mešanček išče začasni dom - varstvo - nujno

Papillonček · 8787

Papillonček

  • *
    • Prispevkov: 284
    • Točke: 0
  • Papillon & Tibetan spaniel owner
zaradi izredne situacije oddajam svojega srednje velikega mešančka začasnim lastnikom. Navajen je biti zunaj, a tudi v stanovanju ne povzroča prevelikih težav, razen stalno želi biti na postelji s človekom  :D

psiček je mešanček med border colliejem in nemškim ovčarjem.

z začasnimi lastniki bi bila rada vedno v stiku, saj mi psiček dosti pomeni, a ga žal ne morem vzeti v svoje trenutno stanovanje.

kot začasni lastnik dobite:
-vrečo briketov
-posode za hrano, vodo
-dekice,
-priboljške in igrače
- lahko se zmenimo tudi za kakmanjši denarni prispevek iz moje strani

zaželjeno je, da ste v okolici LJ, jaz sem oz. bom v Logatcu

če ste zainteresirani spoznat psička me prosim pokličite na tel.: 068 128 757 da se dogovorimo še ostale stvari ali pišite na ZS

Lp, Alja



kalsang

  • *
    • Prispevkov: 1.781
    • Točke: 3
Odgovori #1 : 19 Februar 2013, 23:24:21
Ali v zavetišču vedo, da ga oddajaš?



Ovcka

  • *
    • Prispevkov: 5.431
    • Točke: 14
  • ..: Cosmo :..
Odgovori #2 : 20 Februar 2013, 11:37:50
In kaksna je ta izredna situacija (poleg tega, da se ti psa ne razumeta)? In koliko casa bo v zacasnem lastnistvu (ce ga seveda najdes)?

Living is Easy with Eyes Closed

Hoiker's Cosmic Adventure
Moj album


solata

  • *
    • Prispevkov: 233
    • Točke: 0
Odgovori #3 : 20 Februar 2013, 13:12:05
Tega tudi jaz ne razumem...posvojite psa in ga po cca tednu dni oddajate v začasno varstvo?  ???
Ali ni boljše, da ga nemudoma vrnete v zavetišče in mu poiščejo tak dom, kjer se bodo bolj premišljeno odločali za posvajanje psa?...ker vsaj po napisanem sodeč, niste kos obema psoma...



cici.bobnar

  • *
    • Prispevkov: 303
    • Točke: 0
Odgovori #4 : 22 Februar 2013, 19:12:09
To pa je absurd. Kako lahko oddajaš na novo posvojenega psa ? Enako vprašanje kot kalsang, ali v zavetišču so seznanjeni s tem da psa oddajaš v "začasno skrbništvo"?
V tvojem postu piše da ga žal ne moreš vzeti v svoje stanovanje. Zakaj za vraga bi ga potem sploh hotela posvojiti razen tega da se ti je "dopadel"?
In tudi mene zanima kakšna je to izredna situacija? Denarja ti očitno ni zmanjkalo, saj dodajaš poleg psa še hrano, posodice,deke itd., kot da bi bil telefon kateremu prilagaš še slušalke in spominsko kartico.., prostora imaš očitno dovolj glede na to da si ga sploh posvojila in da si ugotovila de se zunaj počuti odlično.
Jaz mislim da si si dela nakopala čez glavo in ne shajaš z dvema psoma, kar je dokaj žalostno, če si se že odločila za posvojitev.

Daj ti raje psa nazaj v zavetišče pa da ga tam oddajo primernim ljudem, ker ti to gotovo nisi.

If a problem can be solved, don't worry about it.
If a problem can't be solved, what is the use or worrying?


cici.bobnar

  • *
    • Prispevkov: 303
    • Točke: 0
Odgovori #5 : 22 Februar 2013, 19:15:36
Pa v tvojih postih piše da si ga dobila 11. februarja. 19. februarja pa že pišeš da ga oddajaš... 8 dni? Žalost.

If a problem can be solved, don't worry about it.
If a problem can't be solved, what is the use or worrying?


Lanabela

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 7.316
    • Točke: 48
Odgovori #6 : 22 Februar 2013, 19:51:44
Če je pes posvojen iz zavetišča, ga je najbolje oddati nazaj, tako da mu lahko najdejo nove lastnike. ali pa mu poiščeš primeren stalen nov dom sama. Če je tvoja izredna situacija samo začasna in boste psa potem lahko vzeli nazaj, je iskanje začasne namestitve smiselno, sicer pa ne. Ne moreš pa psa hkrati oddati in ga imeti. Nihče, ki zna premislit vsaj za dva dni vnaprej  ne bo hotel poleg psa posvojiti še bivšega lastnika.


Papillonček

  • *
    • Prispevkov: 284
    • Točke: 0
  • Papillon & Tibetan spaniel owner
Odgovori #7 : 24 Februar 2013, 19:21:43
dobro, situacija se je umirila...
gre se zato da so me doma skoraj poslali na cesto, imela sem že zmenjeno za začasno stanovanje pri prijateljici, a so dovolili samo manjšega psa. sedaj smo se nekako pomenili in ostajam doma z obemi psi. sem pa imela tega velikega namen dat v začasni dom za kak mesec ali dva, toliko da si med tem najdem eno stanovanje kjer bi bila oba psa dovoljena. tako da se tema lahko zaklene, lp :)