Madžarska vižla

ursula83 · 28895

Nika

  • *
    • Prispevkov: 2.826
    • Točke: 4
  • Buda
Odgovori #60 : 15 Marec 2014, 12:41:15
ker bi moral plačat 800 - 1000€ po vašem mnenju

Kje to piše?



Tomica

  • *
    • Prispevkov: 19
    • Točke: 0
Odgovori #61 : 15 Marec 2014, 13:02:38
Bravo Lunette. Končno nekaj normalnih in prijaznih besed s tvojih ust.
Poznamo več oblik govora. Eno je lahko svetovalno - dobro, drugo zaničevalno - slabo. Ve ne svetujete ampak ponižujete in obrekujete, kar ni prav.
Jaz nisem prišel sem, da bi se kregal in tudi vsak nasvet prijazen, sprejmem z odprtimi rokami. Ampak pri meni, tukaj in drugje pa vaša svetovalnost prehaja v ukazovalnost in kot sem že dostikrat omenil, predvsem nastopaštvo. Nihče si tega ne želi!
Zato se obnašajte letam primerno, ker nihče tukaj ni pasel ovc skupaj z vami.
Se opravičujem, če sem skrenal s teme, ne bom več :)



Tomica

  • *
    • Prispevkov: 19
    • Točke: 0
Odgovori #62 : 15 Marec 2014, 13:11:26
Maksimvs
15 Januar 2014, 11:30:50 »
Ampak ne, oni so se odločili da bodo mladiče raje prodajali po 200-300€ kot po 800-1000!!! Nesejebat no! Kdo ima tukaj koga za norca?

Naj povem, da sem po svojega šel v Krapino. Vzreditelj bi mi ga najraje dal zastonj, vendar zaradi slabih izkušenj iz preteklosti, je ceno nastavil na minimum.
Če bom kdaj deležen sina svojega psa, ga bom podaril vendar pod določenimi pogoji. Pes mora biti čez eno leto pri istih lastnikih, preskrbljen in redno pregledan in obiskan pri veterinarju. Za ta rok enega leta, zahtevam varščino v višini 500€. Če je pes po enem letu kakor mora bit, bom denar vrnil.
Sem proti preprodaji psov. Sem pa absolutno zato, da so pod nadzorom in lepo rejeni.



čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #63 : 15 Marec 2014, 13:32:34
Bravo Lunette. Končno nekaj normalnih in prijaznih besed s tvojih ust.
Poznamo več oblik govora. Eno je lahko svetovalno - dobro, drugo zaničevalno - slabo. Ve ne svetujete ampak ponižujete in obrekujete, kar ni prav.
Jaz nisem prišel sem, da bi se kregal in tudi vsak nasvet prijazen, sprejmem z odprtimi rokami. Ampak pri meni, tukaj in drugje pa vaša svetovalnost prehaja v ukazovalnost in kot sem že dostikrat omenil, predvsem nastopaštvo. Nihče si tega ne želi!
Zato se obnašajte letam primerno, ker nihče tukaj ni pasel ovc skupaj z vami.
Se opravičujem, če sem skrenal s teme, ne bom več :)

Kar lahko pripišeš sebi in svojemu načinu komunikacije. Kar daješ-to dobiš.

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


Lunette

  • *
    • Prispevkov: 2.522
    • Točke: 0
Odgovori #64 : 15 Marec 2014, 13:55:25
Tomica, kdo je komu obljubil kakšno okoli kepe  ???  :P

Lep pozdrav,
Lunette &Co.


Tomica

  • *
    • Prispevkov: 19
    • Točke: 0
Odgovori #65 : 15 Marec 2014, 14:18:36
To zato, ker ste me razjezile in mi umazale članek. Moral bi takšno mero obnašanja pokazat do lovca in verjetno danes o tem tu gori ne bi razglabljal :)



Lunette

  • *
    • Prispevkov: 2.522
    • Točke: 0
Odgovori #66 : 15 Marec 2014, 14:39:40
Aha  ::) umazale članek in razjezile, potem pa takole  :D sori sam tole mi je pa hecno. Sploh, ker smo bile pozvane k odraslemu obnašanju. Morda je drugič bolje, da pod članek napišeš možne odgovore. Tko A, B in C. Da bo zagotovo ostal neomadeževan. Ne, me ne ujezi, me pa spravi v smeh takle ton.

Lep pozdrav,
Lunette &Co.


Maksimvs

  • *
    • Prispevkov: 71
    • Točke: 0
Odgovori #67 : 16 Marec 2014, 17:13:41
Če bom kdaj deležen sina svojega psa, ga bom podaril vendar pod določenimi pogoji. Pes mora biti čez eno leto pri istih lastnikih, preskrbljen in redno pregledan in obiskan pri veterinarju. Za ta rok enega leta, zahtevam varščino v višini 500€. Če je pes po enem letu kakor mora bit, bom denar vrnil.
Sem proti preprodaji psov. Sem pa absolutno zato, da so pod nadzorom in lepo rejeni.
Pozabil si napisat da bo moral lastnik tvojega psa imeti račune za pasjo hrano za najmanj 150€ na mesec!  :D

Why can´t we all just get along!