Hobok - Posoda za Brikete

*nastja* · 45708

ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #30 : 03 December 2006, 09:58:48
Ninci, pride 2500 s poštnino vred? Ker če gre notri 18 kg bi jo mogoče naročila tudi jaz.

Je pa tale od Eukanube ful huda ;)

Hobok ti dostavijo, mi smo takrat naročili tudi hrano pa mislim, da je bila dostava brezplačna. Predlagam, da pokličeš in vprašaš kako je če dostavijo samo posodo.

Lp nina



Nina, Uni, Ivy

  • *
    • Prispevkov: 19
    • Točke: 0
Odgovori #31 : 04 December 2006, 10:39:03
Sem ravnokar naročila njihovo posodo - prijazen gospod mi je povedal, da gre notri 25 kg njihove hrane (Bewi dog), ki je precej velika, zelo, zelo so prijazni, sem se zmenila, da mi bodo pošiljko dostavili že jutri kar v službo  ;D. Madonca, obožujem tole internetno nakupovanje!!!



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #32 : 05 December 2006, 14:10:46
Sem ravnokar naročila njihovo posodo - prijazen gospod mi je povedal, da gre notri 25 kg njihove hrane (Bewi dog), ki je precej velika, zelo, zelo so prijazni, sem se zmenila, da mi bodo pošiljko dostavili že jutri kar v službo  ;D. Madonca, obožujem tole internetno nakupovanje!!!

si dobila? Koliko računajo dostavo?

Lp nina



MIŠA

  • Pod Lupo
  • *
    • Prispevkov: 1.859
    • Točke: 3
  • Mastino Napoletano
Odgovori #33 : 05 December 2006, 14:31:33
Sem ravnokar naročila njihovo posodo - prijazen gospod mi je povedal, da gre notri 25 kg njihove hrane (Bewi dog), ki je precej velika, zelo, zelo so prijazni, sem se zmenila, da mi bodo pošiljko dostavili že jutri kar v službo  ;D. Madonca, obožujem tole internetno nakupovanje!!!

O, potem pa si ti bila tista, ki je klicala ravno v trenutku, ko sem jaz prevzemala svojo pošiljko.  ;)

Tale dostava hrane na dom je tudi meni več kot superca. Kajti, če bi jaz morala tovoriti 5 žaklov po 25 kg iz štacune, bi me tudi pobralo. 8)

 Ninci, dostava je brezplačna !

Miša

Naše mastinčice so mi zmeraj bolj podobne, vedno manj ubogajo mojega moža!
Moj Zoro ima krokodilčke v očeh, vražičke v repu in angelčke v srčku.
Mopsi očarajo s svojo karizmo, šarmom in humorjem do te mere, da se z lahkoto zaljubiš v njih.


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #34 : 05 December 2006, 14:35:35

Ninci, dostava je brezplačna !


JA za hrano vem, ne vem pa kako je če dostavijo samo hobo.

Lp nina



MIŠA

  • Pod Lupo
  • *
    • Prispevkov: 1.859
    • Točke: 3
  • Mastino Napoletano
Odgovori #35 : 05 December 2006, 14:40:26
Ninci,

mislim, da ni nobenega problema, če naročiš samo hobok brez hrane. Saj boš ga plačala, a ne?

Če pa želiš, lahko g. Francija vprašam pa ti sporočim v petek. Takrat mi pripelje še drugi del mojega naročila.

Miša

Naše mastinčice so mi zmeraj bolj podobne, vedno manj ubogajo mojega moža!
Moj Zoro ima krokodilčke v očeh, vražičke v repu in angelčke v srčku.
Mopsi očarajo s svojo karizmo, šarmom in humorjem do te mere, da se z lahkoto zaljubiš v njih.


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #36 : 05 December 2006, 15:00:25
Ninci,

mislim, da ni nobenega problema, če naročiš samo hobok brez hrane. Saj boš ga plačala, a ne?

Če pa želiš, lahko g. Francija vprašam pa ti sporočim v petek. Takrat mi pripelje še drugi del mojega naročila.

Miša

Miša beri za nazaj ;) Jaz njihov hobok že imam, ker pa bi ga naročile tudi punce, ki sodelujejo v tej temi, ne vem ali se plača dostava ali ne, ker mi smo ga naročili zraven hrane in nismo plačali dostave seveda ;) Za to čakam Nino, Uni, Ivy, ki je naročila samo hobok, da pove če je tudi dostava samo te ga brezplačana.

Lp nina



MIŠA

  • Pod Lupo
  • *
    • Prispevkov: 1.859
    • Točke: 3
  • Mastino Napoletano
Odgovori #37 : 05 December 2006, 15:10:08
O.K

Za vse, ki se interesirate za "hobok": dostava je brezplačana !

