"Kletka" za psa

rosa · 332237

Lilit

  • Picko in Packo
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.669
    • Točke: 23
  • Wapi, Grin
Odgovori #120 : 20 Julij 2006, 09:40:39
Jaz imam crno od oktobra pa je se ok... je pa bila kupljena v Zooticu.

battito animale


Weimy

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 127
    • Točke: 0
Odgovori #121 : 22 Avgust 2006, 16:43:12
Urška, kje si ti kupila svojo kletko ?
Jaz bi tud' tako rabla za našega sivega
duhca.

Lp, Nina & EROS


Ovcka

  • *
    • Prispevkov: 5.431
    • Točke: 14
  • ..: Cosmo :..
Odgovori #122 : 02 September 2006, 16:04:09
Mene pa zanima, kje bi lahko kupila ograjo (take kot imajo na razstavah) in koliko priblizno stanejo. Ker kakor vem, se te lahko zlozijo, in ne zavzamejo prevec prostora, ko niso v uporabi.  :)

Living is Easy with Eyes Closed

Hoiker's Cosmic Adventure
Moj album


Urška

  • *
    • Prispevkov: 2.619
    • Točke: 10
Odgovori #123 : 04 September 2006, 16:37:45
Urška, kje si ti kupila svojo kletko ?
Jaz bi tud' tako rabla za našega sivega
duhca.

Lp, Nina & EROS

Na razstavi v Nemčiji. Svetujem ti, da se obrneš na Marcela-Vomar (po nedelji, ker je na svetovnem prvenstvu), podatke najdeš v temi malce nižje.


Urška

  • *
    • Prispevkov: 2.619
    • Točke: 10
Odgovori #124 : 04 September 2006, 16:39:24
Mene pa zanima, kje bi lahko kupila ograjo (take kot imajo na razstavah) in koliko priblizno stanejo. Ker kakor vem, se te lahko zlozijo, in ne zavzamejo prevec prostora, ko niso v uporabi.  :)

Kletko ali tako šestero ali osmerokotno ograjo kot za pasje mladičke? Čeprav ta ni najbolj varna, ker jo lahko pes zlahka preskoči.


Ovcka

  • *
    • Prispevkov: 5.431
    • Točke: 14
  • ..: Cosmo :..
Odgovori #125 : 04 September 2006, 19:25:21
Kletko ali tako šestero ali osmerokotno ograjo kot za pasje mladičke? Čeprav ta ni najbolj varna, ker jo lahko pes zlahka preskoči.

Ubistvu jo rabim za mladicka. Prvi mesec bom imela pac smolo, ker imam takrat se obvezno prakso, tako da bo mladicek po tri ure zjutraj in tri ure popoldne sam. Saj tri mesece star ZP pa nebi preskocil take ograje?

Living is Easy with Eyes Closed

Hoiker's Cosmic Adventure
Moj album


tincy

  • *
    • Prispevkov: 215
    • Točke: 3
Odgovori #126 : 04 September 2006, 19:42:32
Tudi jaz sem pred nakupom plastičnega boxa, ker je kletka enostavno pretežka za nosit okrog. Na prejšnji strani ste omenjali ebay in njihovo poslovanje, pa me zanima kaj je takšna posebnost, ker sem gledala njihovo ponudbo in imajo nekaj res lepih boxov po zmernih cenah?


Weimy

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 127
    • Točke: 0
Odgovori #127 : 04 September 2006, 21:25:04
Jaz sem pa bolj za kletko pa me zanima, koliko tehta
ta velika. A kdo ve ? Saj toliko težko pa spet ne more bit, kaj? ???
Če ne bom morala pa mal roke "buildat"  :P

Lp, Nina


zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #128 : 04 September 2006, 22:03:50
Moja kletka je ful velika - uporabljala se bo samo za doma - mere so 109 x 73 x 83 cm. Težka je pa res ogromno. Prej se mi sploh ni zdela tako, zdaj sem jo pa stehtala in tehta 18 kg  :o :o
Kupila sem jo tule: klik Cena je najcenejša kar sem jih našla pri nas, možno pa da so še kje ugodnejše.

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


petrca

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.170
    • Točke: 21
  • BC Buffy in Gia & muca Suki
Odgovori #129 : 05 September 2006, 10:25:42
Jaz sem tudi najprej gledala ponudbo pri Gambit trade, saj sem že večkrat kupovala pri njih (več ali manj računalniško, foto ter audio/video opremo). Pa sem na koncu ugotovila, da je kletka v Mr. Petu cenejša in jo tam tudi kupila. Pri nakupu preko spleta, za izdelke iz rubrike ZOO (ne glede na znesek nakupa), ne upoštevajo brezplačne dostave. Tako je potrebno tu prišteti še 760 SIT, ki sicer ni veliko, nekaj je pa le  :P.


soli

  • *
    • Prispevkov: 154
    • Točke: 3
Odgovori #130 : 05 September 2006, 11:50:49
Jaz imam še vedno kovinsko kletko, če je kdo namerava kupiti. Večjo (cca. 90x60x70), čisto do cm ta moment na pamet ne vem. Kletka je čisto nova, rabljena 1 mesec in je nepoškodovana.



