.

Jaz osebno ti priporočam "potovalno" različico. Jo ima tudi naša zverinica :) Se mi zdi dosti bolj "prijazen" in če je dosti ljudi okoli ima v boksu mir! Pa tudi na morju je zelo uporaben, še posebaj ko piha veter!

Katero pasmo pa imaš? Je še mladiček? Ker če je ti potem raje priporočam, da si omisliš kakšno pregrado, ki bi prprečila malčku, da bi imel dostop do stvari, ki jih grize in bi se nato odvadil (pri Atri je ratalo).

lp meta


Lp, Meta & Atra

Flatcoated Retriever - once you are owned by one, you understand

http://www.freewebs.com/atra-flat-coated-retriever


rosa

  • Alenka
  • *
    • Prispevkov: 695
    • Točke: 14
Odgovori #40 : 06 Februar 2006, 16:16:34
Mi lahko prosim kdo pove kje se kupijo takšne kletke? Sem iz Velenja, pa jih tukaj še nisem zasledila. Bi jo pa nujno potrebovala za našega razbojnika... da ne bi celega stanovanja pojedla v najini odsotnosti...   :o

V vis-a-viju spodaj, v Tukanu, imajo transporterje za pse. Razstavljen imajo ponavadi samo po en primerek, vendar ti bosta prodajalca pomagala, tako kot sta meni, katera velikost in kakasna bo primerna. Tako si narocis, pocakas aksen dan dva, pa dobis... ;)

Pes je edini prijatelj ki ga lahko kupimo.


mary

  • dog loverka
  • *
    • Prispevkov: 493
    • Točke: 11
  • Flat Coated Retrievers 4ever
Odgovori #41 : 06 Februar 2006, 16:44:24
Mi smo kletko za našo razbojnico kupili v trgovini Zootic :)

Lp, Marusa


kiki72

  • *
    • Prispevkov: 3
    • Točke: 0
Odgovori #42 : 07 Februar 2006, 06:48:52
Naša je mešanka- stara cca 5 mesecev ( trenutno v velikosti ene čivave).... Smo se včeraj pozanimali v Tukanutu in jih res imajo! Hvala za namig.. Sedaj se je potrebno samo še odločiti za primerno velikost.... Hvala vsem za pomoč!
Glede pregrade... se je žal ne da urediti...-prostor tako izkoriščen, da ni variante...
lp



meta

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 920
    • Točke: 25
Odgovori #43 : 07 Februar 2006, 15:13:41
Če je sedaj v velikosti čivave najbrž niti ne bo več tako zrasla ampak bo ostala bolj majhne rasti. Tako da tudi boks potem lahko vzameš manjši, samo vseeno vzemi dovolj velikega, da se bo lahko premikala (moja teta je kupila boks, ki naj bi bil za border collije, pa je sedaj psu težava, da se obrača). Tako da na to le pazi!!!! Pa izberi tahega, da bo psička lahko imela vodo notri in da je ne bo polivala, ker ni ravno prijetno imeti mokrega ležišča. Poskrbi pa tudi za podlago (se da dobiti blazine za v boks, lahko kupiš pa tudi kaj "čisto tretjega", kar je lahko pasjo blazina).


Glede pregrade... se je žal ne da urediti...-prostor tako izkoriščen, da ni variante...


Ja no kupiti se da tudi ograjico, ki se jo pritrdi na boks ali pa stoji samostojno  ;) Atra je imela na začetku ograjico za zajce pa je držala...

Lp, Meta & Atra

Flatcoated Retriever - once you are owned by one, you understand

http://www.freewebs.com/atra-flat-coated-retriever


ursa

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.015
    • Točke: 18
Odgovori #44 : 23 Marec 2006, 16:06:17
od koliko pa do koliko se giblejo cene boksov ali transportov za LABRADORCA?

A dog is the only thing on earth that loves you more than you love yourself.  [~Josh Billing]


meta

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 920
    • Točke: 25
Odgovori #45 : 23 Marec 2006, 19:00:43
Mi imamo gladkodlako prinašalko (približno enaka velikost kot labrador) in je boks stal okrog 30.000 SIT. Firma je Atlas in se mi zdi, da bi bila tudi ena številka manjši ok.

Lp, Meta & Atra

Flatcoated Retriever - once you are owned by one, you understand

http://www.freewebs.com/atra-flat-coated-retriever


Urška

  • *
    • Prispevkov: 2.619
    • Točke: 10
Odgovori #46 : 23 Marec 2006, 20:00:41
Mi lahko prosim kdo pove kje se kupijo takšne kletke? Sem iz Velenja, pa jih tukaj še nisem zasledila. Bi jo pa nujno potrebovala za našega razbojnika... da ne bi celega stanovanja pojedla v najini odsotnosti...   :o

Kliči firmo VOMAR v Celju, zagotovo dobiš boks po nižji ceni kot v Tukanu.