Cene plastične posodice kamor lahko spravite 25 kg briketirane hrane je 4.000 sit oz. po novem letu 16.69 eu.

In ne, ni potrebno naročiti hrane zraven. Lahko naročite samo posodo.

Naročila sprejemajo na tel: 041 457 297

Missa

Naše mastinčice so mi zmeraj bolj podobne, vedno manj ubogajo mojega moža!
Moj Zoro ima krokodilčke v očeh, vražičke v repu in angelčke v srčku.
Mopsi očarajo s svojo karizmo, šarmom in humorjem do te mere, da se z lahkoto zaljubiš v njih.


Lilit

  • Picko in Packo
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.669
    • Točke: 23
  • Wapi, Grin
Odgovori #38 : 05 December 2006, 15:19:29
posodice

Ce spravis notri 25 kg je malo vec kot posodica :o
Zakaj pa je cena narasla?
(euro in to :D)

battito animale


Bugz

  • Bugz 4ever
  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 796
    • Točke: 94
  • ...pasje življenje...
Odgovori #39 : 13 December 2006, 17:42:47
Ce spravis notri 25 kg je malo vec kot posodica :o
Zakaj pa je cena narasla?
(euro in to :D)

Za Mišo ki ima doma tako velikooo pasjo druščino je verjetno posodica :P

"He is your friend, your partner, your defender, your dog. You are his life, his love, his leader. He will be yours, faithful and true, to the last beat of his heart. You owe it to him to be worthy of such devotion."


MIŠA

  • Pod Lupo
  • *
    • Prispevkov: 1.859
    • Točke: 3
  • Mastino Napoletano
Odgovori #40 : 14 December 2006, 15:37:47
No, šele sedaj sem videla, kako ste se me malo sposodile  >:(

Naj vam bo !  ;D Glede na količino hrane, ki jo dnevno pripravljam in na dejstvo, da nam en 25 kilski žakl traja samo 5 dni se mi včasih zdi, da durh visim na tisti "posodici", jo odpiram in zapiram kot zmešana. Ja, in včasih se mi res zazdi malo mičkena...sploh, ko jo Zoki ovohava  ;D

Miša

Naše mastinčice so mi zmeraj bolj podobne, vedno manj ubogajo mojega moža!
Moj Zoro ima krokodilčke v očeh, vražičke v repu in angelčke v srčku.
Mopsi očarajo s svojo karizmo, šarmom in humorjem do te mere, da se z lahkoto zaljubiš v njih.


Geri

  • *
    • Prispevkov: 244
    • Točke: 10
  • Tiffany in Geri
Odgovori #41 : 17 December 2006, 23:20:47
Miša a bi bla tako prijazna in posodo poslikala.. :)



Nina, Uni, Ivy

  • *
    • Prispevkov: 19
    • Točke: 0
Odgovori #42 : 18 December 2006, 09:32:37
Majčkeno pozen odgovor, pa vseeno - dostava je brezplačna, to, da ti pripeljejo 25 kg briketov na dom oz. v mojem primeru v službo je super, hobok je uredu, kvalitetna plastika, 25 kg briketov gre brez problema noter, stane pa 4.000,00 SIT. Imajo pa tudi kovčke za pasjo opremo, plastične, stanejo 1.600,00 SIT, sicer za igrače spraviti ravno niso najbolj primerni (vsaj pri meni ne, ker imamo toliko igrač, da se že drek dela z njih), so pa super za pasjo prvo pomoč. Me pa zanima, če je kdo pri njih že naročil minerale (tablete) in kako so se odnesle?

Lp,
Nina



Bugz

  • Bugz 4ever
  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 796
    • Točke: 94
  • ...pasje življenje...
Odgovori #43 : 18 December 2006, 17:08:24
Mene pa zanima če kdo mogoče ve kje bi se dalo dobit kovinski hobok - pa da ima dobro zapiranje ne samo navadno pokrov ampak da se ga bolj trdno zapre ( ja neke čudne želje ampak kaj čmo) ?

