Nakup bokserja- poznate vzreditelja? + drugi nasveti

nar · 30652

Kimi

  • *
    • Prispevkov: 329
    • Točke: 0
Odgovori #30 : 05 Marec 2015, 13:11:57
Upam, da ste me pravilno razumeli. Jaz nisem vzela psa od šteparja, pač pa pri eni zelo prijazni družini, kjer je imel prste vmes sosedov kuža  :P. Pa čeprav sem imela namen psa kupit(borderja), sem Kimi dobila podarjeno in ker niso hoteli sprejeti denarja, sem nekaj dala otrokom, ki so lepo skrbeli za mladičke  :) :).Videla sem, da so jih hranili z Royal cacinom in bila zeloo zadovoljna . ;D



barbara10

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 1.684
    • Točke: 0
  • Moji musketirji in cebelice...
Odgovori #31 : 05 Marec 2015, 16:05:47
Ce so potem psicko sterilizirali (cez kaksne 3 mesece po mladickih), pse oddali s pogodbo, jih razglistili, cepili, dali naprej s cepilno knjizico, se z njimi ukvarjali... ni s tem popolnoma nic narobe.


xmark9x

  • *
    • Prispevkov: 140
    • Točke: 0
Odgovori #32 : 05 Marec 2015, 18:29:01

Kaj se bi zgodilo z nerodovniškimi mladiči, če jih ne bi nihče kupil? Cena bi se spuščala, nazadnje bi se oddajali pod nujno podarim. Štepar bi imel z leglom izgubo in naslednjega legla ne bi bilo. Če bi povpraševanje upadlo za dlje časa, bi se pod nujno podarin (zaradi pomanjkanja časa...) znašle tudi vzrejne psice. predvsem bi pa upadlo švercanje in preprodaja mladičev.

No tak konkreten odgovor sem pričakoval. Se povsem strinjam, problem je samo v neizobraženosti ljudi. Potem je pa tu še trdna kmečka prepričanost ''psica mora imeti mladiče'', pa tudi če končajo ob cesti in podobno  ::)

Okoli slabšalnega odnosa - splošno sem dobil tak vtis. Ne vem in me niti ne zanima v kakšnem odnosu ste, ampak so na ''zelenem'' forumu teme čisto drugače usmerjene.



Ria

  • *
    • Prispevkov: 602
    • Točke: 0
Odgovori #33 : 05 Marec 2015, 22:54:31
To ni vzreditelj, je navaden štepar, ki bi na tak način rad malo zaslužil..Če si želiš mešančka, ga lahko v zavetišču, ali pri kakšnem kmetu praktično zastonj dobiš.

Once you go boxer, you never go back :)


nar

  • *
    • Prispevkov: 9
    • Točke: 0
Odgovori #34 : 10 Marec 2015, 15:02:10
Da še zaključim temo.

Postali smo ponosni lastniki rodovniškega bokserja. Z vzrediteljem smo zelo zadovoljni (Denis Stojko, Diamand's Motif iz Miklavža na Dravskem polju), s psom pa itaq.

Je pravi predstavnik svoje pasme in vse kar smo želeli in pričakovali od bokserja. In mislim, da bomo ostali fani te pasme doživljenjsko...



Lanabela

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 7.316
    • Točke: 48

xmark9x

  • *
    • Prispevkov: 140
    • Točke: 0
Odgovori #36 : 10 Marec 2015, 20:51:42
Sliko kakšno prosim !  :o



nar

  • *
    • Prispevkov: 9
    • Točke: 0
Odgovori #37 : 12 Marec 2015, 14:04:03
Bi pa ne znam  ???



xmark9x

  • *
    • Prispevkov: 140
    • Točke: 0
Odgovori #38 : 12 Marec 2015, 16:51:03
Bi pa ne znam  ???

http://shrani.najdi.si/  Tukaj naložiš sliko, obklukaš dodatno možnost ''sliko pomanjšaj na širino 500'' , klikneš shrani, nato pa kopiraš link za forum in ga prilepiš sem

Če je še kakšna bolj enostavna opcija naj me kdo popravi :)




Ria

  • *
    • Prispevkov: 602
    • Točke: 0
Odgovori #40 : 17 Marec 2015, 14:56:36
Oh <3 Sem ti kar malo fouš :) Uživaj z mladičkom...prehitro mine to obdobje  :P

Once you go boxer, you never go back :)


LiliTheLab

  • *
    • Prispevkov: 126
    • Točke: 0
  • Black beauty
Odgovori #41 : 17 Marec 2015, 20:20:40
Sama lepota ga je  ;D

"Rep psa maha s srcem." (Martin Buxbaum)


Kimi

  • *
    • Prispevkov: 329
    • Točke: 0
Odgovori #42 : 19 Marec 2015, 14:02:00
lepoteccc  :P :P :P :o :o :o