+1



zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #47 : 23 Marec 2006, 23:06:51
Urška, imajo pri Vomaru bokse istih proizvajalcev kot v trgovinah za male živali?

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #48 : 23 Marec 2006, 23:17:59
zoe kot prebrala sklepam, da imajo tudi za večje pse, se pravi, da za mojo bi tudi imeli kako tako kletko?..lp


Urška

  • *
    • Prispevkov: 2.619
    • Točke: 10
Odgovori #49 : 24 Marec 2006, 13:37:13
Ne vem, vem da plastične so imeli iste (mislim, da Atlas), kovinski so pa itak vsi delani na vzhodu.


zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #50 : 24 Marec 2006, 15:29:57
zoe kot prebrala sklepam, da imajo tudi za večje pse, se pravi, da za mojo bi tudi imeli kako tako kletko?..lp

A to je meni namenjeno?

Hvala za odgovor Urška :)

lp

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


Petra

  • *
    • Prispevkov: 149
    • Točke: 1
Odgovori #51 : 25 Marec 2006, 21:46:44
živjo,
prodajam kovinski box, primeren je za srednje velikega psa, jaz sem ga imela za dalmatinca in ga ne rabim več.
rabljen je bil samo na parih razstavah, star je pa približno eno leto.

če je kdo zainteresiran se mi lahko na ZS javi...

LP Petra



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #52 : 25 Marec 2006, 21:48:56
živjo,
prodajam box, primeren je za srednje velikega psa, jaz sem ga imela za dalmatinca.
rabljen je bil samo na parih razstavah, star je pa približno eno leto.

če je kdo zainteresiran se mi lahko na ZS javi...

LP Petra

Slika, mere? Tudi cena če ni skrivnost ;)

Lp nina




Petra

  • *
    • Prispevkov: 149
    • Točke: 1
Odgovori #53 : 25 Marec 2006, 21:50:46
bom poslikala jutri, pa mere napisala...trenutno nisem doma...
ceno pa po ZS povem če bo koga zanimala :)



*nastya_lony*

  • *
    • Prispevkov: 486
    • Točke: 13
  • uživam pasje življenje...
Odgovori #54 : 25 Marec 2006, 22:25:44
Naš Doni kljub temu da ga že tri lete navajamo na kletko noče it noter :-\. Imam pa težave z Lonijem ker ni variante,da ga spraviš v avto, priboljški ne pomagajo :'(.Ima kdo kakšen nasvet kako ga navadit na avto?



~Lunca~

  • Gost
Odgovori #55 : 26 Marec 2006, 10:16:53
Za kletko je enako pri nas.Noče it noter,če pa mu kletko pustiš v sobi z njem,pa postane zopern in zelo boječ.Tako da naša kletka sedaj stoji v kotu,še ne rabljena(še nikoli ni bil noter),nekako pa še vedno upam,da enkrat pa bo šel... :-\ :-\



aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #56 : 26 Marec 2006, 10:39:16
A to je meni namenjeno?
Ja tebi ja, sem sklepala, da že imaš tako kletko.  Je pa že Urška tud lepo odgovorila.

Za v  avto trenutno kletka še ne pride v poštev, sem mislila prvo tako doma jo navadit, da bo sploh hotela biti notri v tej kletki. Kot sem  brala, da eni tudi zavetje vidijo v kletki in radi gredo vanjo.

lp


zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #57 : 26 Marec 2006, 13:35:59
Aha, jaz še nimam kletke, me je samo zanimalo, če imajo pri Vomaru svoje proizvode ali druge firme, ki jih prodajajo  ;)

Za probleme z vožnjo v avtu pa je že odprta tema tule

lp

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


Lilit

  • Picko in Packo
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.669
    • Točke: 23
  • Wapi, Grin
Odgovori #58 : 26 Marec 2006, 13:53:29
Petra, mene zanima ta tvoja kletka - ampak samo ce je dovolj velika, tako da bi rabila mere :)

battito animale


Petra

  • *
    • Prispevkov: 149
    • Točke: 1
Odgovori #59 : 26 Marec 2006, 14:36:01
živjo,
evo mere:
VIŠINA:73 cm
DOLŽINA: 90cm
ŠIRINA: 63cm

slike pa na: http://petra.moj-album.com/album/2660609/

LP,Petra