Kaj se dogaja z Bonesom?

kužika · 6835

kužika

  • *
    • Prispevkov: 1
    • Točke: 0
: 15 September 2013, 18:22:44
Nedavno nazaj, ko je moja psička zbolela sem odločila, da jo peljem k veterinarju in sicer meni najbližjemu Bonesu. Tam sem pa doživela veliko razočaranje, ko sem bila obravnavana bolj kot številka. Diagnoza vnetje maternice in takoj odvzem krvi ter štiri inekcije antibiotikov, drugi dan mi reče, da bi bilo dobro priti na kotrolo. Ker inekcije ne pomagajo čez dva dni znova nazaj, nakar zopet tri dni po štiri inekcije antibiotikov in doza stresanja slabe volje nad mano iz strani veterinarke. Za domov mi še predpiše antibiotike, a ker po treh dnevih ne pomagajo se vrnem po močnejše, ki pa prav tako ne pomagajo dosti. Ves čas nosi tudi ovratnico. Po štirinajstih tednih jemanja antibiotikov po navodilu veterinarke zopet pripeljem psičko na redno kontrolo, kjer ji odvzame kri in nam da za popotnico zopet dozo slabe volje.Baje sem se sama odločila za zdravljenje z antibiotiki, kar pa ni bilo res seveda. Dobesedno tam veterinarka ljudi  nadira. Po krvni preiskavi veterinarka še noče operirat, ker bi naj psica imela preveč levkocitov. Namesto tega napotitev v Avstrijo po močnejše antibiotike in tako bi psička bila na antibiotikih že cel mesec, če nebi vzela stvar v svoje roke. Pokličem na Šentiljsko, kjer jo še isti dan, ko jo pripeljem operirajo in uspešno odstranijo maternico.Veterinar pa doda, da bi še s podaljšanjem antibiotikov lahko počila maternica in da v 30 letni izkušnji ne pomni, da bi se takšno vnetje pozdravilo pri kakšnem pesu z antibioiki. Sedaj okreva in končno se vidi napredek. Da o prijaznosti osebja na Šentiljski niti ne pišem.  Res nevem kaj se je z Bonesom zgodilo, ker sem še bila do nedavnega zelo zadovoljna. Pri njih sem pustila kar dost denarja, pa bi še več, če bi jim verjela. Ja in ne vidijo me tam nikoli več v življenju.



Lanabela

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 7.316
    • Točke: 48
Odgovori #1 : 15 September 2013, 18:59:00
Takšno vnetje je mogoče, če je na začetku in s precej sreče mogoče pozdraviti z antibiotiki in hormoni, samo z antibiotiki se ne da. In če terapija ne prime, je pač treba operirat.