Travniki blizu gozdov / srne

BlackDevil · 12859

Weaver

  • Pod Lupo
  • *
    • Prispevkov: 506
    • Točke: -50
Odgovori #30 : 10 Maj 2013, 14:13:48
Gre tudi za varnost vašega psa, sploh če ima srna pomladek jih lahko pes konkretno faše :


http://www.youtube.com/watch?v=ADGn1GABF0Q

una ženska pa namesto da kriči lopato al pa motiko v roke pa pejmo pa pol policijo klicat taka divjad sredi naselja je zelo nevarna


BlackDevil

  • *
    • Prispevkov: 896
    • Točke: 0
Odgovori #31 : 01 Avgust 2013, 12:45:42
https://www.youtube.com/watch?v=3GRSbr0EYYU

Odpoklic: "Oh Jesus Christ!!!"  :D

Nisem si mislila da je labi zmožen celo čredo zgnat. Tega lastnika je po temu incidentu bilo tako sram da je razmišljal o menjavi imena psa.

Every now and then a dog comes along who is truly special, a dog who touches the heart so deeply and connects to the spirit so strongly that it's clear no other dog who comes after will ever affect us in in the same way. Some call this their heart dog or soul dog. My soul dog was Mojo." N.W.


Davor

  • Pod Lupo
  • *
    • Prispevkov: 2.279
    • Točke: -50
  • Beag-ology
Odgovori #32 : 01 Avgust 2013, 12:59:07
ali pa je mislil da ima več sreče kot pameti ker avtomobil ni zadel srne ali jo pes pokončal, v Angliji je to rest

When distant and unfamiliar and complex things are communicated to great masses of people, the truth suffers a considerable and often a radical distortion. The complex is made over into the simple, the hypothetical into the dogmatic, and the relative into an absolute.


BlackDevil

  • *
    • Prispevkov: 896
    • Točke: 0
Odgovori #33 : 01 Avgust 2013, 13:29:44
Vozniki so se ustavili ko so videli da gre čreda čez cesto. Drugače pa mislim da je bilo govora o kazni zato ker je pes bil spuščen v javnem parku.

Every now and then a dog comes along who is truly special, a dog who touches the heart so deeply and connects to the spirit so strongly that it's clear no other dog who comes after will ever affect us in in the same way. Some call this their heart dog or soul dog. My soul dog was Mojo." N.W.


Lunette

  • *
    • Prispevkov: 2.522
    • Točke: 0
Odgovori #34 : 01 Avgust 2013, 15:22:25
 :D :D ooohohoho jesus christ!!!
Sam morš pa priznat, da ma stric dobro kondicijo. Je psu kar uspešno sledil  :o :P

Ajd detajli, da je psu s tem še podžigal nagon pa, da je možno, da je bežala cela čreda tudi zaradi ''Jesus Christ!!!!'' niti niso važni.

Lep pozdrav,
Lunette &Co.


BlackDevil

  • *
    • Prispevkov: 896
    • Točke: 0
Odgovori #35 : 01 Avgust 2013, 17:46:15
Verjetno ga je panika zgrabla pa ni niti bil sposoben pravilno odreagirat. Ampak pes se je pa imel super. Uspešno je pregnal celo čredo srn pa še lastnik mu je pomagal oz. se mu je pridružil haha. :D Kot nekaj iz Marley and me zgodbe.

Kondicijo ma pa res  :D

Every now and then a dog comes along who is truly special, a dog who touches the heart so deeply and connects to the spirit so strongly that it's clear no other dog who comes after will ever affect us in in the same way. Some call this their heart dog or soul dog. My soul dog was Mojo." N.W.


Lunette

  • *
    • Prispevkov: 2.522
    • Točke: 0
Odgovori #36 : 01 Avgust 2013, 18:47:42
Ma daj, ko tak zgleda kot, da je posnetek zrežiran, nooo  :D :D :D Res za nasmejat :D :D Sicer če je to blo res je stvar morda malo manj hecna. Ampak pozicionirano je pa fenomenalno. Kader pa to. ;D

Lep pozdrav,
Lunette &Co.