Ramenski sklep

fortuna · 7387

fortuna

  • *
    • Prispevkov: 114
    • Točke: 0
: 21 Maj 2014, 18:05:45
Pozdravljeni,

zanima me, če je kdo izmed vas že imel težave z ramenskim sklepom pri psu in če ste jih imeli, kakšne so bile, kako ste jih sanirali?

Hvala ter lp.



čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #1 : 21 Maj 2014, 19:39:08
Pri nas ne. Je pa en manjši psič imel grdo poškodovanega zaradi srečanja z avtomobilom + zlom tace. Pogibsan, zatem pa fizioterapija, hidroterapija (rešilni jopič in plavanje). Precej časa je bil na protibolečinskih tabletah in ogromno plavanja je potreboval, da je potem tudi na kopnem normalnem shodil.

Je pa trajala rehabilitacija kar dolgo. Če ne štejem gibsa- 12 mesecev, da je zopet hodil kot mora. Če ti kaj pomaga to?

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


fortuna

  • *
    • Prispevkov: 114
    • Točke: 0
Odgovori #2 : 22 Maj 2014, 11:07:58
Čara, hvala za info. V dveh dneh bomo res na jasnem za kaj gre pri moji psici, zaenkrat je samo na Rimadylu (10 dnevna kura), vendar ob vseh izkušnjah s sklepi in študiranju o le teh sumim, da gre pri nas za ramenski sklep, ne komolčni. Še prej seveda se pa bojim v kakšnem stanju so vezi... :(

Skratka, v petek gremo na RTG, takrat bo vse jasno, kljub vsemu me je zanimalo če je kdo že imel kakšno poškodbo rame, bodisi sklep, bodisi vezi, da se malo pomirim oz potolažim oz pripravim na vse, kar naju še čaka :-\.



martina.o

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 3.098
    • Točke: 1
Odgovori #3 : 22 Maj 2014, 13:58:40
Gre za OCD?

I don't regret my past, I just regret the time I wasted with the wrong people.


fortuna

  • *
    • Prispevkov: 114
    • Točke: 0
Odgovori #4 : 24 Maj 2014, 19:03:23
Očitno gre za vezi... več izvemo naslednji teden, vse pa kaže na operacijo  :(