kuža v avtu poleti

shepherd_momma · 6942

shepherd_momma

  • *
    • Prispevkov: 4
    • Točke: 0
: 08 Junij 2014, 08:37:20
Živjo zanima me če ima kdo še kakšen dober trik/predlog da je kužku čim bolj udobno v avtu poleti ko je že zjutraj hitro vroče...
Ponavadi potujemo tako da ima kuža hladilno podlogo in pa seveda vklopljeno klimo (nekaj stopinj razlike).
Razmišlali smo tudi o kakšni mokri/predhodno zmrznjeni brisači ali kaj podobnega...ima kdo kakšen drug trik:)?
LP



čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #1 : 08 Junij 2014, 09:31:59
Ne kompliciram. Avto najprej shladim-klima na maximum in potem naložim sebe in psico.
Lahko pa kupiš hladilni plašč ipd, in bo še manjši riziko pregretja.
Kadar me čaka pred trgovino, pošto, pa pustim avto vklopljen s klimo in na okno pripopam napis, da avto čuva pes.

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


LiliTheLab

  • *
    • Prispevkov: 126
    • Točke: 0
  • Black beauty
Odgovori #2 : 08 Junij 2014, 10:26:49
Jaz sem se pa spraševala, kako je kaj s psom in klimo, Lili se rada vozi, ji je pa tudi hitro vroče. Je klima kaj nevarna za pse? Verjetno pri prevelikih temperaturnih razlikah, al kako?

"Rep psa maha s srcem." (Martin Buxbaum)


shepherd_momma

  • *
    • Prispevkov: 4
    • Točke: 0
Odgovori #3 : 11 Junij 2014, 16:45:23
ja glede na to da imajo psi višjo telesno temp. kot mi...se mi zdi da ni dobro pretiravati s klimo (tako kot za nas je najboljše da je 5stopinj razlike ali nekaj takega ne več)

kako je s hladilnimi plaščki-pomagajo?



LiliTheLab

  • *
    • Prispevkov: 126
    • Točke: 0
  • Black beauty
Odgovori #4 : 04 Julij 2014, 12:40:23
Ni čisto na to temo, pa me vseeno zanima, če te ustavi policaj in je pes v avtu, a moram imeti s sabo potni list ali ni treba?

"Rep psa maha s srcem." (Martin Buxbaum)