Ovcka

  • *
    • Prispevkov: 5.431
    • Točke: 14
  • ..: Cosmo :..
Odgovori #131 : 11 September 2006, 20:46:00
Ok, sem ugotovila, da bo tako kletko lazje kupiti kot ograjo, pa se kasneje bo lahko uporabna. Pa me zanima, kaksnih dimenzij mora biti kletka za zlatega prinasalca? A bi bila dobra tale (tudi kasneje za odraslega psa) ali bi rabila vecjo??

Living is Easy with Eyes Closed

Hoiker's Cosmic Adventure
Moj album


Weimy

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 127
    • Točke: 0
Odgovori #132 : 11 September 2006, 22:42:53
Ovcka, kaj pa vem, meni se zdi primernejša kletka teh dimenzij : 109/73/83.
Nisem strokovnjak, ampak to mislim kupit tudi jaz za svojega weimaranca.

Lp, Nina
  :)


zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #133 : 11 September 2006, 22:47:14
109/73/83 je ful ogromna kletka, vsaj meni se zdi, ampak če jo boste imeli samo za doma bo v redu. V avto ne vem če bi šla.

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


Neyka

  • Novofundlanci so zakon!!
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 4.034
    • Točke: 26
  • Neon say: BU
Odgovori #134 : 17 September 2006, 09:03:02
109/73/83  kletko jaz bp dobim svojega novofundlandca  ::) Sicer se ravno pretegovat nebi mogel ampak recimo za v avto bi bila pa pravšnja (če bi seveda imela dovolj velik avto da to not stlačim)

telo medveda omiljeno gibčnostjo tjulnja; vesele in iskrive oči delfina ter srce, ki je bilo tako mehko, tako zvesto in tako polno ljubezni, kot je bilo lahko le srce novofundlandca!

http://myneon.webs.com
http://neyka-neon.moj-album.com


Taja_the_vizsla

  • *
    • Prispevkov: 105
    • Točke: 1
Odgovori #135 : 17 September 2006, 10:18:20
mi imamo za našo Tajo malo manjšo kletko 103*75*80 tam nekje so mere. Mislim da je ravno pravšnja, ker je notri tudi 7 ur in je fajn če se lahko pes malo pretegne.

lp vid



RonRaj

  • *
    • Prispevkov: 56
    • Točke: 0
  • Flat coated retrievers - wet, wise and wonderful!
Odgovori #136 : 30 November 2006, 22:42:56
Ko ravno govorite o kletkah  ;) Jaz prodajam kletko priblizno take velikosti 107x75x80 (zdajle ne vem do cm točno - tole je iz glave), je zlate barve, ob zlaganju se lepo fiksira (sem namrec 'dala čez' že marsikatero kletko pa vem da včasih patent fiksiranja stranic ni najbolj idealen...) ima aluminijasto izvlečno dno. Malo rabljena. Info na [email protected] !

RonRaj - Flat Coated Retrievers
www.ronraj.com


Bugz

  • Bugz 4ever
  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 796
    • Točke: 94
  • ...pasje življenje...
Odgovori #137 : 13 December 2006, 17:39:16
No jaz pa razmišljam o nakupu transportnega boksa za v avto atlas 100 - http://www.enaa.com/oddelki/zoo/product.asp?dept_id=1272&pf_id=HT505096

No pa me zanima če se vam zdi dovolj velik za rottija al je premajhen?

Če pa ima kdo tak boks prosim naj pove svoje izkušnje.

Lp

"He is your friend, your partner, your defender, your dog. You are his life, his love, his leader. He will be yours, faithful and true, to the last beat of his heart. You owe it to him to be worthy of such devotion."


andreja

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 7.101
    • Točke: 28
  • vedno z mano
Odgovori #138 : 13 December 2006, 19:27:00
Meni ne odpre...

Sicer pa greš v trgovino s psom in pes jo proba. Problem rešen.
Sama sem preizkusla vse mogoče. Tudi v avto sem dala ta-razstavljeno ;) da vidim, če mam dovolj velik prtljažnik.

http://blueberry.moj-album.com/

http://www.youtube.com/watch?v=CbKsgaXQy2k&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=2xB4dbdNSXY&feature=related

Never argue with an idiot; first he will drag you down to his level, then he will beat you with experience :P


andreja

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 7.101
    • Točke: 28
  • vedno z mano
Odgovori #139 : 13 December 2006, 19:28:31
Aja, še to: pes se mora v njem obrniti in dovolj visoka mora bit, da v njej stoji.

http://blueberry.moj-album.com/

http://www.youtube.com/watch?v=CbKsgaXQy2k&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=2xB4dbdNSXY&feature=related

Never argue with an idiot; first he will drag you down to his level, then he will beat you with experience :P


Bugz

  • Bugz 4ever
  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 796
    • Točke: 94
  • ...pasje življenje...
Odgovori #140 : 13 December 2006, 19:31:09
Zgleda se bo treba z Bugzom en dan odpravit v Lj in sprobat zadeve :)
Sej morem it tako ali tako pogledat še za par drugih stvari tako da bo res treba it.
Meni tudi ne odpre...hmm....čudno


"He is your friend, your partner, your defender, your dog. You are his life, his love, his leader. He will be yours, faithful and true, to the last beat of his heart. You owe it to him to be worthy of such devotion."


