Zanimive (umetniške) razstave

scythe · 1719

scythe

  • Pipi & Melkijad
  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 2.061
    • Točke: 65
  • When I Grow Up I`ll Be Stable...
: 11 April 2006, 15:15:04
Tema je namenjena obveščevanju forumašev o zanimivih (umetniških, fotografskih...etc) razstavah, kajti vse prevečkrat zvem za nekaj zanimivega, ko je to dejansko že mimo.... Tako, da informacije na plano! Zaželjene so informacije o vseh zanimivih razstavah, če pa je prost vstop - toliko bolje (saj vemo, da so denarnice večinoma časa prazne).

In kaj vam lahko jaz priporočam?  8)

1.) National Geographic Slovenija - 100 izbranih fotografij
Razstava poteka od 13. aprila do 14.maja 2006. Ogledate si jo lahko v Narodni galeriji v Ljubljani (Prešernova 24). Vstop je prost.
Več informacij -> kLiK

2.) Matjaž Kačičnik: No visit. No photo
Razstava poteka od 15. marca do 16. aprila 2006 (bo treba malo pohiteti) ;). Ogledate si jo lahko v Mali galeriji Cankarjevega doma. Vstop je prost.
Več informacij -> kLiK


Pa še ena morebitno koristna informacija za ljubitelje razstav in umetnosti:
Stalne zbirke in ostale gostujoče razstave v Narodni galeriji si lahko ogledate brezplačno vsako soboto med 14. in 18. uro. Malce drugačno sobotno popoldne. Meni je vedno všeč.  ::)


Lp,
Mojca


kala,runo,bella

  • *
    • Prispevkov: 5.522
    • Točke: 1
Odgovori #1 : 10 November 2007, 10:31:19
Aho!

No pa naj še jaz dodam dve zanimivi razstavi

Prva je na Bledu v Triglavski roži Bled in sicer razstavlja Ivan Jelinčič tema razstave je VODA ( reka Soča in njeni pritoki ). Razstava bo postavljena do sredine decembra 2007.

Druga razstava pa je prodajna razstava umetniških del na Sveti gori v nedeljo 11.11.2007 ob 17 uri , na razstavo vabi Kulturno društvo slikarjev amaterjev Tolmin. Na ta dan bo otvoritev umetniških del ki so nastale na 2. Mednarodnem humanitarnem likovnem ex-temporu Drežnica 2007. Celoten izkupiček bo namenjen Splošni bolnišnici dr. Franca Derganca Nova Gorica - oddelek invalidne mladine Stara Gora


Vabljeni na obe razstavi

Lp
Ana