Elektronska prijava na razstavo

rosa · 1793

rosa

  • Alenka
  • *
    • Prispevkov: 695
    • Točke: 14
: 07 April 2006, 15:06:41
Zanima me, kako prijavis psa preko elektronske poste.

A to kar na mail vpises podatke, ki bi jih moral vpisati v prijavnico (po vrstnem redu, tako kot je zahtevano), ali rabis poseben obrazec?

Nisem se se nikoli prijavljala preko maila in nimam ravno nekih izkusenj; vcasih pa sem se vedno nezaupljiva v sodobno tehnologijo... ;) ::)

Pes je edini prijatelj ki ga lahko kupimo.


dog4ever

  • *
    • Prispevkov: 961
    • Točke: 13
Odgovori #1 : 07 April 2006, 15:34:30
Jaz ponavadi (sploh ko se prijavljam v tujino), sprintam prijavnico, jo izpolnim, skeniram, mailu dodam se scan rodovnika in potrdila o sampionatu in vse to skupaj posljem po mailu na naslov, ki je ponavadi napisan na prijavnici. Nekaj dni kasneje pa posljem se en mail in vprasam, ce je vse OK.




LIZA

  • *
    • Prispevkov: 1.016
    • Točke: 10
  • Aaron
Odgovori #2 : 07 April 2006, 16:09:56
Jaz pa obicajno kar v mail natipkam vse podatke (enake kot na prijavnici) in ce je potrebno, posljem po faxu potrdilo o delu/sampionatu/rodovnik.
Do zdaj so mi vedno sprejeli, ampak za vsak primer pa vsakič preverim, če ne dobim potrdila.
So me pa zelo pozitivno presenetili Avstrijci, ker so mi (zdaj že 3.) že v istem dnevu nazaj poslali elektronsko potrdilo.


dog4ever

  • *
    • Prispevkov: 961
    • Točke: 13
Odgovori #3 : 07 April 2006, 20:16:56
So me pa zelo pozitivno presenetili Avstrijci, ker so mi (zdaj že 3.) že v istem dnevu nazaj poslali elektronsko potrdilo.

Mene pa ravno avstrijci ignorirajo ::) >:( Drugače je pa prijavljanje preko mailov zelo priročno, ker je poceni in hitro. In večino se v bivšo Jugo tako prijavljajo.