Jaz, jazbečar Billy

kokica52 · 7619

kokica52

  • *
    • Prispevkov: 113
    • Točke: 0
: 11 Avgust 2013, 21:44:19
No, evo napisla sem zgodbo ki govori o jazbečarju Billyu.

Jaz sem jazbečar z imenom Billy. Star sem 2 leti in sem zelo srečen. Ampak ni bilo vedno tako.


Ko sem se skotil in dopolnil nekaj mesecev je prišla neka ženska, podpisala papirje in me vzela. Čez nekaj mesecev je opazila da imam krive tačke in poklicala vzreditelja. Ni se oglasil. Pomislila je da sploh nisem čistokrven, nisem od registriranega vzreditelja in povrh imam še krive tačke. Odpeljala sva se v gozd in tam me je zavezala za neko drevo in odšla. Ni se vrnila. Nikoli. Ponoči je močno grmelo in deževalo. Naslednji dan  pa je bilo popoldne zelo vroče. Tedaj pa je prišel gospod z družino in nemško ovčarko. Povohljala me je in moški je poklical zavetišče. Prišli so in me odpeljali. V srcu sem si močno želel, da bi me moški vzel k sebi. In enkrat me je. Sedaj čase preživljam z 4 letno  nemško ovčarko Daisy in sva super prijatelja. Skupaj se odpravljamo  na počitnice in na travnike. Uživam.




Ok. torej kako se vam kej zdi
 



aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #1 : 12 Avgust 2013, 11:04:58
O kako lepo :) Res lepo, da je dobil sedaj dober nov dom in da uživa:o


kokica52

  • *
    • Prispevkov: 113
    • Točke: 0
Odgovori #2 : 12 Avgust 2013, 12:13:10
Hvala aska.



aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #3 : 12 Avgust 2013, 15:27:56
Ne bi bilo slabo, pa če bi dodali še kakšne slikce od vaših pesjanov :)


kokica52

  • *
    • Prispevkov: 113
    • Točke: 0
Odgovori #4 : 13 Avgust 2013, 16:32:39
Zgodba je izmišljena, je  pa res da imam rada jazbečarje in nemške ovčarje ;D



kokica52

  • *
    • Prispevkov: 113
    • Točke: 0
Odgovori #5 : 13 Avgust 2013, 17:17:08
Lahko pa napišem resnično zgodbo



Mini Pes

  • *
    • Prispevkov: 26
    • Točke: 0
Odgovori #6 : 25 Avgust 2013, 10:27:09
No, evo napisla sem zgodbo ki govori o jazbečarju Billyu.

Jaz sem jazbečar z imenom Billy. Star sem 2 leti in sem zelo srečen. Ampak ni bilo vedno tako.


Ko sem se skotil in dopolnil nekaj mesecev je prišla neka ženska, podpisala papirje in me vzela. Čez nekaj mesecev je opazila da imam krive tačke in poklicala vzreditelja. Ni se oglasil. Pomislila je da sploh nisem čistokrven, nisem od registriranega vzreditelja in povrh imam še krive tačke. Odpeljala sva se v gozd in tam me je zavezala za neko drevo in odšla. Ni se vrnila. Nikoli. Ponoči je močno grmelo in deževalo. Naslednji dan  pa je bilo popoldne zelo vroče. Tedaj pa je prišel gospod z družino in nemško ovčarko. Povohljala me je in moški je poklical zavetišče. Prišli so in me odpeljali. V srcu sem si močno želel, da bi me moški vzel k sebi. In enkrat me je. Sedaj čase preživljam z 4 letno  nemško ovčarko Daisy in sva super prijatelja. Skupaj se odpravljamo  na počitnice in na travnike. Uživam.




Ok. torej kako se vam kej zdi

Luštno!
Lepo se je sprostiti ob lepih zgodbicah!
Še malo jo razširiš, jih napišeš še kaj pa bo knjiga!
hahaha, res lepa zgodbica.
PS: Tudi jaz imam rada nemške ovčarje!