Bugz

  • Bugz 4ever
  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 796
    • Točke: 94
  • ...pasje življenje...
Odgovori #141 : 13 December 2006, 19:33:26

"He is your friend, your partner, your defender, your dog. You are his life, his love, his leader. He will be yours, faithful and true, to the last beat of his heart. You owe it to him to be worthy of such devotion."


RonRaj

  • *
    • Prispevkov: 56
    • Točke: 0
  • Flat coated retrievers - wet, wise and wonderful!
Odgovori #142 : 13 December 2006, 21:01:46
Jaz imam Atlas Car 100, gre komod v karavana, notri mi gre gladkodlaka prinašalka... zanima še kaj? :)

RonRaj - Flat Coated Retrievers
www.ronraj.com


alien

  • *
    • Prispevkov: 9
    • Točke: 0
Odgovori #143 : 22 December 2006, 23:16:50
V kratkem pricakujem novega stirinoznega clana druzine. 2 meseca star labradorec. Ker nimam karavana etc. sem razmisljal o nakupu prevleke (car seat cover) za zadnje sedeze. Kaksne so kaj vase izkusnje?

Npr: http://www.danishdesign.co.uk/carseatcover.html

Pred kratkim sem gledal nekaj na TV na to temo in so bile pohvaljene te zadeve (edino psa moras pripeti, da ne poleti v primeru nesrece...)



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #144 : 23 December 2006, 08:01:47
Tule boš našel kaj več.

Lp nina



Bugz

  • Bugz 4ever
  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 796
    • Točke: 94
  • ...pasje življenje...
Odgovori #145 : 05 Januar 2007, 08:27:10
Ok, mene zanima kje lahko najceneje(ampak kvalitetno) kupim dva kovinska boksa (srebrne barve)za v avtu, mere nevem še točno, morem zmerit prtljažnik, višina pa naj bo nekje 70 cm,dolžina pa 100...za širino sporočim kasneje. Odpirati pa se morejo po krajši stranici.

Mislim da se jih v Kopru ne dobi in bo treba kar v Ljubljano - me zanima v katero trgovino se najbolj splača, al se jih mogoče lahko kje naroči preko neta. Mislite da bi šla dva 70 cm široka boksa v prtljažnik Opla Frontere?

"He is your friend, your partner, your defender, your dog. You are his life, his love, his leader. He will be yours, faithful and true, to the last beat of his heart. You owe it to him to be worthy of such devotion."


nikexxx

  • Gost
Odgovori #146 : 05 Januar 2007, 09:03:30
Jaz sem kupila preko neta kletko - največjo, vendar je najprimernejša za v stanovanje. V avto ne gre.
Najprej je bil zelo težko notri, vendar se je že po enem tedu navadil, da je tam njegov prostor iin sedaj gre tudi ponoči spat tja in ni več pri meni.
Sam je ugotovil, da mu je tam najtopleje.
Za v avto pa bom najverjetneje kupila kar mrežo, ker nobem box ne gre v Clia.
Zate pa mislim, da je najbolje, da gre v trgovino in tam enostavno vzameš že sestavljenega in sprobaš, potem pa ga lahko naročiš tudi preko spleta, če je ceneje.
Lp



Lilit

  • Picko in Packo
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.669
    • Točke: 23
  • Wapi, Grin
Odgovori #147 : 05 Januar 2007, 09:07:06
Najcenejse bokse imajo na www.enaa.com.
Tam lahko vidis, koliko so veliki, potem pa najboljse, da vzames meter in gres izmerit prtljaznik :D (resno - tako sem jaz naredila, pa je bilo cisto uredu, mogoce je slo malo bolj na tesno, kot sem pricakovala, ampak slo je pa).

battito animale


zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #148 : 05 Januar 2007, 10:08:38
Pa res dobro izmeri, magari si narediš model boksa iz kartona, ker včasih te same mere zavedejo  ;)

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


Bugz

  • Bugz 4ever
  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 796
    • Točke: 94
  • ...pasje življenje...
Odgovori #149 : 05 Januar 2007, 16:06:40
Mene zanima če ima kdo doma to kletko in če se odpira na krajši stranici?

http://www.enaa.com/oddelki/zoo/izd_1272_HT505100_Transporter_kovinski_4__2_x

"He is your friend, your partner, your defender, your dog. You are his life, his love, his leader. He will be yours, faithful and true, to the last beat of his heart. You owe it to him to be worthy of such devotion."