"He is your friend, your partner, your defender, your dog. You are his life, his love, his leader. He will be yours, faithful and true, to the last beat of his heart. You owe it to him to be worthy of such devotion."


andreja

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 7.101
    • Točke: 28
  • vedno z mano
Odgovori #44 : 18 December 2006, 17:22:02
A obstaja?!  :o

http://blueberry.moj-album.com/

http://www.youtube.com/watch?v=CbKsgaXQy2k&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=2xB4dbdNSXY&feature=related

Never argue with an idiot; first he will drag you down to his level, then he will beat you with experience :P


Bugz

  • Bugz 4ever
  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 796
    • Točke: 94
  • ...pasje življenje...
Odgovori #45 : 18 December 2006, 17:23:14
Obstaja obstaja :P

Samo nevem kje bi se dobilo :P

Bom najdla kakšno slikco kaj imam v mislih

"He is your friend, your partner, your defender, your dog. You are his life, his love, his leader. He will be yours, faithful and true, to the last beat of his heart. You owe it to him to be worthy of such devotion."


Neyka

  • Novofundlanci so zakon!!
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 4.034
    • Točke: 26
  • Neon say: BU
Odgovori #46 : 18 December 2006, 20:12:24
Mislim da ma pro plan kovinske

telo medveda omiljeno gibčnostjo tjulnja; vesele in iskrive oči delfina ter srce, ki je bilo tako mehko, tako zvesto in tako polno ljubezni, kot je bilo lahko le srce novofundlandca!

http://myneon.webs.com
http://neyka-neon.moj-album.com


Bugz

  • Bugz 4ever
  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 796
    • Točke: 94
  • ...pasje življenje...
Odgovori #47 : 18 December 2006, 20:16:40
Ja mislim da sem ravno od Pro Plana vidla, veš mogoče kje bi lahko to dobila?

"He is your friend, your partner, your defender, your dog. You are his life, his love, his leader. He will be yours, faithful and true, to the last beat of his heart. You owe it to him to be worthy of such devotion."


Neyka

  • Novofundlanci so zakon!!
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 4.034
    • Točke: 26
  • Neon say: BU
Odgovori #48 : 18 December 2006, 20:34:39
Ne - imam pa številko proplan kluba za vzreditelje pa te tam lahko usmerijo. Na zs mi sporoči s katere regije si - Lj okolica + notranjska, dolenjska, štajerska & prekmure, Primorska in Goriška, Gorenjska in aktivni reševalci, S Primorska

telo medveda omiljeno gibčnostjo tjulnja; vesele in iskrive oči delfina ter srce, ki je bilo tako mehko, tako zvesto in tako polno ljubezni, kot je bilo lahko le srce novofundlandca!

http://myneon.webs.com
http://neyka-neon.moj-album.com


MIŠA

  • Pod Lupo
  • *
    • Prispevkov: 1.859
    • Točke: 3
  • Mastino Napoletano
Odgovori #49 : 19 December 2006, 09:29:13
Miša a bi bla tako prijazna in posodo poslikala.. :)

Kako ga pa naj poslikam ? Z mastinčicami, z mopsicami ali z dugičem ? MOram vedeti, kakšen motiv si želiš  :P

Mislim da ma pro plan kovinske

Ja, imajo prav lepe kovinske hoboke. To pa vem zato, ker jaz pro plana ne kupujem in se ubadam z mislijo kako priti do hoboka pa ne kupiti hrano. Ker na hoboku je med drugimi pasjimi glavami tudi mastino glava - sicer ne preveč lepa - ampak vseeno.

Miša

Naše mastinčice so mi zmeraj bolj podobne, vedno manj ubogajo mojega moža!
Moj Zoro ima krokodilčke v očeh, vražičke v repu in angelčke v srčku.
Mopsi očarajo s svojo karizmo, šarmom in humorjem do te mere, da se z lahkoto zaljubiš v njih.


aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #50 : 19 December 2006, 11:38:39
Imam jaz dva hoboka, enega plastičnega in drugega kovinskega. Prvega dobila zraven hrane, drugega pa ne :) Res super so tile hoboki :)..lp


Bugz

  • Bugz 4ever
  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 796
    • Točke: 94
  • ...pasje življenje...
Odgovori #51 : 19 December 2006, 14:00:32
Aska kje si kupila kovinskega?

"He is your friend, your partner, your defender, your dog. You are his life, his love, his leader. He will be yours, faithful and true, to the last beat of his heart. You owe it to him to be worthy of such devotion."


aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #52 : 19 December 2006, 14:13:51
Bugz tega sem dobila, ker dosti v tisti trgovini kupujem, pa mi ga je lastnica tega kar dala.


Bugz

  • Bugz 4ever
  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 796
    • Točke: 94
  • ...pasje življenje...
Odgovori #53 : 19 December 2006, 14:30:54
Aha...no danes grem malo v shopping pa bom v kakšni trgovini vprašala če imajo al če se da naročit

"He is your friend, your partner, your defender, your dog. You are his life, his love, his leader. He will be yours, faithful and true, to the last beat of his heart. You owe it to him to be worthy of such devotion."


