apartma na Hrvaškem z ograjenim vrtom

kralesa · 1873

kralesa

  • *
    • Prispevkov: 2
    • Točke: 0
: 28 Maj 2013, 11:34:13
Živjo!
Vem da je tema že ornk predebatirana, sem vse prebrala vendar so komentarji že od leta 2008. zato ponovno sprašujem za kak nasvet oz.namig  ;D

Letos se s fantom odpravljava na morje z najinim 8-letnim pittbulom. Z njim hodiva že par let v apratma v Červar, kjer je ograjen mini atrij-13m2. Vendar sva se nekak naveličala tiste betonske luknje. Zato me zanima če ste bili oz. poznate kakšen apratma malo bolj južno po hrvaški, kjer bi imeli SVOJ ograjen vrtiček oz. atrij ravno toliko da je lahko spuščen in se malo pretegne ter se poigra z žogico. Mike je sicer izjemno socializiran tako pasje kot človeško, ima samo težave z veliki samci sploh z ovčarji (grozna izkušnja ko je bil majhen-ga je nemški ovčar skoraj ogrizel do smrti), drugače pa komaj čaka na igro in nikoli nisva imela težav z njim...

To opisujem zaradi tega ker sem v vseh temah zasledila da so apartmaji sicer ograjeni vendar za več apartmajev skupaj, kar pomeni da se psi prosto sprehajajo, kar pa mi nekako ni všeč, naprimer če je v sosednjem apratmaju nemški ovčar, bi imeli vsi uničen dopust :-[ :-[
zato bi rada našla apartma z lastnim ograjenim prostorom, z tistimi psi k se pa razume se pa itak pol z lastnikom zmeniš za igro ko sta psa pod nadzorom.... nisem pristaš da so kr usi spuščeni in delajo kar hočjo, ker če do česa pride je itak pitbull kriv ker je rojen morilec in krvoločnež bla bla bla...

torej poznate kaj primernega?



mihakuzmic

  • *
    • Prispevkov: 2
    • Točke: 0
Odgovori #1 : 02 Avgust 2013, 11:02:31
Zdravo,
mogoce ti bo kej pomagala ta povezava: Apartmaji na Hrvaškem

sam keri majo pa ograjo maras sama pogledat ;)