Geri

  • *
    • Prispevkov: 244
    • Točke: 10
  • Tiffany in Geri
Odgovori #54 : 19 December 2006, 15:19:09
Kako ga pa naj poslikam ? Z mastinčicami, z mopsicami ali z dugičem ? MOram vedeti, kakšen motiv si želiš  :P

Miša, v prvem planu naj bo posoda, na njo pa lahko namestiš obe mopsiki ;) Pač.. smo za manjše  :D

Jaz pa imam ProPlanovo posodo in je res zelo lepa... temna pa sive slikice kužkov gor. Pač mi pa papcamo ProPlan... sem pa od kolegice dobila pred kratkim še od Friskies posodo, ki je prav tako kovinska in lepe zelene barve z zlatimi prinašalčki gor 8) Tako da sedaj imamo pokrite potrebe po posodah.

Sem pa pri ProPlanu ko sem kupovala Geri hrano za mladičke in sem vzela 3kg žakeljček dobila lušno kovinsko pravokotno škatlo v katero gresta 2 kg hrane... ja tudi majhni psi so veseli svoje škatle :)



MIŠA

  • Pod Lupo
  • *
    • Prispevkov: 1.859
    • Točke: 3
  • Mastino Napoletano
Odgovori #55 : 20 December 2006, 12:40:48
Miša, v prvem planu naj bo posoda, na njo pa lahko namestiš obe mopsiki ;) Pač.. smo za manjše  :D

Evo Gerička, samo zate  ;D :











Kot vidiš sem imela pozerjev okrog hoboka na pretek  ;D, sedaj pa še vi hitro naročit "posodico" potem pa se potrudit in jo poslikat  :P

Missa

Naše mastinčice so mi zmeraj bolj podobne, vedno manj ubogajo mojega moža!
Moj Zoro ima krokodilčke v očeh, vražičke v repu in angelčke v srčku.
Mopsi očarajo s svojo karizmo, šarmom in humorjem do te mere, da se z lahkoto zaljubiš v njih.


Majchy

  • ° Žleht kot pes °
  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 5.608
    • Točke: 99
  • *love dogs*
Odgovori #56 : 20 December 2006, 12:42:49
 :D :D :D hhehehehehe, Miša sedajle si me pa nasmejala s telimi fotkami. Res so super, sploh prvi dve!  :P

LP, Maja


SPLETNA STRAN: http://www.majchy.com
PORTFOLIO: http://www.majarokavec.com


Geri

  • *
    • Prispevkov: 244
    • Točke: 10
  • Tiffany in Geri
Odgovori #57 : 20 December 2006, 12:51:43
 ;D ;D ;D Miša! Pa sm rekla na posodo ne v posodo ;) Vidim da je tamala že pol posode pojedla medtem ko Šaška lepo pozira ;). Je pa prav lepa ta posoda, pa vidim da ma dober način zapiranja.



MIŠA

  • Pod Lupo
  • *
    • Prispevkov: 1.859
    • Točke: 3
  • Mastino Napoletano
Odgovori #58 : 20 December 2006, 13:00:56
Ja, tamala Okica je požeruh prve klase  >:( Ampak o tem kdaj drugič, ker me glava peče, če samo pomislim nato.

Sem probala postaviti na pokrov posode, pa sta mi dol lezli in skakali, tako, da ni šlo  :( Sem nastavila tudi povšterček, tak lep roza z vzorcem kužkov, pa tudi ni šlo. Smo ga pa stlačili noter, da sta lažje sedeli. Tukaj se malo vidi:



Pa namatrala sem se s temi slikami. Se je vsem našim cuckom čudno zdelo, kaj zdaj za vraga hočem od njih, da morajo stati okrog te posode, ko jih pa vedno vstran naganjam in se derem "fuj", da je nebi preveč poglodali. Sploh tamala Okica je mojster v glodanju plastike.

Missa

Naše mastinčice so mi zmeraj bolj podobne, vedno manj ubogajo mojega moža!
Moj Zoro ima krokodilčke v očeh, vražičke v repu in angelčke v srčku.
Mopsi očarajo s svojo karizmo, šarmom in humorjem do te mere, da se z lahkoto zaljubiš v njih.


Geri

  • *
    • Prispevkov: 244
    • Točke: 10
  • Tiffany in Geri
Odgovori #59 : 20 December 2006, 13:06:45
 ;D pa še vse je dišalo po briketkah! Ne slike so SUPER, najbolj pa mi je všeč prva ko se Okica tako nemarno oblizuje!!! Tako da zdej ne vem al mi je posoda res tako všeč al naredijo psi tak efekt ;)